e-shop.gr apath ?

Σχόλια από τον χώρο του Web Design, Web Development.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
slimmybaddog
Επικοινωνία:

e-shop.gr apath ?

Δημοσίευση από slimmybaddog » 24 Ιαν 2003 12:49

Kala genika to e shop ine ko**teria ... Iparxoun diafors tetioses opos gnorizoume oloi alla se mia agora opos tis elladas i opia den exei polles eteries na dinun money per hit klp ... Tha borouse na gini kati ... Oso gia ta statistika tha borouse enas cyberobatsos na ta parakolouthi ... Alla tous plironoun ki aftous ...

PIA ETERIA INE AFTI RE POU DINO 0.25 EURO TO HIT ? ! Gia pe kai se mas !

xvs

e-shop.gr apath ?

Δημοσίευση από xvs » 24 Ιαν 2003 16:21

Σας ειπα tradoubler.com. Αν βαλεις banner της Air france για παράδειγμα σου δίνει 8 λεπτα με κάθε unique click. Η αλλιώς με ποσοστά από πωλήσεις, αλλά σας λέω δεν ξέρω τι γίνετε όταν έχεις λογαριασμό σε ελληνική τράπεζα ή αν γίνετε να στέλνουν επιταγές οπότε δε θα έχετε πρόβλημα. Τους ρώτησα αλλά δεν έχουν απαντήσει ακόμα.

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

e-shop.gr apath ?

Δημοσίευση από cordis » 25 Ιαν 2003 12:03

Εάν σου απαντήσουν πες μας κι εμάς ;)
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
CrackGR

e-shop.gr apath ?

Δημοσίευση από CrackGR » 25 Ιαν 2003 12:31

gia rixte kai mia matia edw....
http://www.paypopup.com/packages.php

esena John tha se endiaferei... :wink: :wink:

apo oti blepw kai se ales selides pou exoun afth thn etaria prepei na plhrwnei kanonika...

gia rixte mia matia...

Dr_Michael
Επικοινωνία:

e-shop.gr apath ?

Δημοσίευση από Dr_Michael » 25 Ιαν 2003 13:00

CrackGR έγραψε:gia rixte kai mia matia edw....
http://www.paypopup.com/packages.php

esena John tha se endiaferei... :wink: :wink:

apo oti blepw kai se ales selides pou exoun afth thn etaria prepei na plhrwnei kanonika...

gia rixte mia matia...
Το διαφημιστικό pop-up είναι πολύ επιθετικός τρόπος διαφήμισης και τα σοβαρά web sites δεν τον προτιμούν.

Άβαταρ μέλους
greekbytes
WebDev Moderator
Επικοινωνία:

e-shop.gr apath ?

Δημοσίευση από greekbytes » 25 Ιαν 2003 13:48

Συμφωνώ απόλυτα ότι ta popup είναι ότι χειρότερο για τον επισκέπτη μιας ιστοσελίδας. Τώρα, εκτός του ότι είναι ενοχλητικά δε νομίζω ότι είναι και αποδοτικός τρόπος διαφήμισης για τον απλό λόγο ότι ο χρήστης (απ'οσο ξέρω) κλείνει το popup πριν ακόμα φορτώσει.

Αν κάποιος έχει υπόψην κάποια άλλα Ελληνική εταιρία " pay per click " εκτός του e-shop και της telefoncity ας την πεί...

Dr_Michael
Επικοινωνία:

e-shop.gr apath ?

Δημοσίευση από Dr_Michael » 25 Ιαν 2003 13:52

greekbytes έγραψε: Αν κάποιος έχει υπόψην κάποια άλλα Ελληνική εταιρία " pay per click " εκτός του e-shop και της telefoncity ας την πεί...
Και να μας πει και αν έχει πληρωθεί φυσικά!

xvs

e-shop.gr apath ?

Δημοσίευση από xvs » 25 Ιαν 2003 15:49

Λοιπόν μου είπαν οτι πρέπει να έχεις αγγλικό λογαριασμό, τώρα δεν ξέρω αν θέλει κάποιος να δοκιμάσει να κάνει κάποια συμφωνία για επιταγές η κάτι τέτοιο. Λογικά σε΄λίγο καιρό θα έρθουν και Ελλάδα είναι ήδη σε 14 χώρες. Πάντως οσον αφορά τις εταιρείες που έχει και τις πληρωμές αξίζει το κόπο να το προσπαθήσετε. Τα κλικ πληρώνονται καλά και είναι όλα καλοφτιαγμένα. pay per click έχει και η Dell περίπου 8 λεπτά.

Πάντα βέβαια με μια μικρή επιφύλαξη για το πόσο θα πληρώνουν. Αν έχω κανά αλλο νέο θα σας το σφυρίξω 8)

Dr_Michael
Επικοινωνία:

e-shop.gr apath ?

Δημοσίευση από Dr_Michael » 29 Ιαν 2003 22:23

γιαννης μπαϊμπακης έγραψε:oson afora to e-shop ego prosopika eixa valei to banner kai itan na paro kapoia lefta ta opoia den pira pote kai fisika evgala to banner. den ksero an exei parei kaneis lefta apo to e-shop as mas pei.
Τους πήρα τηλ και τους ρώτησα και είπαν ότι όποτε θέλω μπορώ να πάω και να εισπράξω. :pint: 8)

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

e-shop.gr apath ?

Δημοσίευση από cordis » 29 Ιαν 2003 22:33

Dr_Michael έγραψε: Τους πήρα τηλ και τους ρώτησα και είπαν ότι όποτε θέλω μπορώ να πάω και να εισπράξω. :pint: 8)
όπως είπα κι εγώ σε προηγούμενο μήνυμα... ποτέ δεν είχα πρόβλημα πληρωμής από το e-shop...
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
telxinas
Επικοινωνία:

e-shop.gr apath ?

Δημοσίευση από telxinas » 04 Φεβ 2003 10:05

Fisika to exoume pi arketes fores oti to elliniko Internet pasxi apo piotita kai polla alla arnitika. Kanis apo tous "megalous" stin Ellada ston sigekrimeno xoro, den endiaferete gia to parapano idaniko para mono pos tha arpaxi ta perisotera. Mias pou eimaste neoi, mias pou eimaste kai emis ston xoro, mias pou ton poname perisotero apo autous, mias kai mas tsantizi otan i Ellada den simperilamvanete se megala sites opos MSN klp klp, mias kai xeroume oti mia sovari aitia tis mi kinisis tou ellinikou Internet einai i asximi filosofia tou Ellina na min plironi oti den mpori na aggixi, mias kai arketoi tin exoume patisi apo dautous, mias pou iparxoun ekatomiria akomi logoi, ti lete, na tin paroume tin katastasi sta xeria mas?
Ego eimai mesa, os tsantilas opos panta me oti exi sxesi me adikia :evil: .
Kai i Kiriaki einai konta gia perisotera. :hammer: [/list]

Άβαταρ μέλους
midenistis
Επικοινωνία:

e-shop.gr apath ?

Δημοσίευση από midenistis » 21 Μαρ 2003 20:04

Egw paidia den exw parei lefta giati den exw balei akoma to banner alla apo 2-3 filous poy mou eipane ( www.sakopetra.com - www.diaitisia.gr ) oti tous piran tilefwno kai tous eipane an einai apath kai autoi eipan "ma ti lete kirie moy, apla prepei na mas parete thl." kai etsi ta pirane ta lefta...

Άβαταρ μέλους
ASXETOS
Επικοινωνία:

e-shop.gr apath ?

Δημοσίευση από ASXETOS » 25 Απρ 2003 04:16

Υπάρχουν δύο διαφορετικές συμπεριφορές ..
Αυτή που εαν τους στείλεις email... περιμένεις ... περιμένεις...
Η άλλη ..να τους πάρεις τηλέφωνο ...εκει ...η εξυπηρέτηση είναι ΑΨΟΓΗ και ΑΜΕΣΗ

Με εκτίμηση....
Ο Asxetos
Υπεύθυνος διαχειριστής
της Ιστοσελίδας.
www.asxetos.gr

Απάντηση

Επιστροφή στο “Web Usability & Accessibility”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες