Je t'aime

Ας χαλαρώσουμε και λίγο... Aς κουτσομπολέψουμε μια σταλιά, ας πούμε και κανένα ανέκδοτο!

Συντονιστές: theiapythia, Super-Moderators

Απάντηση

Ποια κομματάρα σας αρέσει;

ΚΑΤΕΛΗΣ- Ο ΕΡΑΣΤΗΣ
4
9%
ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ- ΒΑΣ ΒΑΣ
13
30%
ΤΣΙΛΑ-ΜΑΥΡΗ
2
5%
ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΥΑΓΕΛΙΝΟΣ-ΠΕΝΤΕ ΛΕΠΤΑ
1
2%
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ-ΣΕΞ ΓΑΡΔΟΥΜΠΑ Κ ΝΤΟΝΕΡ
1
2%
ΗΛΙΑΣ-Ο ΣΧΙΖΟΦΡΕΝΗΣ ΜΕ ΤΟ ΠΡΙΟΝΙ
4
9%
ΚΟΛΛΗΜΕΝΟΣ-ΕΧΩ ΦΑΕΙ ΚΟΛΛΗΜΑ
2
5%
ΜΑΛΑΜΩ-ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ
4
9%
ΒΕΔΟΥΡΑΣ-ΤΟ ΘΕΛΩ
3
7%
ΝΤΟΥΡΙΜ-ΑΙΣΘΗΣΙΑΚΑ
1
2%
ΚΙΚΙ-ΕΙΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΙΧΕΣ
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
ΕΛΙΣΑΒΕΤ-ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΒΑΓΚΝΕΡ Κ Ο ΠΟΥΤΣΙΝΙ
5
11%
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΡΙΑ-ΠΑΡΕ ΠΟΔΙ
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΡΙΑ-ΝΤΟΥ ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΥ
4
9%
ΠΑΝΤΑ ΝΕΟΙ-ΤΟΠΟΣ ΣΤΑ ΝΙΑΤΑ
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι

Σύνολο ψήφων: 44

Άβαταρ μέλους
ThyClub
Honorary Member
Επικοινωνία:

Je t'aime

Δημοσίευση από ThyClub » 20 Μάιος 2007 23:51

ΕΕΕΕΕΕεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕε
ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕεεξω απ τα δόντια θα στο πώ... :) Μαλάμω rocks

Άβαταρ μέλους
Ria
Επικοινωνία:

Je t'aime

Δημοσίευση από Ria » 21 Μάιος 2007 01:20

ThyClub έγραψε:ΕΕΕΕΕΕεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕε
ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕεεξω απ τα δόντια θα στο πώ... :) Μαλάμω rocks
Μόλις μου χάλασες την καλή εικόνα που είχα για σένα! Ντροπή σου! :P :lol:

id12586
στις καρδιές μας
Επικοινωνία:

Je t'aime

Δημοσίευση από id12586 » 21 Μάιος 2007 01:29

Σώπα ρε Ρία!

Και που να τον δείς να το τραγουδάει σε ταβέρνα κιόλας! :lol:
Chris at your Services
ΕικόναSacame de Aqui

Άβαταρ μέλους
Ria
Επικοινωνία:

Je t'aime

Δημοσίευση από Ria » 21 Μάιος 2007 01:37

id12586 έγραψε:Σώπα ρε Ρία!

Και που να τον δείς να το τραγουδάει σε ταβέρνα κιόλας! :lol:
Αυτό ούτε να το δω θέλω και προπάντων ούτε να το ακούσω!!! :P :lol: :lol:

Άβαταρ μέλους
manolism
Super Moderator
Επικοινωνία:

Je t'aime

Δημοσίευση από manolism » 21 Μάιος 2007 12:30

LightForce έγραψε:έχω πάρει εδώ και καιρό την απόφαση μου.
αισθησιακός++ παιδιά, η κίνηση του στην πίστα με αναστατώνει..
Νέο αστέρι. Δεν τους προλαβαίνουμε πια.
:P

Άβαταρ μέλους
FotiSpeaking@

Je t'aime

Δημοσίευση από FotiSpeaking@ » 21 Μάιος 2007 16:59

merika apo afta ta tragoudia tha itan para poly gnwsta ama ta tragoudousan alloi ermineftes...pistevw...

o katelis paliotera, otan itan "prwto onoma" λενε οτι plirwnotan gyrw sta 1.200€ ti vradia....
Εικόνα
Right now, as you read this,
7 Million people are having SEX!
And you're on the computer!
omg...you must be a psycho....

emphasy
Honorary Member

Je t'aime

Δημοσίευση από emphasy » 27 Μάιος 2007 03:28

Αφού δεν τον ξέρεις:

Κώδικας: Επιλογή όλων

[εύκολη*(δημοσιότητα+λεφτά)]= Ηλιθιότητα*MME , ΜΜΕ=σταθερά 
Άρα και μαθηματικώς όσο πιο βλάκας είσαι τόσο πιο εύκολα βγάζεις χρήματα και ακόμη πιο εύκολα γίνεσαι γνώστος... :hammer: :hammer: :hammer:

Πάει το καράβι...

emphasy
Honorary Member

Je t'aime

Δημοσίευση από emphasy » 27 Μάιος 2007 03:40

cdhyper έγραψε:Ο Σαρμπέλ η Τάμτα και ο Λαζόπουλος δηλαδή πουλάνε "ποιότητα" και ο Παρασκευάς, ο Κολλημένος και η Πάνια είναι κατώτεροι ποιοτικά. Ρε δεν γ@μιόμαστε. Καρβέλας και πάλι Καρβέλας. Να ξεφτιλίσουν το σύμπαν μέχρι εκεί που δεν παίρνει και να αρχίσουν να ανατρέπονται ορισμένα πράγματα. Φτάνει η δικτατορία του δήθεν.
Respect + αφήστε που ο Καρβέλας δεν κολώνει να βγει και να πει" ότι μΛκ!@ γράφω όταν δεν έχω τι να κάνω την κάνετε σουξέ και χαίρεστε σαν τα ζώα...~!" και θα έχει και δίκιο~!

Zet@

Je t'aime

Δημοσίευση από Zet@ » 06 Ιουν 2007 04:05

cdhyper έγραψε:Δεν πειράζει, μια χαρά είναι και αυτός. Είδα προχτές το Λαζόπουλο που και καλά "θίγεται" από εκπομπές τύπου Πάνια. Λες και οι δικές του εκπομπές είναι ανώτερες ποιοτικά. Για να μη μιλήσω για τις σειρές που έχει φτιάξει που ήταν όλες αποτυχία. Μια φορά είχα δει ένα επεισόδιό του που υποδυόταν έναν πατέρα που έκλαιγε εκεί που σκοτώθηκε το παιδί του στα Τέμπη. Ο Λαζόπουλος δεν διστάζει να κάνει εμπόρευμα ένα τραγικό δυστύχημα και να πουλήσει εύκολη συγκίνηση στον θεατή επειδή απλά δεν μπορεί να την πουλήσει μέσα από την "τέχνη" του.

Την έχει δει Αριστοφάνης. Αυτός κάνει ποιότητα το καραγκιοζάκι με όλες τις γελοιότητες που προπαθεί να πουλήσει.

Οι εκπομπές τύπου Πάνια ανήκουν στην κατηγορία της αυθεντικής Thrash TV είτε το θέλετε είτε όχι. Μόνο που αυτές οι εκπομπές γνωρίζουν ότι είναι Thrash TV και το γουστάρουν και αυτό πουλάνε. Ο Λαζόπουλος, η Νικολούλη και τα δελτία ειδήσεων ενώ είναι Thrash TV προσπαθούν να περαστούν ο μεν ως Αριστοφάνης και η δε ως Αστυνόμος Σαΐνης. Και επειδή η Πάνια έτυχε να τους χαλάσει την πιάτσα του "δήθεν" ενοχλούνται γιατί πλέον βλέπουν τα μούτρα τους στον καθρέφτη όπως πραγματικά είναι και όχι όπως θα θέλανε να είναι.

Ο Σαρμπέλ η Τάμτα και ο Λαζόπουλος δηλαδή πουλάνε "ποιότητα" και ο Παρασκευάς, ο Κολλημένος και η Πάνια είναι κατώτεροι ποιοτικά. Ρε δεν γ@μιόμαστε. Καρβέλας και πάλι Καρβέλας. Να ξεφτιλίσουν το σύμπαν μέχρι εκεί που δεν παίρνει και να αρχίσουν να ανατρέπονται ορισμένα πράγματα. Φτάνει η δικτατορία του δήθεν.
ok μπορεί ούτε εγώ να τον πηγαίνω σαν άτομο τον Λαζόπουλο (ψιλοαλαζόνας μου φαίνεται) αλλα μη λέμε κ ότι θέλουμε!Εχει κάνει ποιοτικά πράγματα και στην τηλεόραση και στο θέατρο..μη ξεχνάς οτί οι 10 μικροί Μήτσοι ήταν απο τις καλύτερες εκπομπές που έχουν παιχτεί στην tv. Anyway,δεν το παίζω υπερ άνω...και εγώ γελάω με τις μ******ς της Πάνια!(και να θες να μη γελάσεις δεν μπορείς!)Ασφαλώς και είναι ψυχαγωγική η εκπομπή...σαν να παρακολουθείς τσίρκο είναι!Πετάνε τα ζώα στη σκηνή και τα βάζουν να κάνουν νούμερα...σε λίγο καιρό όμως θα έχει ξεχαστεί ο κάθε κατμαν εκεί μέσα που του έχουν φουσκώσει τα μυαλά και σκέψου αν πέφτουν ψυχολογικά "τραγουδιστές" που κάνουν κατά διαστήματα ενα μεγάλο μπαμ κ μετά τους έχουν όλοι γραμμένους (βλέπε μερικούς παικτες από ριαλιτι) τι επίπτωση θα έχει κάτι τέτοιο σε αυτά τα άτομα που έχουν είδη διανοητικά προβλήματα!Ενας από αυτούς τους τύπους μάλιστα απ'οτι έχω ακούσει έχει αρκετά μεγάλύτερο πρόβλημα από το επιτρεπτό ωστε να μπορεί να συμμετέχει στην εκπομπή κ του έχουν αλλάξει τα χαρτιά από τις εξετάσεις ωστε να μη φαίνεται αυτό.Οπως κατάλαβες λοιπόν η εκμετάλευση πάει σύννεφο..γιατί και από αυτά τα Cdακια που βγάζουν τα περισσότερα τους τα τρώνε οι manager και οι εταιρίες και στους ίδιους δίνουν ένα ελάχιστο ποσό!

α!...ο Σαρμπέλ και η Τάμτα είπες πουλάνε ποιότητα;;:o
ποιός το είπε αυτό;Εγώ είδη φαντάζομαι τον Παρασκευά να τραγουδάει το yassou maria!!Γιατί όχι;Εγώ εξάλλου προτιμώ το βας..βας...βας...από αυτό.(Μη σου πω καλύτερα θα πήγαινε και στη Eurovision!! :lol: :lol: :lol: )το μόνο που με προβληματίζει είναι αν θα μπορούσε ο αγαπητός να το στηρίξει χορευτικά....ποτέ δεν ξέρεις πάντως!(βλέπε ουκρανία) :P

Πόσο όμως πάτο πια πρέπει να πιάσουμε για να αρχίσει η ανώδική πορεία που λές;;Γιατί νομίζω από αυτή την άποψη έχουμε πιάσει πάτο προ πολλού την εκπομπή της Ανίτας περιμέναμε; :roll:
To do is to be - Descartes, To be is to do - Voltaire, Do be do be do - Sinatra xXx

Άβαταρ μέλους
ALKIVIADES
Honorary Member

Je t'aime

Δημοσίευση από ALKIVIADES » 06 Ιουν 2007 06:25

ποια ανοδική πορεία βρε μωρό.. δεν έχει τέτοια, έτσι είναι [συνειρμός] σαν να προσεύχεσαι για Γκούτσι , Τούτσι πως τα λένε τα τι αύτα, φόρεμα, αλλά ραμμένο χωρίς μεταξωτές κλωστούλες [ / συνειρμός] .

Θέλω να πω, κουραστική αυτή η ιδέα πως τώρα φοράμε κουρέλια αλλά θα ξεσκιστούν κάποτες τελείως οπότες, θα πάρουμε το Γκούτσι δίχως τις μεταξωτές κλωστές.. έλα μου ντε όμως που ο άλλος το θέλει 50% 50% μισό μετάξι μισό imitation, ο άλλος παραπέρα αλλιώς και πάει τούμπαλιν ώσπου και πάλι πάτος . Το θέμα δεν είναι που είμαστε τόσο όσο στον πάτο ή στην κορυφή αλλά οτι η κορυφή και ο πάτος είναι το σαδομαζοχιστικό μας γλειφιτζούρι για να λέμε ε ντάξει μωρέ, Βάς Βάς ο Παρακευάς να μη γελάσω ? ..αφήνουμε το τσίρκο και τελικά εκεί τα ζώα είμαστε εμείς που εν απάθεια και προς συνειδητά ολοταχώς πάμε και πάλι για τον πάτο με την κρυφή ελπίδα να πάμε κορυφή..

..άλλος θα το έλεγε και αυτό ανθρώπινο, καθόλα φυσικό έλα μου ντε όμως που δεν είναι αφού δεν χαίρεσαι πραγματικά, (μόνο ως κουρασμένοι τα βλέπουμε αυτά) στην ουσία γελάς με τα χάλια κάποιου άλλου και θαυμάζεις τα χάλια σου και πάς για ύπνο, έτσι κι αλλιώς έχουμε ακόμα καιρό μέχρι να πιάσουμε πάτο.. άσε που με περιμένει και η Σούλα, Τούλα, Νούλα - Μάκης, Τάκης, Σάκης :P να πιούμε τον φραπέ και αύριο.. να χούμε να πούμε κάτι βρε αδερφέ by thy way κοπελιά :P ..τα ξέρεις-ουμε-ουνε ας αφήσουμε τις αναμονές και τους πάτους και ας μιλάμε στον καφέ για τον καφέ , στο θέαμα για το θέαμα, στην ψυχαγωγία για την ψυχαγωγία .. η ποιότητα αν έχει και 1% ομορφιάς μέσα της θα είναι άσχημη αν χάνουμε κάτι είμαστε εμείς στο φινάλε φινάλε :p

..έλεος δηλ. θα πέσει δουλειά να μας κάψει εε...φωτιά ! από το θεό, μιλάμε για τηλεοπτικό ηδονισμό δίχως όρια, που ώς ηδονισμός είναι όμορφος όμως όταν δεν χάνουμε το μέτρο, όταν δεν σέβεσαι εσένα δεν πρόκειται να σταματήσει ο Παρασκευάς να βγαίνει στη tv και εμείς δήθεν να γελάμε αυθόρμητα . (+ αυτός κουρασμένος θα ναι τη χαρά ψάχνει, όμως καλή η χαρά μέσα στα σκέλια σου άλλο όμως τα σκέλια με στη χαρά ..που λέει και ο ραψωδός :P )

..π.χ πιο απλά ας μιλήσουμε υποθετικά για μεγάλα ονόματα, έχεις φανταστεί - λέμε Π.Χ - ποτέ τον Αριστοτέλη να κάθεται να βλέπει Ανίτα ? τον Σωκράτη ίσως ? ..μήπως τον Χριστό ? ή μήπως τον Βούδα και μάλιστα online ? ..και όμως εμείς we do :P ;) :cry:
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
cdhyper
Literature Moderator
Επικοινωνία:

Je t'aime

Δημοσίευση από cdhyper » 06 Ιουν 2007 11:13

ALKIVIADES έγραψε:π.χ πιο απλά ας μιλήσουμε υποθετικά για μεγάλα ονόματα, έχεις φανταστεί - λέμε Π.Χ - ποτέ τον Αριστοτέλη να κάθεται να βλέπει Ανίτα ? τον Σωκράτη ίσως ?

Όχι βέβαια. Αυτοί άλειφαν τις μούρες τους με τρυγία (κατακάθι του κρασιού) και πηδάγανε ότι εκινείτο στα διονυσιακά όργια. Σιγά μην κάθονταν μπροστά από τηλεοράσεις :)
Σύγκριση τιμών Supermarket: http://www.shopnsave.gr
Νέα Ιταλικα επιπλα κουζινας
Για φιλοσόφους: http://filosofia.gr και http://liantinis.org

Άβαταρ μέλους
ALKIVIADES
Honorary Member

Je t'aime

Δημοσίευση από ALKIVIADES » 06 Ιουν 2007 11:23

σαφώς, μα δεν κρίνουμε τι πιστεύει ο καθένας ή τι κάνει.. κρίνουμε στη θέση που βρίσκεται, εκρποσωπεί κτλ εκεί τι κάνει..(ουσία) και όταν μιλάμε για tv κρίνουμε για tv ..αυτά δεν ειναι όργια, αυτά είναι νοητική αργία ! :P :oops:

* π.χ λέμε τώρα..π.χ αν ο Σωκράτης έβλεπε Ανίτα -που δεν- θα αυτοκνωνούσε νωρίτερα, ..ματαιώτης :P ..o Xριστός θα τους μαστίγωνε όλους όπως τότε στην αγορά τους έμπορους, ο Αριστοτέλης θα τα έχανε εντελώς τελικά, σχετικά με το τι εστί φυσική κίνηση, ενώ ο Βούδας θα έλεγε ίσως ένα ρητό του Χάρυ Κλύν "δεν πηδιόμαστε λέω γω" και θα την έκανε με τρόπο..
Εικόνα

Απάντηση

Επιστροφή στο “Χαλαρά κι Ανάλαφρα”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες