e-shop.gr apath ?

Σχόλια από τον χώρο του Web Design, Web Development.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
slimmybaddog
Επικοινωνία:

e-shop.gr apath ?

Δημοσίευση από slimmybaddog » 21 Ιαν 2003 22:33

Akousa apo 2 atoma oti to e-shop.gr den plironi afta pou prepei ... :hammer:

Eseis kserete kati? Mipos telika ine apateones san pollous allous .. ?
:question:

:arrow: Kalo ine na anaeferoume tous apateones edo mesa oste na min tin patane kai aloi anipopsiastoi web masters ...

xvs

e-shop.gr apath ?

Δημοσίευση από xvs » 22 Ιαν 2003 15:40

ΕΓΩ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΔΕ ΞΕΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΓΙΑ ΤΟ E-SHOP ΑΛΛΑ ΚΑΙΠΟΛΛΕΣ ΑΛΛΕΣ ΞΕΝΕΣ "ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ" ΔΕ ΣΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ. ΜΗ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΔΗΛΑΔΗ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΛΕΦΤΑ ΕΤΣΙ. ΒΕΒΑΙΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΞΙΟΠΙΣΤΕΣ ΑΛΛΑ ΑΠΕΥΘΥΝΟΝΤΕ ΜΟΝΟ ΣΕ ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ. ΘΕΛΟΥΝ ΔΗΛΑΔΗ ΧΑΡΤΙΑ, ΜΗΤΡΩΑ, ΓΡΑΦΕΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΡΕΣΤΑ.
ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΗ ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ Η tradedoubler.com ΡΙΞΕ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΑΝ ΘΕΣ.

Άβαταρ μέλους
slimmybaddog
Επικοινωνία:

e-shop.gr apath ?

Δημοσίευση από slimmybaddog » 22 Ιαν 2003 15:43

More tis ksfilaraki tis apates ... Eteria hosting exo kai alla ... Ie polla xronia ... Alla kseris ti me enoxli ... Giati na min vrethoume kamia 200 atoma na tous kanoume mhnysh na to kseskisoume ... Den ine trella na koroidevi o kathe kseftilas ton kosmaki ? :hammer:

Skepsou to afto ... Ean ksereis allous pezi na kanoume mia selida katagelion ... :-?

xvs

e-shop.gr apath ?

Δημοσίευση από xvs » 22 Ιαν 2003 17:56

ΡΕ ΣΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΗΣΕΙΣ ΚΑΠΟΙΩΝ ΧΩΡΙΣ ΣΤΟΙΧΕΙΑ. ΕΓΩ ΑΠΛΑ ΣΟΥ ΛΕΩ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΞΕΝΕΣ ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΝ ΚΟΠΟ. ΤΩΡΑ ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΑΠΛΩΣ ΕΧΩ ΔΕΙ ΟΤΙ ΔΕ ΒΓΑΖΕΙΣ ΛΕΦΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΤΟΣΟ ΕΥΚΟΛΑ ΟΣΟ ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΜΕΡΙΚΟΙ.

Άβαταρ μέλους
slimmybaddog
Επικοινωνία:

e-shop.gr apath ?

Δημοσίευση από slimmybaddog » 22 Ιαν 2003 18:00

Safos den vgazeis lefta efkola .. Alla stoixeia den ine diskolo na vris giati ana pasa stigmi parakolouthis ta statistika sou ... Apla kaneis den endiaferete ...

Kai aftoi oi ellines net batsoi miza pernou kai kanoun ta strava matia telika ... :x

Άβαταρ μέλους
γιαννης
Επικοινωνία:

e-shop.gr apath ?

Δημοσίευση από γιαννης » 22 Ιαν 2003 18:01

oson afora to e-shop ego prosopika eixa valei to banner kai itan na paro kapoia lefta ta opoia den pira pote kai fisika evgala to banner. den ksero an exei parei kaneis lefta apo to e-shop as mas pei.
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
coby
Επικοινωνία:

e-shop.gr apath ?

Δημοσίευση από coby » 23 Ιαν 2003 02:39

ego to eixa ena eksamino...otan mazeutikan ta lefta tous espasa ta @@ kai mou stilane enan 60 skliro kai RAM...O skliros sfirizei san TOURBINA!
To kalo einai oti ta stilane...alla poli priksimo re pedia!

Dr_Michael
Επικοινωνία:

e-shop.gr apath ?

Δημοσίευση από Dr_Michael » 23 Ιαν 2003 11:17

coby έγραψε:ego to eixa ena eksamino...otan mazeutikan ta lefta tous espasa ta @@ kai mou stilane enan 60 skliro kai RAM...O skliros sfirizei san TOURBINA!
To kalo einai oti ta stilane...alla poli priksimo re pedia!
Έχω και εγώ banner τους αλλά όπως μπορώ να τους διαφημίζω, μπορώ και να τους δυσφημίσω. Έτσι δεν νομίζω ότι θα μου αρνηθούν τα λεφτά. Προς το παρόν είναι γύρω στα €50 οπότε δεν ασχολούμαι. Αργότερα....
Πάντως έχουν τηλέφωνο στο site τους.

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

e-shop.gr apath ?

Δημοσίευση από cordis » 23 Ιαν 2003 11:23

τώρα τους τα παίρνει ο pathfinder που έχει γεμίσει με διαφημίσεις...
εμάς θα κοιτάξουν;
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

e-shop.gr apath ?

Δημοσίευση από cordis » 23 Ιαν 2003 11:27

πάντως μέχρι στιγμής μου τα έχουν δώσει όλα τα λεφτά, αν και τους τελευταίους 3-4 μήνες άρχισαν ξαφνικά να μου κόβουν clicks και να μη μου τα δίνουν όλα όσα γράφει το προγραμμά τους... γι' αυτό κι έχω αφερέσει αρκετά links τους και banners... :cry:

ο Pathfinder θα στέλνει πιο ποιοτικά clicks... :wink:
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
γιαννης
Επικοινωνία:

e-shop.gr apath ?

Δημοσίευση από γιαννης » 23 Ιαν 2003 14:33

mages opos kai na exei afou einai lamogia mia einai i lisi: STO NTAKO
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
slimmybaddog
Επικοινωνία:

e-shop.gr apath ?

Δημοσίευση από slimmybaddog » 23 Ιαν 2003 15:11

Opios kai na tous ta pernei a deal is a deal. Prepei na plironoun amesos efoson exei simfonithi kai oxi na lene oti theloun ...

:evil:

xvs

e-shop.gr apath ?

Δημοσίευση από xvs » 23 Ιαν 2003 16:33

Εγώ αυτη τη στιγμή παρακολουθώ το tradedoubler.com πιο πολυ από περιεργεια για να δω αν πληρώνουν. Click δε μου έχει φάει ακόμα αλλά δεν έχει έρθει η ώρα της πληρωμής για να δω αντιδράσεις. Αυτοί λένε οτι οταν συμπληρωθεί ένα ποσό θα μου το βάλουν στο λογαριασμό μου :pint: .
Οσο γι'αυτο που είπες slimmybaddog μπορείς να παρακολουθείς τα στατιστικά σου, όπως κάνω εγώ τώρα με αυτους, αλλά αυτά δεν είναι χειροπιαστά στοιχεία. Γιατί οταν τους πεις κάτι τέτοιο, αυτοί θα σου στείλουν ένα αντίφραφο απο τα στατιστικά που κρατάν τα μηχανάκια τους και θα σου πούνε ορίστε αμφισβητείς τις μετρήσεις? Ελα τώρα αφου ξέρεις τι παιζεται. Εδω ο John είπε κάπου οτι πήγε να του κάνει πουστιά η eurobet, παρόλο που θα έπρεπε να τον προσέξουν λιγο περισσότερο γιατι η σελίδα του έχει πολλούς και σταθερούς επισκέπτες. Τελος πα

Dr_Michael
Επικοινωνία:

e-shop.gr apath ?

Δημοσίευση από Dr_Michael » 23 Ιαν 2003 17:13

xvs έγραψε:Εγώ αυτη τη στιγμή παρακολουθώ το tradedoubler.com πιο πολυ από περιεργεια για να δω αν πληρώνουν. Click δε μου έχει φάει ακόμα αλλά δεν έχει έρθει η ώρα της πληρωμής για να δω αντιδράσεις. Αυτοί λένε οτι οταν συμπληρωθεί ένα ποσό θα μου το βάλουν στο λογαριασμό μου :pint: .
Οσο γι'αυτο που είπες slimmybaddog μπορείς να παρακολουθείς τα στατιστικά σου, όπως κάνω εγώ τώρα με αυτους, αλλά αυτά δεν είναι χειροπιαστά στοιχεία. Γιατί οταν τους πεις κάτι τέτοιο, αυτοί θα σου στείλουν ένα αντίφραφο απο τα στατιστικά που κρατάν τα μηχανάκια τους και θα σου πούνε ορίστε αμφισβητείς τις μετρήσεις? Ελα τώρα αφου ξέρεις τι παιζεται. Εδω ο John είπε κάπου οτι πήγε να του κάνει πουστιά η eurobet, παρόλο που θα έπρεπε να τον προσέξουν λιγο περισσότερο γιατι η σελίδα του έχει πολλούς και σταθερούς επισκέπτες. Τελος πα
1) Τι διαφημίζεις μέσω αυτής της tradedoubler?
2) Ποια η χώρα προέλευσής της;

xvs

e-shop.gr apath ?

Δημοσίευση από xvs » 23 Ιαν 2003 17:45

Νομίζω είναι απο Σουηδία αλλά εξυπηρετεί καμιά δεκαριά ευρωπαικά κράτη (εκτός της Ελλάδας αλλά μου είπαν οτι θα λειτουργήσει σύντομα και για εμάς). Εγώ έχω λογαριασμό στην Αγγλία οπότε και έχω γίνει μέλος στο αγγλικό site. Τους έστειλα email για να μου πουν τι γίνετε με τους τραπεζικούς λογαριασμούς αν κάποιος είναι απο Ελλάδα.
Τωρα εκεί μπορείς να πας είτε για να διαφημίζεις ιστοσελίδες εταιρειών, είτε για να διαφημιστείς. Εγώ πχ διαφημίζω μια εταιρεία και μου δίνουν γύρω στα 0.25Ε για κάθε ξεχωριστό χρήστη. Κάποιες άλλες που έχουν είναι η Sony, Reebok, Τράπεζες, αρκετά καλές δηλαδή, και πληρώνεσαι είτε με click είτε με ποσοστα πωλήσεων. Για να γίνεις μέλος πρέπει πρώτα να εγκριθεί η σελίδα σου (2-3 μέρες).
Αυτά εν ολίγης, μέχρι τώρα δεν έχω παράπονο αλλά τι να σου πω δε βάζω και το χέρι μου στη φωτιά, για να δούμε θα πληρώσουν ή θα κάνουν τους κινέζους. :roll:
Οταν μου απαντήσουν στο email που τους έστειλα θα σας πω.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Web Usability & Accessibility”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες