μια πορσκληση που μου εστειλαν και σας παραθετω

Προβληματισμοί και ανταλλαγή ιδεών από την Επικαιρότητα και διάφορα άλλα θέματα.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
georgemakaronis

Δημοσίευση από georgemakaronis » 09 Ιουν 2007 06:59

Το Ινστιτούτο Στρατηγικών και Αναπτυξιακών Μελετών - "Ανδρέας Παπανδρέου" σας προσκαλεί στην ανοικτή εκδήλωση με θέμα : "Νέες κατευθύνσεις για την ηλεκτρονική διακυβέρνηση: Ελεύθερο λογισμικό, Ανοιχτές αρχιτεκτονικές, Ανοιχτά πρότυπα και Διαλειτουργικότητα" που θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 13 Ιουνίου 2007 και ώρα 18.00 στο Ξενοδοχείο Esperia Pallas (Σταδίου 22). Ομιλητές θα είναι: ο Χρήστος Μπούρας, Πανεπιστήμιο Πατρών, ο Διομήδης Σπινέλλης, Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών, ο Γιάννης Κατωπόδης, Ελληνική Εταιρεία Επιστημόνων και Επαγγελματιών Πληροφορικής και Επικοινωνιών (ΕΠΥ), ο Παναγιώτης Κρανιδιώτης, Ένωση Χρηστών και Φίλων Linux (HELLUG), o Βασίλης Σωτηρόπουλος, Νομικός και ένας εκπρόσωπος των επιχειρήσεων πληροφορικής. Το Συντονισμό θα κάνει ο Γιώργος Παπακωνσταντίνου, Μέλος Δ.Σ. του ΙΣΤΑΜΕ. Δείτε την πρόσκληση : http://www.istame-apapandreou.gr/files/ ... 130607.pdf
Those who educate children well are more to be honored than they who produce them; for these only gave them life, those the art of living well.
Aristotle

Άβαταρ μέλους
KGP
Honorary Member

Δημοσίευση από KGP » 09 Ιουν 2007 12:27

ego ipopsiazomai oti einai emesa i amesa apo ton sinvoulatora peri internetikon thematon kai diadiktiakou diastimatos tou george...
*Στην Ελλάδα δεν χρειάζεται να σκέφτεσαι...χάνεις πολύτιμο χρόνο!
*"The power of accurate observation is frequently called cynicism by those who don't have it." -George Bernard Shaw (1856-1950)
*The purpose of argument should not be victory, but progress.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Επικαιρότητα & Διάφορες Συζητήσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης