Αναζητηση ατομου για sharing ελληνικου Dedicated Server

ζητάτε υπηρεσίες σχετικά με την κατασκευή σελίδων; (design, web hosting, graphics, web programming).

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
Vivlionomos

Δημοσίευση από Vivlionomos » 08 Μαρ 2007 15:05

Γεια σας,

Εχω dedicated server στο datacenter της Forthnet εδω και δυο χρονια μεσω αλλης εταιρειας για ημιεπαγγελματικους λογους. (δηλαδη sites καποιων πελατων μου αλλα δεν ειναι η κυρια μου απασχοληση αυτος ο τομεας).

Οποιος ενδιαφερεται να μοιραστουμε τη λειτουργικοτητα και το κοστος ενος dedicated server ας μου στειλει να το συζητησουμε μεσω pm.

Η προταση ισχυει μονο για ανθρωπους που ασχολουνται ειτε επαγγελματικα ειτε ημιεπαγγελματικα και θα θελανε να εχουν ενα μισθωμενο μηχανημα σε ελληνικο datacenter αλλα το απεφευγαν λογω κοστους.

Δεν αποσκοπω σε κερδος απλα στη συμμετοχη καποιου αλλου στο κοστος του , ο οποιος θα εχει κανονικη access και θα θελει να το χρησιμοποιησει για σοβαρο σκοπο.

Διχως να παρεξηγηθω, θα απαντησω μονο σε pm.

Ευχαριστω.

Άβαταρ μέλους
CyberCr33p
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από CyberCr33p » 08 Μαρ 2007 22:16

Εάν δεν ξέρεις το άλλο άτομο θα σου πρότεινα να μην το μοιραστείς. Ποτέ δεν ξέρεις τι μπορεί να γίνει στο μηχάνημά σου όταν έχει root access και άλλο άτομο. Εναλλακτικά μπορείς να πάρεις dedicated server ή κάποιο vps από Ευρωπαικό datacenter και να γλιτώσεις τα μισά λεφτά.

Άβαταρ μέλους
Giannis78
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Giannis78 » 09 Μαρ 2007 21:43

Sou exo stilei ena pm.

Eyxaristo
WebHosting Services
http://www.intechs.gr

Απάντηση

Επιστροφή στο “Αναζήτηση Υπηρεσιών διαδικτύου”

Μέλη σε σύνδεση