Νέο Μουσικό Portal - Πως σας φαίνεται;

Θέλετε την γνώμη των άλλων για την σελίδα σας; Τότε βρίσκεστε στο σωστό μέρος.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
jorge
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από jorge » 30 Ιαν 2003 16:04

Γειά χαρά. Με τη βοήθεια του PHP-Nuke και με πολύ customization, δημιουργήθηκε το www.musicheaven.gr
Περιμένω τη γνώμη σας!

:roll:

xvs

Δημοσίευση από xvs » 30 Ιαν 2003 17:31

Πολυ καλή προσπάθεια οσον αφορα το περιεχόμενο. Για το σχεδιασμό τι να σου πω αυτο το php-nuke μου εχει γίνει αρκετά βαρετό, παρα πολλές σελιδες το χρησιμοποιούν απλώς αλλαζουν λίγο τα χρώματα. Αντε καλή συνέχεια.

ololol

Δημοσίευση από ololol » 31 Ιαν 2003 08:37

Σε αντίθεση , θεωρώ τον σχεδιασμό πολύ καλό και το περιεχόμενο ανούσιο.Ποιος θα μπεί σε site για να διαβάσει για Καζαντζίδη?Ο κόσμος που ασχολείτε με την μουσική θα μπεί σε εξειδικευμένα περιοδικά μουσικής τα οποία παρουσιάζουν δικό τους υλικό, συνεντεύξεις κ.α και όχι αντιγραφές.Δεν παρουσιάζει το site σου κάτι το διαφορετικό.Θα μπορούσες να κάνεις πολλά για να ξεχωρίσεις απο τα υπόλοιπα.Εκτός κι αν το κάνεις καθαρά για χόμπυ , χωρίς καμία μελλοντική βλέψη.
:lol:

jorge
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από jorge » 31 Ιαν 2003 14:58

Ευχαριστώ πολύ για τα σχόλιά σας παιδιά.

Το site εκτός από πράγματα που ίσως υπάρχουν και αλλού, έχει να παρουσιάσει και εντελώς δικά του, όπως οι Παρτιτούρες, ηλεκτρονικά βιβλία μουσικής, Μαθήματα κιθάρας (στα Downloads), τα wallpapers, τα άρθρα, τα ποιήματα κλπ. Παράλληλα προσπαθεί να εξελιχθεί σε ένα portal ποιοτικής μουσικής περιλαμβάνοντας σελίδες με αξιόλογο περιεχόμενο, αλλά και Forum και Chat.

Τα κίνητρα είναι καθαρά ερασιτεχνικά και μη κερδοσκοπικά.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Θέλω την γνώμη σας για την Σελίδα μου...”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες