ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ MΗΤΡΙΚΗ ΑΠΟ HP

Προβλήματα που αντιμετωπίζουμε χρησιμοποιώντας κάποια από τις συσκευές που απαρτίζουν τους Η/Υ μας.

Συντονιστές: Super-Moderators, Software & Hardware Moderators

Απάντηση
JIM GKATZIAS

Δημοσίευση από JIM GKATZIAS » 24 Φεβ 2003 09:03

ΕΧΩ ΕΝΑ P/C HP KAI ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΔΟΥΛΕΨΗ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 20 ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΑΠΟ ΤΗΝ HP OTI EXEI ΚΑΕΙ Η ΜΗΤΡΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΩΝ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΕΙ??? ΚΑΙ ΕΑΝ ΝΑΙ ΑΠΟ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ

Άβαταρ μέλους
e-times
Graphics Moderator

Δημοσίευση από e-times » 24 Φεβ 2003 09:43

JIM GKATZIAS έγραψε:ΕΧΩ ΕΝΑ P/C HP KAI ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΔΟΥΛΕΨΗ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 20 ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΑΠΟ ΤΗΝ HP OTI EXEI ΚΑΕΙ Η ΜΗΤΡΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΩΝ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΕΙ??? ΚΑΙ ΕΑΝ ΝΑΙ ΑΠΟ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ
Prota ap'ola tha prepei na exeis san dedomeno oti to kalitero hardware ston kosmo kai an exeis eite afora m/b i otidipote allo, iparxei pithanotita gia kapoion logo na min douleuei. Esi omos tha mou peis oti douleue kai meta xalase. Nai alla ean peraseis tro stadio oti ola douleuoun kala, tipota den sou leei oti tha sinexisoun na douleuoun etsi gia "xronia". Nai alla 20 ores tha mou peis?..... 20 lepta einai ligo???
File mou, pare ola ta parapano san dedomena gia arxi kai oxi gia kanena periergo logo alla gia na min agxonesai kai stenaxoriesai. :wink:

Tora i mitriki mporei na exei ontos kaei kai oi logoi den einai kai polloi.
Ola ofeilontai sto reuma, diladi eite apo ptosi tasis eite apo mi kali trofodoisia tou trofodotikou eite apo allous logous pou den sou lene stin HP kai oute tha sou poun me leptomereia.
Afou omos einai kainourgio, kaliptesai apo tin egguisi (i amina mas se olo ton parapano paralogismo gia na min agxonomaste) kai einai ipoxreomenoi na sou to allaksoun.
Εικόνα

Good News For The Smokers, Non-Smokers Die Too

Άβαταρ μέλους
Enigma
Honorary Member

Δημοσίευση από Enigma » 24 Φεβ 2003 19:00

Έχω έναν φίλο που μένει ψηλά στον Λυκαβηττό.
Εχει 4 PC σε δίκτυο, έχει βάλει πολύμπριζο προστασίας, έχει βάλει UPS, και του έχουν καεί 3-4 motherboards, κανα2 modem, και κανα2 hubs-switches από κεραυνούς!

Είναι να μη σου τύχει!
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
hellas

Δημοσίευση από hellas » 25 Φεβ 2003 01:22

Enigma έγραψε:Έχω έναν φίλο που μένει ψηλά στον Λυκαβηττό.
Εχει 4 PC σε δίκτυο, έχει βάλει πολύμπριζο προστασίας, έχει βάλει UPS, και του έχουν καεί 3-4 motherboards, κανα2 modem, και κανα2 hubs-switches από κεραυνούς!

Είναι να μη σου τύχει!
Ti na po ego pou eno eixa vgalei to pc apo to revma alla PAROLA afta o keravnos pou epese prin kanena mina stin perioxi katestrepse to trofodotiko?? . Pos egine afto? Poli apla evgala tin priza apo ton toixo kai tin efisa ekei dipla. (Peripou misi-mia pithami apostasi apo ton toixo) Dystixos to "ekei dipla" itan arketo gia ton keravno (me tin tosi dynami pou eixe) na pidiksei to xaos (tin apostasi) metaksy tis prizas tou toixou kai tis prizas pou itan sto patoma kai to revma perase, eftase mexri to pc kai mou ekapse to trofodotiko. Otan to eida koufathika :o :o :o Tin epomeni fora pou tha vgaloume tin priza loipon as tin afisoume se toulaxiston 3 pithames apostasi gia na exoume to kefali mas isixo! Kala to pistevete oti mou etyxe afto??

Απάντηση

Επιστροφή στο “PC Hardware”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες