Peite Mou Tin Gnwmh Sas

Θέλετε την γνώμη των άλλων για την σελίδα σας; Τότε βρίσκεστε στο σωστό μέρος.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
CrazyMan
Επικοινωνία:

Peite Mou Tin Gnwmh Sas

Δημοσίευση από CrazyMan » 18 Φεβ 2003 00:44

Tha ithela tin gnwmh olwn an ginetai gia tin selida mou
:arrow: http://www.crazym.net

Άβαταρ μέλους
greek_manager
Honorary Member
Επικοινωνία:

Peite Mou Tin Gnwmh Sas

Δημοσίευση από greek_manager » 18 Φεβ 2003 02:24

Sorry που στο λέω έτσι, αλλά δεν είναι λίγο lamerιά να χρησιμοποιείς το phpnuke και να γραφεις web design by crazyman?

Πέρα από αυτό,εγώ προσωπικά δεν έχω κανένα πρόβλημα με το phpnuke (θα το χρησιμοποιήσω στο άμεσο μέλλον!) αλλά πολλοί έχουν!...
Tsiger περιμένω να του τα πεις και αυτουνού του ... προβάτου!

Για τα γραφικά, μπορώ να πω ότι είναι ωραία, αλλά εκνευριστικά αργά για την 56κ μου!
Και το ίδιο εκνευριστικό είναι το bookmark us που αναβοσβήνει κάτω!

Όσο για το περιέχόμενο δεν γράφτηκα δυστυχώς για να το δώ, αλλά φαντάζομαι ότι θα αξίζει!

Φιλικά.
aka thkouk
Football Manager - H ελληνική κοινότητα
παιχνιδια στρατηγικης - Παίξε Δωρεάν

Άβαταρ μέλους
tsiger
Honorary Member
Επικοινωνία:

Peite Mou Tin Gnwmh Sas

Δημοσίευση από tsiger » 18 Φεβ 2003 03:26

ο καθενας φιλε μου μπορει να γραφει οτι θελει, οσο για το web design μπορει να ισχυριστει οτι ειναι δικο του. Οσο για το php nuke φιλε webmaster καλο θα ηταν να βαλεις τα διαφημστικα που παρεχει ο προγραμματιστης που το εφτιαξε μιας και δεν μπορει να φανταστεις ποσες μη πληρωμενες ωρες εχει χαλασει για να παρεχει αυτο το συστημα.

Τωρα για το site. Eκνευριστικο Background καποια Links δε δουλευουν και γενικοτερα η ολη ιστορια δειχνει προχειροδουλεια. ριχτο μια στο δισκο σου παλι και ξαναπροσπαθησε για κατι καλυτερο,

Score:
Navigation: 5/10
Design: 4/10
Content 6/10 (yeah like we need more underground stuff damn it!)
Programming: Not yours

Overall: 5/10

cheers

Άβαταρ μέλους
CrazyMan
Επικοινωνία:

Peite Mou Tin Gnwmh Sas

Δημοσίευση από CrazyMan » 18 Φεβ 2003 04:07

Katarxas eyxaristw poli pou to koitajate. sto phpnuke to design nomizo oti to dialegh o kathe webmaster pou to xreisimopiei etsi exei kai to dikaioma na grafei Webdesign By "WebMasterName"! oso gia ta links pou mou eipate den ta exw koitajoi ola kai to site an eidate einai online apo tis 12 ianouariou, logiko na min exw prolabei na to teleiopieiso.

Άβαταρ μέλους
CrazyMan
Επικοινωνία:

Peite Mou Tin Gnwmh Sas

Δημοσίευση από CrazyMan » 18 Φεβ 2003 08:28

oso gia Tsiger περιμένω να του τα πεις και αυτουνού του ... προβάτου!
auto den yparxei logos na yparxwn tetioi xaraktirismoi! mia aplh gnwmh zitisa opws tosoi alloi edo mesa an se olous dinetai kai enan xaraktirismo fantozomai tin ajiopistia tou sigkekrimenou moderator
mallon se lathos forum zhtisa gnwmh gia to site mou

Disipal
Επικοινωνία:

Peite Mou Tin Gnwmh Sas

Δημοσίευση από Disipal » 18 Φεβ 2003 08:37

Basika apla thelw na ksekatharisw kati.. otan leme web design by kapoion thewroume to design toy emfanish dhladh. Efoson leme gia to phpnuke web design leme to theme toy.. O kathenas loipon afoy ftiaksei mia theme mporei na leei webdesign by ..... Sto phpnuke anoikei to web sites engine code .. oxi to periexomeno toy site kai fysika oxi o sxedismos kai ta xrwmata, flash 'h oxi dialekseis na baleis sthn selida soy... Ligo anwsth kritikh den htan ayth?
As syndiasei kapoios php me html kai jpg 'h gif gia na bgalei ena theme kai meta as kanei kritikh panw sto design oxi omws kata poso anhkei to design sto sygkekrimeno atomo. Proswpika sxediazw phpnuke themes http://www.disipal.net tis opoies afhnw gia download afoy to kanw gia na perasei h wra ... ti shmainei dhladh oti den mporw na lew oti einai dikes moy alla to phpnuke? Egw tis eftiaksa apo to mhden gia na symbadizoyn me to phpnuke, na grafw web design by phpnuke? den leei e? <br><Br>Oso afora to code to php nuke kaneis den mporei na isxyristei oti einai diko toy eidika poy ta sygkekrimena sites fainontai apo makrya oti einai phpnuke 'h postnuke analoga

Άβαταρ μέλους
greek_manager
Honorary Member
Επικοινωνία:

Peite Mou Tin Gnwmh Sas

Δημοσίευση από greek_manager » 18 Φεβ 2003 13:59

CrazyMan έγραψε:oso gia Tsiger περιμένω να του τα πεις και αυτουνού του ... προβάτου!
auto den yparxei logos na yparxwn tetioi xaraktirismoi!
Φίλε συγγνώμη, ειλικρινα!

Αυτό (το πρόβατο) δεν πηγαινε σε σένα αλλά σε μένα! Είναι ένα αστείο που είχε γίνει σε ανάλογη περίπτωση μεταξύ εμού και του tsiger!

Συγνώμη και πάλι, έχεις δίκιο δεν το έγραψα με τρόπο που να καταλάβεις τι εννόούσα...
aka thkouk

Άβαταρ μέλους
greek_manager
Honorary Member
Επικοινωνία:

Peite Mou Tin Gnwmh Sas

Δημοσίευση από greek_manager » 18 Φεβ 2003 14:07

Disipal έγραψε:Basika apla thelw na ksekatharisw kati.. otan leme web design by kapoion thewroume to design toy emfanish dhladh. Efoson leme gia to phpnuke web design leme to theme toy.. O kathenas loipon afoy ftiaksei mia theme mporei na leei webdesign by ..... Sto phpnuke anoikei to web sites engine code .. oxi to periexomeno toy site kai fysika oxi o sxedismos kai ta xrwmata, flash 'h oxi dialekseis na baleis sthn selida soy... Ligo anwsth kritikh den htan ayth?
Φίλε disipal. Στο site του παιδιού λέει theme edited by disipal (Οπότε τον τομέα του theme τον καλύψαμε πιστεύω...)
Το web design by Crazy man που λέει δηλ. που να πιστέψω εγώ ότι αναφέρεται με το μικρό μυαλό μου?Στα flash? Εγώ πιστεύω ότι στο design (σχεδιασμό) συμπεριλαμβάνεται και η δομή και οργάνωση του site και αυτή (τα modules κλπ) είναι του phpnuke ξακάθαρα!

Αλλά και στα flash να αναφέρεται επιμένω ότι είναι λάθος να αφαιρείς από κάτι που είναι free το μόνο πράγμα που σου ζητάει ο δημιουργός του να μην αφαιρέσεις...

Kαλοπροαίρετα πάντα...
aka thkouk

Άβαταρ μέλους
greekbytes
WebDev Moderator
Επικοινωνία:

Peite Mou Tin Gnwmh Sas

Δημοσίευση από greekbytes » 18 Φεβ 2003 17:29

Το site δε μου άφησε τις καλύτερες εντυπώσεις οπτικά.. Το theme δεν είναι ξεκούραστο και το backround ένα άσχημο gradient. Βάζεις που βάζεις phpnuke (ίσως για να κάνεις το "νέο portal" που λένε οι περισσότεροι απ'όσους το βάζουν), κοίτα τουλάχιστον να το αξιοποιείς! Αν είναι δυνατόν να έχεις στα news τα "votes" για το site σου! Τι πατέντα είναι αυτή? Εχω αρνητική στάση απέναντι στο site σου, όχι τόσο γιατί χρησιμοποιεί phpnuke (άλλωστε υπάρχουν υπέροχα sites σε phpnuke) αλλά γιατί το καλείς "underground portal" τη στιγμή που στα downloads έχεις τσόντες!. Είχε ξαναγίνει μία μικρή συζήτηση περί "underground" και καλό θα ήταν να μην ξαναγίνει, αφού δε βγάζει πουθενά. Κάνε αυτό που πιστεύεις, δεν είμαι εγώ η λογοκρισία της χούντας...

ΥΓ: "Vote for me" και όχι "Vote me"..

Άβαταρ μέλους
CrazyMan
Επικοινωνία:

Peite Mou Tin Gnwmh Sas

Δημοσίευση από CrazyMan » 18 Φεβ 2003 20:51

greek_manager mallon egine parejighsh xairomai pou einai ena prosopiko asteio kai den enaferosoun se emena alla etsi opws to eida kateythian pige to myalo mou oti to eleges gia mena.katalabeneis. telos panton den yparxei kanena problhma :)

Άβαταρ μέλους
CrazyMan
Επικοινωνία:

Peite Mou Tin Gnwmh Sas

Δημοσίευση από CrazyMan » 18 Φεβ 2003 21:01

greekbyte to site einai underground giati prin tou doso tin onomasia as to poume etsi underground frontisa na matho ti esti underground portal, oso gia tis tsontes pou anaferes einai epithimia ton xristwn tou site apo kamia mails pou exa labei kai apo tis psifofories.thelo na toniso pali oti to site einai ena mikro diastima online kai pisteyw oti auto simenei polla.gia ta votes twra i idea mou na mpoun se news story den nomizo oti einai kakh, tha itan kakh an ta news ta xreisimopiousa san news se diaforous tomhs enw apoti eides kai o idios news sto site mou den yparxoun ara i "patenta" opws eipes kai esy den einai patenta! se eyxaristw pou mpikes sto kopo na to koitajeis kai panta prepei na yparxoun "kales" kai "kakes" kritikes gia na ginomaste kalhteroi!

Άβαταρ μέλους
e-times
Graphics Moderator

Peite Mou Tin Gnwmh Sas

Δημοσίευση από e-times » 18 Φεβ 2003 21:29

File mou akoma stin prosarmogi eimai kai sta diavasmata tou pos na ftiaxneis mia istioselida.
An thes omos tin gnomi mou, apo tin meria enos serfer diladi....mporo na po oti einai ligaki kourastiki, isos sta xromata tis.
To xroma gia ta perissotera fonts (kai ta pio kiria) einai sxedon an oxi stin idia palleta me to background.
Oso gia tin taxitita tou, me tin 56 ara mou den einai kai poli kali.

Pantos skopos den einai na ftiakseis kati to opoio tha aresei stous allous mono, kalo einai na se prodiathetei prota esena, an kai auta einai kapos san sigginonounta doxeia.
Εικόνα

Good News For The Smokers, Non-Smokers Die Too

Άβαταρ μέλους
CrazyMan
Επικοινωνία:

Peite Mou Tin Gnwmh Sas

Δημοσίευση από CrazyMan » 18 Φεβ 2003 21:42

To oti argei einai genonos logo ton flash pou periexei i theme, logiko auto na kourazei enan surfer.... alla pisteyw ajizei ton kopo ligh perisotero ypomonh sto na deis mia selida me flash apo mia pou den exei katholou!

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Peite Mou Tin Gnwmh Sas

Δημοσίευση από cordis » 18 Φεβ 2003 22:00

CrazyMan έγραψε:To oti argei einai genonos logo ton flash pou periexei i theme, logiko auto na kourazei enan surfer.... alla pisteyw ajizei ton kopo ligh perisotero ypomonh sto na deis mia selida me flash apo mia pou den exei katholou!
ayto einai sxetiko... mporei kapoios na mi perimenei na anoiksei h selida.. opote pos tha katalabei oti aksizei na peimenei?
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
CrazyMan
Επικοινωνία:

Peite Mou Tin Gnwmh Sas

Δημοσίευση από CrazyMan » 19 Φεβ 2003 03:57

Koita otan surfareis kai exeis px ena aplo 56k modem den pisteyw na perimeneis na blepeis tis selides grhgora ite exoun flash ite oxi...

Απάντηση

Επιστροφή στο “Θέλω την γνώμη σας για την Σελίδα μου...”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες