Τι γνωρίζετε για την σπηλιά του Νταβέλη;;;;

Προβληματισμοί και ανταλλαγή ιδεών από την Επικαιρότητα και διάφορα άλλα θέματα.

Συντονιστής: Super-Moderators

mitsubishi

Δημοσίευση από mitsubishi » 13 Μαρ 2003 22:11

ololol έγραψε:genikos opos sou eipa i penteli einai se eisagogika periergi perioxi oson afora ta magnitika kimata pou exei alla kai alla polla.ki as lene autoi pou de xeroun oti theloun.
Έλα ρε ololol, σοβαρά; Και εγώ που νόμιζα ότι έφταιγε ο αέρας που γύριζε την κεραία συνέχεια και είχε παρεμβολές η TV! Και πήγα και τα έσκασα ο μ*****ς στη NOVA για δορυφορική! ΦΤΟΥ! Έπρεπε να το καταλάβω ότι έφταιγαν οι εξωγήινοι!
.
.
.
Ρε Γιάννη, τι προσπαθείς να του εξηγήσεις του ατόμου; Αφού δεν παίζεται! Τι τοπογράφοι και κουραφέξαλα του λες; Χ-FILES φίλε μου γίναμε!

Και προσοχή κανένα βράδυ αν πας πάνω από την πλατεία με το αμάξι (ξέρεις :wink: ): μπορεί να συναντήσεις τίποτα maures limouzines kai atoma pou forane psila kai mayra kapela! Γι' αυτό σου λέω. Ως τον Κρυστάλλη και τη Δωδώνη το πολύ! Που έχει και φώτα και κυκλοφορεί και η αστυνομία!

ololol

Δημοσίευση από ololol » 14 Μαρ 2003 08:52

Απ οτι φαίνεται μένεις στη Πεντέλη αγαπητέ ή πηγαίνεις συχνά εκεί.Απορώ πως δεν έχεις ακούσει τίποτε για όλα αυτά.Δε μίλησα για εξωγήινους.Μίλησα για τη σπηλιά του Νταβέλη και είπα οτι έχουν συμβεί διάφορα ανεξήγητα μεταφυσικά περιστατικά όπου υπάρχουν ντοκουμέντα γι αυτά ( φωτογραφίες και άλλα ).Όσον αφορα την Πεντέλη με τα ωραία τα καλαμάκια της ( Σερίφης..άντε και Ιορδάνης ) είναι παγκοσμίως γνωστό οτι γίνονται κατα κόρον όσο σε καμία άλλη περιοχή ,τελετές μαύρης μαγείας.
Κι επειδή μάλλον ανήκεις κι εσύ στους έλληνες που οτι δεν καταλαβαίνουν είτε το απορρίπτουν είτε το γελοιοποιούν καλό θα ήταν να ενημερωθείς πρώτα για το θέμα ...Γιατί κάθε έλληνας σαν κι εσένα έχει άποψη όπως και κώλο...
Όσον αφορά την κεραία σου , είναι περίεργο να μη πιάνει τα κανάλια ...Για δές μήπως κανένας τύπος με ψηλό μαύρο καπέλο σου κάνει πλάκα ...και στη πειράζει.... :D

Άβαταρ μέλους
Garifas
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Garifas » 14 Μαρ 2003 21:08

Wrea i penteli den tin ethixe kaneis!

Tha prepei omws na exoume anoixto mialo kai anoixta matia.

Mitsubishi min ise toso arnitikos. Kalo einai na min forame paropides kai na akoume xwris na sxoliazoume.

Isws i epomeni sinantisi tou freestuf na ginei stin perioxi tis pentelis kai giati oxi na pame kai mia volta apo ti spilia gia na mas litoun oi apories!!!

Telos panton xefigame.

mark1laz elpizw na se voithisame me tin ergasia sou.

mitsubishi

Δημοσίευση από mitsubishi » 14 Μαρ 2003 22:23

Garifas έγραψε:Kalo einai na min forame paropides kai na akoume xwris na sxoliazoume.
Σοβαρά;;; Να ακούμε χωρίς να σχολιάζουμε;;; Πού ζούμε; Στη Τζαμαχιρία του Καντάφι;

:arrow: ΚΑΙ θα σχολιάζουμε ΚΑΙ θα κριτικάρουμε ΚΑΙ δε θα μας αφαιρέσει κανένας το δικαίωμα να θεωρούμε γελοίο τον οποιονδήποτε που προσπαθεί να μας πείσει ότι δεν ξέρουμε τι μας γίνεται, αλλά γνωρίζει αυτός έχοντας διαβάσει και ακούσει τις χίλιες δύο... ανοησίες (είμαι ευγενικός βλέπεις).

Α, για να μην το ξεχάσω λολολο (ναι βλέπεις, έχω ΚΑΙ κώλο ΚΑΙ άποψη): και μόνο που συγκρίνεις τον Σερίφη με τον Ιορδάνη αντιλαμβάνομαι το μέγεθος της άγνοιάς σου περί του Πεντελικού :lol: :lol: :lol:

Αντε γεια μας :pint:

Άβαταρ μέλους
Garifas
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Garifas » 15 Μαρ 2003 10:48

File mitsubishi de me katalaves mou fenetai!!
Den ennoousa na min milame. Ennoousa oti: protimotero einai na akoume kapoion, xwris na fernoume adiriseis, mono kai mono gia na paroume kati, na kerdisoume kati apo ta logia tou (psss poiitis eimai o keratas) kai apo tin alli an exoume kati tekmiriomeno kai to gnwrizoume kala na to poume. Se mperdepsa ligo?

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 15 Μαρ 2003 18:14

mitsubishi έγραψε:και μόνο που συγκρίνεις τον Σερίφη με τον Ιορδάνη αντιλαμβάνομαι το μέγεθος της άγνοιάς σου περί του Πεντελικού :lol: :lol: :lol:
Έχει ο Σερίφης ωραία καλαμάκια και δεν το ήξερα; :o :lol: :wink:
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
mark1laz

Δημοσίευση από mark1laz » 16 Μαρ 2003 23:20

Γειά σας....

Εγώ δεν τον ξέρω τον Σερίφη..........!!!
Μόνο τον Ιορδάνη ξέρω........ΤΕΛΕΙΟΣ.........!!!!!!!

ololol

Δημοσίευση από ololol » 17 Μαρ 2003 08:33

Ο Ιορδάνης παλιά ήταν καλός όταν δεν τα είχε οικονομήσει ακόμη.Ο Ιορδάνης είναι πολύ καλός και μάλιστα έχει και ορεκτικά όπως κολοκυθάκια τηγανιτά όπου ο Ιορδάνης π.χ δεν σερβίρει.
Απο τον Σερίφη πάντως εγώ ψωνίζω και τα τρώω μέσα στη σπηλιά του Νταβέλη όπου και κατοικώ...και σας περιμένω όλους ! :D

ololol

Δημοσίευση από ololol » 17 Μαρ 2003 08:35

Σας μπέρδευσα ?O Σερίφης ήθελα να πω...είναι ο καλύτερος.

Άβαταρ μέλους
Garifas
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Garifas » 17 Μαρ 2003 11:40

Για αυτό μου αρέσετε ρε παιδιά γιατί πάντα είστε μέσα στο θέμα!!!! :wink:

Άβαταρ μέλους
γιαννης
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από γιαννης » 17 Μαρ 2003 14:17

Garifas έγραψε:Για αυτό μου αρέσετε ρε παιδιά γιατί πάντα είστε μέσα στο θέμα!!!! :wink:
xixixixixixi
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
cordis
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 17 Μαρ 2003 22:05

ololol έγραψε:Σας μπέρδευσα ?O Σερίφης ήθελα να πω...είναι ο καλύτερος.
Άμα σε πιάσει η αντιτρομοκρατική που πας και ψωνίζεις από του Σερίφη θα σου πω εγώ :hammer:
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

mitsubishi

Δημοσίευση από mitsubishi » 18 Μαρ 2003 22:48

John Sclavos έγραψε:
ololol έγραψε:Σας μπέρδευσα ?O Σερίφης ήθελα να πω...είναι ο καλύτερος.
Άμα σε πιάσει η αντιτρομοκρατική που πας και ψωνίζεις από του Σερίφη θα σου πω εγώ :hammer:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Να ζήσει ο Jordan και τα κρεμμύδια του!!!

Πού 'σαι Γιάννη: προτείνω την επόμενη (καλοκαιρινή) συνάντηση των freestuffers να την κάνουμε εκεί. Με σουβλάκια και παγωμένη μπυρίτσα :pint:

Για να μάθουν μερικοί μερικοί τι εστί ποιότης στο καλαμάκι!

Άβαταρ μέλους
cordis
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 19 Μαρ 2003 00:20

mitsubishi έγραψε:Για να μάθουν μερικοί μερικοί τι εστί ποιότης στο καλαμάκι!
Μη λες την λέξη καλαμάκι.. μας διαβάζουν κι από Θεσσαλονίκη και θα μας κοροϊδεύουν :hammer: :wink: :lol:
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
EneMe
Super Moderator
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από EneMe » 19 Μαρ 2003 00:44

Έπρεπε να κάνουμε ένα καρναβαλικό meeting στην Πάτρα!!!

Να σας κυκλοφορήσω στα καλύτερα, όχι σαν απλούς τουρίστες!

Αυτό έχω να πω εγώ!!!

:P :P :P :P :P :P :P :P

Απάντηση

Επιστροφή στο “Επικαιρότητα & Διάφορες Συζητήσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες