Ποιό Παιχνίδι

Video games για PC, On Line παιχνίδια και παιχνίδια για κονσόλες.

Συντονιστές: Super-Moderators, Software & Hardware Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Zizo
Honorary Member
Επικοινωνία:

Ποιό Παιχνίδι

Δημοσίευση από Zizo » 19 Φεβ 2007 14:48

Για σε όλους εδώ και πόσο καιρό τα παιχνίδια πλέον θέλουν (ΔΙΑΣΤΙΜΟΠΛΟΙΑ) για να παίξουν
με λίγα λόγια PC μεγάλης αξίας. Έχω βαρεθεί τα ίδια και τα ίδια. :( :x

Θέλω να μου πείτε τα καλύτερα παιχνίδια για το PC μου, το οποίο είναι:
Inte Pantium 4 CPU 1500MHz :evil:
1.50GHz, 512 of RAM και :evil:
128 MB κάρτα γραφικών ATI. :evil:

Ψάχνω κάτι σαν adventure, action, κανένα παράκσενο και καλό. ΌΧΙ ΟΜΟΣ: Sports ότι έχει
σχέσει με αγώνες. :roll:

Το HitMan έχω ακούσει ότι είναι ωραίο αλλά έχω ακούσει επίσεις ότι δεν θα παίζει σε 'μένα.

Εφχαριστώ πολύ!!! 8)
Εικόνα
What you waiting for?

Άβαταρ μέλους
takis1985
Επικοινωνία:

Ποιό Παιχνίδι

Δημοσίευση από takis1985 » 20 Φεβ 2007 03:48

Ego epeidi exo pros to paron paromio ypologisti kai ta idia problimata me ta nea games tha sou protino merika.
Aftes tis meres epeza to Grand thieft auto Vice City nomizo einai ena poly kalo action game.
Yparxei kai to pio fresko to Grand thieft auto San Andreas , ston ypologisti sou tha paizoun kai ta 2.
Episis to Call of Duty kai to Medal of Honor pou einai paixnidia first person shooter.
To Counter strike Source kai afto first person shooter episis.
Ego basika eixa bei sto www.e-shop.gr gia games kai se kathe games ksexorista grafei tis elaxistes apetiseis stistimatos , bes ekei kai des.
Elpizo na boithisa ligo.

spookyb52
Επικοινωνία:

Ποιό Παιχνίδι

Δημοσίευση από spookyb52 » 20 Φεβ 2007 14:42

Η αναβάθμιση της κάρτας γραφικών θα ήταν μια καλή ιδέα. Τα καθαρά adventures (όχι action/adventure) θα τα τρέχεις χωρίς πρόβλημα. Από εκεί και πέρα αρχίζουν τα δύσκολα. Εγώ θα σου έλεγα να αναβαθμίσεις την κάρτα γραφικών σου.

Είτε με μιά μεταχειρισμένη 6600gt η ακόμα καλύτερα με την 7600gs golden sample της gainward

:arrow: http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.512622

Προσοχή: Η παραπάνω κάρτα δέν είναι μια απλή 7600gs. Είναι μια 7600gt underclocked, καμιά σχέση με τις άλλες 7600gs. :wink:

Η κάρτα που έχω δοκιμάσει εγώ γίνεται overclocked χωρίς κολλήματα και artifacts με την stock ψύξη στα 580/1630mhz (400/800 είναι το τυπικό για μια 7600gs). Βέβαια θα χρειαστέις και ένα αξιοπρεπές τροφοδοτικό άν δέν έχεις κάποιο καλό.

Από τα καλύτερα value for money είναι αυτό εδώ
:arrow: http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.700618

Εγώ σου λέω να ψήσεις λίγο τους γονείς και να κάνεις μια mini αναβαθμισούλα :)
Life is like a fast car on an icy road. Brakes don't work, yes I know it, but I step on the gas
Garage punk | Rockabilly | Rock 'n' Roll | Stoner

Απάντηση

Επιστροφή στο “Games (PC, On Line, Console)”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης