Περι θρησκείας ...συνέχεια!!!!!!!

Προβληματισμοί και ανταλλαγή ιδεών από την Επικαιρότητα και διάφορα άλλα θέματα.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
mihalisp
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από mihalisp » 06 Φεβ 2003 04:25

Καλά ρε παιδιά τι θέμα ήταν αυτό με τη θρησκεία????

Εκατσα και διαβασα όλες τια απαντήσεις!Πως ξέφυγε ετσι το θέμα ρε παιδια?

Ήμαρτον!!!!!!!!!!!Εγv σε καποια φάσι άρχισα να στενοχωριέμαι με όσα γραφτικαν μα κυριως επειδή μαλωσανε άσχημα 2 παιδια απο το φορουμ.Μου θυμισε τοτε που ειχαμε παρεξηγηθει με τον Telxina και δε μου αρεσε καθολου που ειχα μαλωσει με καποιον μεσα σε μια τετοια κοινοτητα.Κι ομως επρόκειτο απλα για μα παρεξηγηση και τιποτα αλλο.

Απο οσα διαβασα σαυτα που ειπωθηκαν συμφωνω και διαφωνω και με telxina και με stekiman!

Απλα μπορει να ειπωθουν πραγματα καπως υπερβολικα περι θρησκειας και θαυματων και παραφυσικης και τετοια αλλα ο καθενας μπορει να νομιζει οτι θελει!

Για παραδειγμα,αυτο με το πειραμα που λεει ο τελχινας μπορει να μου φαινεται γελοιο.Οταν βρεθουμε ομως και μου πει περισσοτερα γιαυτο μπορει να με πεισει οτι ισως και να γινεται.Αλλα δθα κατσω να σκασω κιολας!Χαλαρωστε.Ουτε θα κατσω να μαλωσω με τον αλλο επειδι λεει κατι που μπορει να γελαω με αυτο η να μην το πιστευω.Κι ουτε εγω αν υποστηριζω ενα τετοιο πειραμα θα κατσω να σκασω επειδη δεν το πιστευουν οι αλλοι.Ειρηνη ημιν(καλα το γραψα???)!!!!

Τα λεω ολα αυτα απο μια πιο ωριμι πλευρα γιατι λιγο πολυ εχω περασει μια τετοια κατασταση με τον τελχινα.

Μην τρελαινεστε ρε παιδια.Παντως πολυ το ψαξατε το θεμα ρε παιδια το παραψαξατε για θεους και δαιμονες και θαυματα και τι ειναι θεος,πίστη κλπ και σε καποια φαση τα περναγα ετσι τα μηνυματα.πολυ φιλοσοφημένο ψαξιμο που δεν ωφελει πουθενα.Κυριως απο χαρις,ΕνεΜε και diaplous!

Εγω θα γουσταρα να βρεθουμε ολοι μαζι στη συναντηση και να πουμε και γιαυτο μεταξυ αλλων.

Λοιπον,σας περιμενουμε ολους κι εσενα steki-man!!!!!

Άβαταρ μέλους
telxinas
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από telxinas » 07 Φεβ 2003 12:22

Den tha sto po. Arketa me ta logia. Tha sto dixo. To kako einai omos, oti se lene prosilitisti kai organo tou Satana eite sta logia sou, eite stis praxis sou. lol :lol:

Άβαταρ μέλους
xarisss
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από xarisss » 07 Φεβ 2003 19:02

de sou aresei men to psaksimo, to thema to anoixes omos pali... :):):)
PRO-PRO.gr
Πρωτάθλημα Προγνωστικών

Απάντηση

Επιστροφή στο “Επικαιρότητα & Διάφορες Συζητήσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες