Τσιγαρα και ποτα,γινεται να διαφημηστουν?

Εύρεση και τοποθέτηση διαφημίσεων στις σελίδες μας.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
clyde
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από clyde » 17 Δεκ 2006 21:43

Αναρωτιεμαι αν μπορω να βαλω διαφημησεις με τσιγαρα η' ποτα σε μια ιστοσελιδα.Αν ναι που μπορω να βρω καποιον?

Άβαταρ μέλους
KGP
Honorary Member

Δημοσίευση από KGP » 17 Δεκ 2006 23:26

katigorimatika ochi

ektos an prokite gia selida pou echei kapia schesei me tous antistichous kladous (chondriki polisei, kladiko periodiko/selida etc) alla ochi se b2c
*Στην Ελλάδα δεν χρειάζεται να σκέφτεσαι...χάνεις πολύτιμο χρόνο!
*"The power of accurate observation is frequently called cynicism by those who don't have it." -George Bernard Shaw (1856-1950)
*The purpose of argument should not be victory, but progress.

Άβαταρ μέλους
cdhyper
Literature Moderator
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cdhyper » 18 Δεκ 2006 00:01

Και στο cinema γιατί μπαίνουν συνέχεια διαφημίσεις για τσιγάρα πριν από κάθε ταινία; Νομίζω έχω δει και γιγαντοαφίσες.

Επίσης για ποτά δεν νομίζω να υπάρχει πρόβλημα. Καθημερινά η τηλεόραση μας κατακλύζει.
Σύγκριση τιμών Supermarket: http://www.shopnsave.gr
Νέα Ιταλικα επιπλα κουζινας
Για φιλοσόφους: http://filosofia.gr και http://liantinis.org

Άβαταρ μέλους
KGP
Honorary Member

Δημοσίευση από KGP » 18 Δεκ 2006 00:07

echeis dikio sinepithete gia ta pota den ekana to aparaitito clarification.

oi diafimiseis gia tsigara -an provalontai (echo na pao kairo logo ergasias)- tha stamatisoun sooner or later na trechoun, gia auto tha deite kai enan orgasmo sto na "kalopisoun" diafimistika ta periptera kathos epitrepete sta siggekrimena point of sale pou echoun kai poloun proionta kapnou.

genika ta proionta kapnou apagoreuontai na diafimizontai me ton ena i allo tropo schedon apo pantou ektos apo siggekrimenes energies pou kata kirio logo echoun na kanoun me B2B kai point of sale.

epidi den eime auti ti stigmi athina tha psakso na vro otan pao na kano copy paste to link. allos mechri tote psakste na to vreite sto site tis europaikis enoseis.

btw pisteuo oti san ellada -gia alli mia fora- echoume parei mia mikri paratasei, den eime pantos 100% sigouros gia auto.

oso afora ta alcooloucha proionta iparchoun skepseis na efarmostei to "idio skiniko" me ta proionta kapnou...eidomen...

edo akoma kai sta "fastfoodadika" echoun archisei na vazoun periorismous kai odigies kai ksanamana odigies...
*"The power of accurate observation is frequently called cynicism by those who don't have it." -George Bernard Shaw (1856-1950)

clyde
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από clyde » 18 Δεκ 2006 02:40

Εγω ξερω οτι απαγορευονται στην τηλεοραση και στο ραδιοφωνο οχι παντου.Και αυτο ισχυει μονο για τα τσιγαρα.Ανοιξε ενα περιοδικο να δεις τι γινεται!Οσο για το Ιντερνετ εχω δει πολλες ξενες ιστοσελιδες που τα διαφημηζουν γι'αυτο ρωτησα κι εγω.

Άβαταρ μέλους
KGP
Honorary Member

Δημοσίευση από KGP » 18 Δεκ 2006 02:48

tote giati rotas?

kai se periptosi pou den gnorizeis i megaliteri antidrasi pou ipirche gia tin apagoreusi tis diafimiseis tsigaron itan apo ta entipa mesa -efimerides periodika- kai apo ta mesa pou kanoun outdoor diafimisi.

akoma kai below the line diafimisi apagoreuete -i an i directiva den ischiei akoma tha apagoreutoun- kai stin ellada.

oso gia ta site pou les ksekatharise ti choras/ethnikotitas einai. aggliko site na diafimizei tsigara apo kai kliete na deis kai auto sinvenei me ta perisotera europaika site. to idio ischiei pisteuo kai gia tin ellada...den echo distichos mazi mou tin directiva gia na mporeso na sto ksekathariso.

alla kai na epitrepotane, apo ithikis apopsis kai mono -kai parolo pou eime auto pou lene heavy smoker- den tha to ekana prosopika...

kai telos.. echeis vrei eteria cigareton pou sou plironei diafimisi? i rotas etsi ston aera? -kouventa na kanoume me liga logia-

clyde
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από clyde » 18 Δεκ 2006 02:53

Mα και βεβαια στον αερα ρωταω!Αν ειχα βρει εταιρεια θα ρωτουσα!Εχουμε ξεφυγει τελειως?
Οι ντιρεκτιβες,οι νομοι και οι κανονες ειναι για τα προβατα.Εγω προτιμω να ειμαι με τους λυκους!
Αν ακολουθουσαν ολοι τους κανονες ακομα θα μας κυβερνουσαν οι τουρκοι η' οι γερμανοι!

Άβαταρ μέλους
mrpc
WebDev Moderator
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από mrpc » 18 Δεκ 2006 03:17

clyde έγραψε:Οι ντιρεκτιβες,οι νομοι και οι κανονες ειναι για τα προβατα.Εγω προτιμω να ειμαι με τους λυκους!
:o :o :o :o :o

Άβαταρ μέλους
cdhyper
Literature Moderator
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cdhyper » 18 Δεκ 2006 06:22

Διαφήμιζε αέρα τότε. Όταν θα βγει ο Γιωργάκης θα νομιμοποιήσει και τον μπάφο, επομένως δεν διατρέχεις κίνδυνο :lol:
Σύγκριση τιμών Supermarket: http://www.shopnsave.gr
Νέα Ιταλικα επιπλα κουζινας
Για φιλοσόφους: http://filosofia.gr και http://liantinis.org

Άβαταρ μέλους
KGP
Honorary Member

Δημοσίευση από KGP » 18 Δεκ 2006 13:29

sinepithete goustareis enan bafo apo tin pafo? hahahaha

Απάντηση

Επιστροφή στο “Διαφημίσεις στις σελίδες μας (εκδότες)-γενικά”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες