ενα πολύ έξυπνο σπαμ που μου έστειλαν

Γενικές ερωτήσεις και απαντήσεις που έχουν σχέση με το Internet και την καθημερινή του χρήση.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
georgemakaronis

Δημοσίευση από georgemakaronis » 31 Μάιος 2007 05:01

Kalimera!

H aitia poy lamvaneis auto to minima einai apli, kapoia stigmi eite epeidi to itheles, eite xoris na to xereis kan, vrethikes ki esy (diladi i dieuthunsi sou giati esu olokliros/i de xoras) sto mailbox mou se kapoia apo aytes tis ateleiotes alusides pou kanenas pote den exei ta kotsia na spasei apo fovo mipos kai toy meinei i katara ton 7, 17 h 27 eton grousouzias .

Opote, mi diamarturesai oti de me xereis kan (pou mporei kai na mi me xereis ontos), dioti sigoura xereis kapoion filo h fili mou pou eixe tin katapliktiki idea na mas xosei kai tous duo sa gourounia sto saki kai dos toy na mas taxudromisei ti vlakeia toy, dioti me vevaiotita xiliostou k mathimatiki akriveia peri vlakeias eprokeito.

Toulaxiston, o logos pou sou grafo auto to e-mail ego einai pio axioprepis, pio idiotelis kai pio eilikrinis! Paradexomai oti auto einai ena diafimistiko minima. Diladi an esu anoiges mpakaliko sti geitonia i esto salon de coiffure, de tha me petuxaines sto asanser na mou peis na peraso? Kai malista tha eprepe na psoniso k kati eno toulaxiston to site mou einai teleios dorean. Kai oxi mono einai dorean alla kai mia mera tha me euxaristeis pou se eidopoiisa. Giati den mporei na ta xereis ola: kai pos na prosteteueis to pc sou me to sosto antivirus kai firewall, na kaneis anasugrotisi k format xoris na "xoneis" asxeto kosmo, kai pos na kaneis diko sou radiofono on-line, kai pos na milas me vo-ip xoris na dineis logariasmo. Kai akoma ki an ta xereis auta den paizei na xereis na epexergazesai video, na grafeis CD, DVD olososta, na anoigeis ISO, CUE, BIN kai alla exotika frouta. Gia ola ta proanaferthenta kai alla tosa, exoume grapsei odigous egatastasis, ruthmisis kai leitourgias, me fotografies, se apla ellinika gia perissotera apo ekato (100) programmata. Sto kato kato, gnostoi eimaste vre aderfe, mpes ki esu na deis ti eftiaxe i fili toy xaderfou toy tritou kouniadou sou.

-η διευθυνση αποκρυφθηκε για ευνοητους λογους-

Min xexaseis na to peis kai se allous! Xereis esy se poious�

Me agapi, Sofia.-

και μετα μου ειχε και επισυναπτομενο αρχειο με τιτλο spam your friends with (την διευθυνση του site)
Those who educate children well are more to be honored than they who produce them; for these only gave them life, those the art of living well.
Aristotle

Άβαταρ μέλους
fiskilis
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από fiskilis » 31 Μάιος 2007 09:47

και που κολας να τον αναφερεις σαν spamer στον provider του ?

βεβαια εχεις ενα περιθωριο λιγων ωρων να αναφερεις ενα spam και οχι μετα απο 2 μερες

αλλα ποτε δεν εναι αργα

id12586
στις καρδιές μας
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από id12586 » 31 Μάιος 2007 11:46

Χαχαχα
Καλό!
Chris at your Services
ΕικόναSacame de Aqui

Άβαταρ μέλους
georgemakaronis

Δημοσίευση από georgemakaronis » 31 Μάιος 2007 16:13

δεν θα το αναφερω σαν σπαμ. μου αρεσε σαν ιδεα. απλα δεν θα το προωθησω.
Those who educate children well are more to be honored than they who produce them; for these only gave them life, those the art of living well.
Aristotle

Άβαταρ μέλους
arkoudi

Δημοσίευση από arkoudi » 31 Μάιος 2007 20:29

Ti skeftete o athropos gia na poulisei!
www.mypoco.net
Μην ψαχνεις αλλο με τις ωρες...
www.mypoco.net/11mypoco-toolbar.htm Δειτε δωρεαν πανω απο 60 TV Channels και ακουστε 50 Radio Channels , web εργαλεια , Hot , Funny Links ολα στην My Poco Toolbar
15000 Downloads σε 1 μηνα απο Ελληνες χρηστες!

Απάντηση

Επιστροφή στο “Internet Help”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες