Help plz!

Video games για PC, On Line παιχνίδια και παιχνίδια για κονσόλες.

Συντονιστές: Super-Moderators, Software & Hardware Moderators

Απάντηση
Aseral

Help plz!

Δημοσίευση από Aseral » 03 Μάιος 2007 12:46

Μάγκες χαιρετώ. Είμαι καινούργιος στο φόρουμ και το ανακάλυψα ψάχνοντας για κάτι προγραμματάκια και που πάνω σε αυτά είναι και η απορία μου.

Ξέρω πως πολλόυς από εμάς τους εκνευρίζει όταν το pc τους κολάει συνέχεια. Και εμένα με ενοχλεί πολυ, ειδικά όταν "laggarei" παίζοντας online games και τα fps πέφτουν κάτω από 10...

Μού πρότεινε λοιπόν ένας φίλος μου φοιτητής που σπουδάζει software(τον οποίο έχο γνωρίσει στο παιχνίδι) να κατεβάσω ένα προγραμματάκι που λέγεται Windows Tini.(sorry pou tha allakso gramata apo edo kai pera alla psilobarieme :P) Mou leei loipon pws ayto to program tha mou kanei boost to pc kai idika to online game (WoW), mou leei pos ta fps den tha peftoun kato apo 40 etc etc. Ton rotisa liges leptomeries peri tou thematos kai mou fanike kalo programa. Alla mexri na to paro(pou akoma den exo kataferei) mou exoun pristei ta @@ :) Katebazo loipon to programa alla prepei an katebaso kai alla pragmata opos kati things tou Java...ena Xerces kai kati alla...akatalabistika...
Telos panton meta apo ena proino katebazontas ta misa programata tou Java kai nomizo pos eimai poli konta sto na ta katafero mou bgenei sinexia ena minima kati gia class kai main-class kai classpath... katebasa kati classpath pou brika apo to internet...kai apo oti katalaba to Javac exei sxesi me auto alla prola auta mou bgenei to idio pragma...

Kserei kaneis ti tha mporousa na kano i kserei kaneis to programa? plz help

kai parakalo min grafete se akatalabstika...den eimai expert sta pc akoma :P

Απάντηση

Επιστροφή στο “Games (PC, On Line, Console)”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης