Ελληνική εναλλακτική λύση για έσοδα από τις σελίδες μας

Εύρεση και τοποθέτηση διαφημίσεων στις σελίδες μας.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
scoobby
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από scoobby » 27 Νοέμ 2007 14:03

aguila21 έγραψε:Site που να προσφέρει μηνιαία ένα ποσό για μόνιμη διαφήμηση υπάρχει;Ας είναι και 10€/μήνα.Από το να παρακαλάς να γίνουν κλικ για να πάρεις 0,07€/κλικ καλύτερα να βάλω μια μόνιμη διαφήμηση κάποιου,να βγάζω τουλάχιστον το hosting.
Μπρορεισ να συνεργαστεις μαζι μου για ενα μπανερ αλλα οχι με 10 ευρω το μηνα.Μπορω να σου δωσω 5 ευρω το μηνα.Εαν ειναι στειλε μηνυμα.

smiley

Δημοσίευση από smiley » 28 Νοέμ 2007 20:52

τι ψιλικατσίδικα πράγματα με σας... παζάρια στο λεπτό κάνετε; λολ
fractalbit έγραψε:Σχετικά με το play247, πήγα στο λινκ που δίνετε και βρήκα μόνο μία φόρμα εγγραφής. Μου άρεσε που έπρεπε να συμφωνήσεις με τους όρους οι οποίοι ήταν μία κενή σελίδα! Στο τέλος απλά με ευχαρίστησε που γράφτηκα και δεν με προώθησε σε καμία σελίδα όπου να μπορώ να ρυθμίσω τις διαφημίσεις κ.τ.λ. Ίσως λέω μου στείλει κάποιο μαιλ αλλά ούτε! (Άκυρο, μου ήρθε μαιλ τελικά). Γενικά μου φάνηκε πολύ προχειροδουλειά! Το έχει βάλει κανένας να δουλεύει; Έχει πληρωθεί;

Θα μπορούσατε όσοι το έχετε χρησιμοποιήσει να δώσετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με την λειτουργία του;
Οι όροι με τους οποίους πρέπει να συμφωνήσεις δεν είναι μια κενή σελίδα, αλλά το κείμενο με τις δυο γραμμές όπως το βλέπεις εδώ κάτω:

Κώδικας: Επιλογή όλων

Terms of service 

Add your own terms of service.
Κάνε ένα κλικ να δεις: ht*tp://affs.play247.gr/termsofservice.htm 28 Νοε 2007
fractalbit έγραψε:...Γενικά μου φάνηκε πολύ προχειροδουλειά! Το έχει βάλει κανένας να δουλεύει; Έχει πληρωθεί;
Το έχω δοκιμάσει εγώ και είμαι ΣΙΓΟΥΡΟΣ πως δεν πληρώνει, ένα παραπάνω όταν μπορεί να εκμεταλευτεί καταστάσεις (βλ. σχετικό σύνδεσμο), αν πλήρωνε δεν θα ήταν ανάγκη να του στείλεις ούτε ένα email αν υπήρχε λίγη σοβαρότητα εκ μέρους τους. Δεν επικοινωνεί το ht*tp://www.play247.gr/ όταν έρθει η στιγμή να πληρωθείς. Ζήτησε τους οτιδήποτε άλλο, φαντάζομαι πως θα είναι πρόθυμοι να σου απαντήσουν κάθε email με δεδομένο ότι τους υποστηρίζεις, προωθόντας τσάμπα τα προιόντα τους.

Πρωσοπικά δεν τους είχα ανάγκη (μου φτάνει που ξετρύπωσα ένα φίδι κολοβό... λολ), ούτε τους έχω τώρα ανάγκη. Ειδοποίησα το ht*tp://www.play247.gr/ εις διπλούν με email, από εκεί και πέρα αν δεν έχουν ψυχή να σταθούν στις υποχρεώσεις τους είναι δικό τους πρόβλημα.

(δίχως αστερίσκο "*" μετά από προειδοποίηση του μέλους Play247, καθώς όπως με πληροφόρησε οι λεξεις play, 247, 24/7, 24|7, αποτελούν όλες ιδιοκτησία του και δεν θέλει να τις δανειστώ, κάνοντας τις λέξεις χρήση μέσα σε link)

Απάντηση

Επιστροφή στο “Διαφημίσεις στις σελίδες μας (εκδότες)-γενικά”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες