grpa***1@otenet.gr

Προβληματισμοί και ανταλλαγή ιδεών από την Επικαιρότητα και διάφορα άλλα θέματα.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
telxinas
Επικοινωνία:

grpa***1@otenet.gr

Δημοσίευση από telxinas » 25 Φεβ 2003 21:10

greekbytes έγραψε:Οπως είπε και ο "κουβέρτας" θα μπορούσε να μην είναι ο κάτοχος του e-mail (της σύνδεσης δηλαδή) αυτός που τα στέλνει, αλλά κάποιος που απλά ξέρει το mail του... Τέλος πάντων, αφού πίστευες (όχι ότι εγώ δεν το πιστεύω) ότι είναι αυτός καλά έκανες και βρήκες από τον ISP τα στοιχεία του.. Γιατί όμως τα έγραψες κι εδώ?
Dioti ta telxineika email exoun kataxorithi mono se auto edo to site kai den exoun xrisimopiithi POUTHENA allou. Ara autos pou to ekane, vrike ta emails apo auto edo to site. Deuteron, den itan ios pou metadidete automata apo monos tou. Prospathise na kripsi to original account tou vazontas kapio allo, pragma pou den to katafere. Triton, opios "xaideui" autous tous m****kes sta mallakia tous kai theori oti den prepi na anaferonte onomata kasi den katakrini autes tis energies, tote as tou "xaidepsi" kai ton laimo.

Άβαταρ μέλους
greekbytes
WebDev Moderator
Επικοινωνία:

grpa***1@otenet.gr

Δημοσίευση από greekbytes » 25 Φεβ 2003 21:40

telxinas έγραψε: Triton, opios "xaideui" autous tous m****kes sta mallakia tous kai theori oti den prepi na anaferonte onomata kasi den katakrini autes tis energies, tote as tou "xaidepsi" kai ton laimo.
Εντάξει για τα mail σας το κατάλαβα... Ομως το πώς αντιδρά ο καθένας σε τέτοιες περιπτώσεις είναι δικό του θέμα.. Και το ότι κάποιοι τους χαϊδεύουν ελπίζω να μην αναφερόταν σε μένα. Δεν είπα να μην ψάξεις αν θες για τα στοιχεία του.. Είπα απλά ότι καλό θα ήταν να μην τα έγραφες εδώ (έτσι πιστεύω). Εγώ όπως είπα δε θα το έκανα θέμα.
greekbytes έγραψε:Κι εμένα μου έχουν στείλει ιούς και άλλα, όμως ποιός ο λόγος να ασχολείσαι? Σβήνεις τα mails και αν ξαναστείλει βλέπουμε.. Πιθανότατα είναι κάποιο παιδάκι που την έχει δεί κάπως
Τώρα αν εσύ ήθελες το mail σου να μη δεχθεί τίποτα από αγνώστους μπορούσες απλά να μην το εμφανίζεις στο forum. Και επίσης το forum δεν το παρακολουθούν μόνο τα μέλη του...

ΥΓ: Μόνος σου έκανες edit το post με τα στοιχεία ή σου είπε ο moderator ν βγάλεις το τηλέφωνο?? Απλή περιέργεια

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

grpa***1@otenet.gr

Δημοσίευση από cordis » 26 Φεβ 2003 01:06

greekbytes έγραψε: ΥΓ: Μόνος σου έκανες edit το post με τα στοιχεία ή σου είπε ο moderator ν βγάλεις το τηλέφωνο?? Απλή περιέργεια
εγώ το έκανα...
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

grpa***1@otenet.gr

Δημοσίευση από cordis » 26 Φεβ 2003 01:09

telxinas έγραψε:Dioti ta telxineika email exoun kataxorithi mono se auto edo to site kai den exoun xrisimopiithi POUTHENA allou. Ara autos pou to ekane, vrike ta emails apo auto edo to site.
Συγνώμη αλλά επειδή αυτό το μπαλάκι έρχεται και δεύτερη φορά προς εμένα... ξαναλέω για άλλη μια φορά ότι δεν έδωσα e-mail κανενός και πουθενά...
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
greek_manager
Honorary Member
Επικοινωνία:

grpa***1@otenet.gr

Δημοσίευση από greek_manager » 26 Φεβ 2003 02:46

telxinas έγραψε:Kai fisika o enoxos den itan eukolo na apokripsi tin tautotita tou.

N. Papadopoulos
Thesalonikis 123
a kai file telxina afta ta stoixeia mou prokaloun kapoies ypopsies etsi?poly "ftiaxta" mou fainontai, oxi apo sena pros theou!

"papadopoulos" mish ellada
"1...2...3.." !
"thessalonikhs"
tespa theories synomosias!afou se endiaferei psaksto
an eixa prolavei kai to thl... :wink:
o koutsobolhs! :lol:

ennoeis oti eide to mail sou apo kato apo to signature sou etsi?
oxi oti ta edose pouthena o giannhs os lista?
afou sto ksekatharise alloste!
aka thkouk
Football Manager - H ελληνική κοινότητα
παιχνιδια στρατηγικης - Παίξε Δωρεάν

Άβαταρ μέλους
telxinas
Επικοινωνία:

grpa***1@otenet.gr

Δημοσίευση από telxinas » 26 Φεβ 2003 04:57

greekbytes έγραψε:
telxinas έγραψε: Triton, opios "xaideui" autous tous m****kes sta mallakia tous kai theori oti den prepi na anaferonte onomata kasi den katakrini autes tis energies, tote as tou "xaidepsi" kai ton laimo.
Εντάξει για τα mail σας το κατάλαβα... Ομως το πώς αντιδρά ο καθένας σε τέτοιες περιπτώσεις είναι δικό του θέμα.. Και το ότι κάποιοι τους χαϊδεύουν ελπίζω να μην αναφερόταν σε μένα. Δεν είπα να μην ψάξεις αν θες για τα στοιχεία του.. Είπα απλά ότι καλό θα ήταν να μην τα έγραφες εδώ (έτσι πιστεύω). Εγώ όπως είπα δε θα το έκανα θέμα.
greekbytes έγραψε:Κι εμένα μου έχουν στείλει ιούς και άλλα, όμως ποιός ο λόγος να ασχολείσαι? Σβήνεις τα mails και αν ξαναστείλει βλέπουμε.. Πιθανότατα είναι κάποιο παιδάκι που την έχει δεί κάπως
Τώρα αν εσύ ήθελες το mail σου να μη δεχθεί τίποτα από αγνώστους μπορούσες απλά να μην το εμφανίζεις στο forum. Και επίσης το forum δεν το παρακολουθούν μόνο τα μέλη του...

ΥΓ: Μόνος σου έκανες edit το post με τα στοιχεία ή σου είπε ο moderator ν βγάλεις το τηλέφωνο?? Απλή περιέργεια
Oxi file mou, den anaferotan se sena. Apla o kathe katergaris ston pagko tou kai den exoume na sevastoume tipota apo dautous, oute kan tin anonimia tous.
Oson afora to thema an fenete i an den fenete to mail edo, den simeni oti o kathenas mpori na kani oti theli. Einai san na leme oti an afino tin exoporta mou anoixti, exi dikeoma o kathenas na mpi mesa sto spiti mou kai na klepsi oti theli. Ok mpori, alla tha iposti meta tis sinepies.

Άβαταρ μέλους
telxinas
Επικοινωνία:

grpa***1@otenet.gr

Δημοσίευση από telxinas » 26 Φεβ 2003 05:00

John Sclavos έγραψε:
telxinas έγραψε:Dioti ta telxineika email exoun kataxorithi mono se auto edo to site kai den exoun xrisimopiithi POUTHENA allou. Ara autos pou to ekane, vrike ta emails apo auto edo to site.
Συγνώμη αλλά επειδή αυτό το μπαλάκι έρχεται και δεύτερη φορά προς εμένα... ξαναλέω για άλλη μια φορά ότι δεν έδωσα e-mail κανενός και πουθενά...
Gianni, an nomizes me ola auta ta post oti enooume emesos plin safos esena, min me kanis na amfivalo gia IQ kai ta sinafi. Xeris oti an fantazomoun esena, tha se eperna amesos tilefono. Prosopika esi xeris, oti den kratieme se polles kai diafores katastasis. Xeris esi.... Coolare lipon.

Άβαταρ μέλους
telxinas
Επικοινωνία:

grpa***1@otenet.gr

Δημοσίευση από telxinas » 26 Φεβ 2003 05:06

greek_manager έγραψε:
telxinas έγραψε:Kai fisika o enoxos den itan eukolo na apokripsi tin tautotita tou.

N. Papadopoulos
Thesalonikis 123
a kai file telxina afta ta stoixeia mou prokaloun kapoies ypopsies etsi?poly "ftiaxta" mou fainontai, oxi apo sena pros theou!

"papadopoulos" mish ellada
"1...2...3.." !
"thessalonikhs"
tespa theories synomosias!afou se endiaferei psaksto
an eixa prolavei kai to thl... :wink:
o koutsobolhs! :lol:

ennoeis oti eide to mail sou apo kato apo to signature sou etsi?
oxi oti ta edose pouthena o giannhs os lista?
afou sto ksekatharise alloste!
To email auto afora mia eteria, asxeti me internet. To deutero onoma einai Thanasis Hatzidis.

Άβαταρ μέλους
tsiger
Honorary Member
Επικοινωνία:

grpa***1@otenet.gr

Δημοσίευση από tsiger » 26 Φεβ 2003 06:05

να πω και εγω την ταπεινη μου αποψη. φιλε τελχινα αν προκειται για το email account σου telxinas@attractionnet.com τοτε δε χρειαζεται να το δωσεις πουθενα για να το βρει καποιος. Εγω τον mouse pointer περασα πανω απο το κουμπακι e-mail που διχνει καθε post που στελνεις και μπορω να το δω. θελω να σε πληροφορησω πως πλεον υπαρχουν καποιες αρκετες εξυπνες μηχανες αναζητησης λογαριασμων email που κανουν scan ακομη και σελιδες (κωδικα κλπ κλπ). Αυτα τα προγραμματακια κυκλοφορουν ελευθερα σε underground σελιδες και αλλες τετοιες τοποθεσίες. Ετσι δεν ειναι και ΤΟΣΟ δυσκολο να το βρει καποιος. Μιλαω παντα εαν προκειται για το telxinas@attractionnet.com

Φιλικη συμβουλη: για να αποφευγεις τετοιες μα******ς στις σελιδες σου χρησιμοποιησε το παρακατω script

<!--
function nospamEmail(username) {
var hostname = "attractionnet.com";
var linktext= username+"@"+hostname;
document.write (
"<a href="+"mail"+"to:"+username+"@"+hostname+">"+linktext+"</a>"
)
}
//-->

και καλεσε αυτη τη συναρτηση μεσα απο την σελιδα σου ως εξης:

<script language="JavaScript" type="text/JavaScript">nospamEmail('telxinas')</script>

cheers

Άβαταρ μέλους
telxinas
Επικοινωνία:

grpa***1@otenet.gr

Δημοσίευση από telxinas » 26 Φεβ 2003 09:01

Euxaristo Tsiger. Pantos i doulia den egine kata tixi. Ipirxe logos. Proton, epidi den elave kanis apo esas to idio email kai deuteron epidi pigene kai stous dio mas, kai se mena kai stin Marina.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Επικαιρότητα & Διάφορες Συζητήσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης