Ποιος φταiει τελικα?

Ας χαλαρώσουμε και λίγο... Aς κουτσομπολέψουμε μια σταλιά, ας πούμε και κανένα ανέκδοτο!

Συντονιστές: theiapythia, Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
NightStalker

Ποιος φταiει τελικα?

Δημοσίευση από NightStalker » 20 Απρ 2007 10:17

Σωστή η Sessi...

Άβαταρ μέλους
ALKIVIADES
Honorary Member

Ποιος φταiει τελικα?

Δημοσίευση από ALKIVIADES » 20 Απρ 2007 15:15

Sheena28 έγραψε: Ρομαντική δεν είμαι Alkiviades. Μιλάω με την στυγνή πραγματικότητα. Η γλώσσα είναι προσεγμένη. Δεν χρειάζεται να γίνει χυδαία και αυτή. Στο χέρι μας είναι να κάνουμε κάτι χυδαίο ή όχι, όπως κάτι ωραίο ή όχι. Κατάλαβες; :wink:
Μια υπόθεση έκαμα αλλά ντάξει.. ίσως έπεσα όλος διόλου έξω εις τας ξέρας των λιμένων, προς εύρεση των ληγμένων :P (ορθολογίστρια τότε δίχως ευαισθησίες?-joke) ..κατά βάθος συμφωνούμε δεν το κρύβω εξάλλου συμφωνώ περί της ουδετερότητας της γλώσσης αν και δεν τη προσέχω και επειδή είναι στο χέρι μας περί των ερωτικών - αυτό έλειπε να μην είτο :p - σε πιάνο-φωτιά, κατάλαβα :lol:

Απλός σχολίασα το θέμα των προδιαγραφών διότι άν αρχίσουμε να έχουμε προδιαγραφαί ώς άνθρωποι τότες θα έχουμε και ιδιότητες ..οπότες λογικά θα καταντήσουμε αντικείμενα (αντικείμενα πόθου κτλ κτ..)και τότες δια ποίον έρων θε να ομιλούμε ..κατάλαβες ; ;)
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
sessi

Ποιος φταiει τελικα?

Δημοσίευση από sessi » 25 Απρ 2007 12:21

ALKIVIADES έγραψε:..καλά βρε sessi, σωστά τα λές ..αλλά αφού τα 'ξερες γιατί ερώτησες :lol: :P
Λίγο πολύ τα ίδια είπαμεν όλοι αλλά εσύ πάλι στο τέλος πάραυτα με ερώτηση κλείνεις.. :roll: άρα να σε κατατάξω ( ? )ως παθόντα στον " Μανιοσεξικιμό των ιδεών.. "
η μανία του όχι να κάνω σε τελική ανάλυση αλλά να πω πως έκαμα και εγώ με τη σειρά μου σέξ, πέρα από εγωιστικές κτλ αναλύσεις ψυχολόγων και μανιοκαταθλιπτικών της αντίπερα όχθης μας δείχνει μια ατέρμονη μανία αυτοεπιβαιβεώσης του σημερινού ατόμου σε θέματα παρακτικά ξεχνώντας και μπερδεύοντας ακόμη μια φόρά τις έννοιες σεξ και έρωτας.. χανόντας έτσι την ομορφία που και τα δυο εσωκλείουν εκ φύσεως . Οπότε σεξιστές, αντισεξιστές κτ κτλ και δε ξέρω και γω τι άλλα σε συνδιασμό με την μανία μας δίδουν το θλιβερό αυτό χαρακτηρισμό ιδιότητος .

* το χαμένο 'σ' του Μανιοσεξικιμού κουράστηκε και έφυγε απο το σαγαπώ και έγινε ..αγαπώ οπότες nowoman no cry , boy life goes on , keep smiling.. but at leat talk... but not so much da meter plz
:p
ηθελα να δω αν συμφωνουμε η διαφωνουμε βρε παιδι μου...μηπως μονο εγω την βλεπω ετσι (για να αρχισω να ανυσηχω) η μηπως το μεγαλυτερο ποσοστο το βλεπει ετσι (ουφ)..
ΟΥΤΕ ΚΑΝ!

Άβαταρ μέλους
Sheena
Honorary Member

Ποιος φταiει τελικα?

Δημοσίευση από Sheena » 25 Απρ 2007 15:40

Είναι όπως το βλέπεις το πράγμα και εκεί που το οδηγείς...... Στο χέρι μας είναι...
Εικόνα

id12856 Οι άγγελοι πάνε κοντά με τους αγγέλους...

Απάντηση

Επιστροφή στο “Χαλαρά κι Ανάλαφρα”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες