Υπάρχουν Ελληνικοί Ad-Brokers?

Εύρεση και τοποθέτηση διαφημίσεων στις σελίδες μας.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
TZIMARAS
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από TZIMARAS » 26 Νοέμ 2006 04:38

Γεια σε όλους,

Έχω ένα Ελληνικό χιουμοριστικό site ενηλίκων και - όπως είναι φυσικό :wink: - σκοπός μου είναι να κερδίσω κάτι απ'αυτό.

Έχω διαβάσει ορισμένα από τα θέματα σ'αυτό το φόρουμ, όμως δεν έχω βρει την κατάλληλη απάντηση.

Βασικά, μήπως ξέρει κανείς αν υπάρχουν Ελληνικοί ad-brokers (μεσιτικές διαφημιστικές εταιρείες), που να πληρώνουν για κάθε κλικ / Ad-Impression? Όπως για παράδειγμα οι AdBrite / AdEngage / Etology / Google AdSense - οι οποίες όμως δεν είναι Ελληνικές.

Οποιαδήποτε βοήθεια από την δική σας γνώση πάνω στο θέμα αυτό, θα εκτιμηθεί πάρα πολύ.

Επίσης, παρόλο που το δικό μου site είναι βασικά 'χιουμοριστικό' αλλά και ταυτόχρονα είναι αυστηρά για ενήλικες μόνο, αν ξέρετε οτιδήποτε σχετικά με Ελληνικά sites γνωριμιών (dating) που να πληρώνουν για κάθε εγγραφή, πιστεύω ότι κι αυτό θα βοηθήσει.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
Φιλικά,
"Mitsos"

Άβαταρ μέλους
KGP
Honorary Member

Δημοσίευση από KGP » 26 Νοέμ 2006 13:45

sto leo ekso apo ta dontia...ochi kai eidika gia site me content opos to diko sou pou einai "periergo" kai kamia eteria apo autes pou den apeuthinontai se auto to "eksidikeumeno" koino den tha thelei na enfanistie to brand tis se tetiou eidous site kai einai logiko.
*Στην Ελλάδα δεν χρειάζεται να σκέφτεσαι...χάνεις πολύτιμο χρόνο!
*"The power of accurate observation is frequently called cynicism by those who don't have it." -George Bernard Shaw (1856-1950)
*The purpose of argument should not be victory, but progress.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Διαφημίσεις στις σελίδες μας (εκδότες)-γενικά”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες