Βιβλίο για Flash

Λύσεις προβλημάτων για το δημοφιλές πρόγραμμα κατασκευής παρουσιάσεων στο διαδίκτυο.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
steki-man
Επικοινωνία:

Βιβλίο για Flash

Δημοσίευση από steki-man » 29 Ιαν 2003 10:53

Χαίρετε ! θα ήθελα αν μπορούσατε να μου προτείνατε το καλύτερο κατά τη γνώμη σας βιβλίο για εκμάθηση flash στα ελληνικά
Ευχαριστώ προκαταβολικά :o

Άβαταρ μέλους
gaucho
Honorary Member

Βιβλίο για Flash

Δημοσίευση από gaucho » 13 Φεβ 2003 03:02

trava bolta papasotiriou

diaplous

Βιβλίο για Flash

Δημοσίευση από diaplous » 13 Φεβ 2003 05:23

steki-man έγραψε:Χαίρετε ! θα ήθελα αν μπορούσατε να μου προτείνατε το καλύτερο κατά τη γνώμη σας βιβλίο για εκμάθηση flash στα ελληνικά
Αν δεν έχεις πρόβλημα με τα αγγλικά κατέβασε με file sharing το Bible σε .pdf, θα βρεις και άλλα πιο προχωρημένα επίσης. Τα μεγέθη παίζουν γύρω στα 10-15 ΜΒ.

ΜΦΧ

Άβαταρ μέλους
steki-man
Επικοινωνία:

Βιβλίο για Flash

Δημοσίευση από steki-man » 13 Φεβ 2003 09:54

diaplous έγραψε:
steki-man έγραψε:Χαίρετε ! θα ήθελα αν μπορούσατε να μου προτείνατε το καλύτερο κατά τη γνώμη σας βιβλίο για εκμάθηση flash στα ελληνικά
Αν δεν έχεις πρόβλημα με τα αγγλικά κατέβασε με file sharing το Bible σε .pdf, θα βρεις και άλλα πιο προχωρημένα επίσης. Τα μεγέθη παίζουν γύρω στα 10-15 ΜΒ.

ΜΦΧ
Σε ευχαριστώ αλλά από ποιό site το κάνω αυτό ?

diaplous

Βιβλίο για Flash

Δημοσίευση από diaplous » 13 Φεβ 2003 17:04

steki-man έγραψε:
diaplous έγραψε:

ΜΦΧ
Σε ευχαριστώ αλλά από ποιό site το κάνω αυτό ?
δεν ειναι κάποιο site αλλά filesharing. κατέβασε και εγκατέστησε το KaZAa lite για παράδειγμα (ψάξε google) και μετά αφού συνδεθείς θα βρεις ό,τι θες από άλλους χρήστες. π.χ στην περιοχή που είμαι έχει συνήθως 4 εκ χρήστες συνδεδεμένους αν και δεν έχω πρόσβαση σε όλους αυτούς,

ΜΦΧ

Απάντηση

Επιστροφή στο “Flash γενικά”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες