Ζητούνται 2 Γραφίστες ή Γραφίστριες για 8ώρη απασχόληση

Ψάχνετε για δουλειά; Καταχωρήστε το βιογραφικό σας εδώ.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
onlineprint
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από onlineprint » 18 Αύγ 2007 10:09

Θέσεις Εργασίας

Εάν είστε έτοιμος ή έτοιμη για νέες εμπειρίες…

…βαρεθήκατε μέχρι τώρα τους παλιούς κλασικούς παραδοσιακούς εργοδότες, τότε ελάτε σε εμάς, να ενταχθείτε στην ομάδα μας, την πιο ατίθαση, δημιουργική, ανατρεπτική Τυπογραφική Ομάδα του onlineprint.gr!

Όχι, όχι ΔΕΝ προσφέρουμε δουλειά από το σπίτι τα απογεύματα ή τον ελεύθερο σας χρόνο, ΔΕΝ σας δίνουμε extra εισόδημα 25.000 Ευρώ την βδομάδα ή το βράδυ που κοιμάστε έρχονται λεφτά εξ ουρανού, δεν έχουμε κανενός φωτογραφία με κάποια εξωτική γυναίκα στο πλάι του και για background το σκάφος που πήρε Bonus από εμάς για το καλό του χαμόγελο! ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ

…απλά σας προσφέρουμε καλές συνθήκες εργασίες, 8ωρη βασική απασχόληση, βασικό μισθό και λίγα μούτρα όταν σας πληρώνουμε τις υπερορίες, πίτες με γύρο το μεσημέρι και καμιά μπύρα με μεζέ κάποιες Παρασκευές απόγευμα!

Σε εμάς ανοίγονται νέοι ορίζοντες, νέες προοπτικές με εξέλιξη αρκεί να είστε γνώστες της δουλειάς μας (για τουλάχιστον 3 χρόνια), να είστε Γραφίστας ή Επιγραφοποιός ή Τυπογράφος ή Web Designer με ή χωρίς πτυχίο αλλά υποχρεωτικά με προϋπηρεσία σε ένα από τα προαναφερόμενα αντικείμενα, να έχετε όρεξη για δουλειά και δημιουργικό τσερβέλο, ομαδικότητα και να μοιράζεστε τα τσιγάρα σας όταν μας τελειώνουν!

Εάν λοιπόν έχετε όλα τα προαναφερόμενα ή έστω τα μισά τότε τι κάθεστε;
Στείλτε μας πρώτα απ’ όλα ένα βιογραφικό σας και μερικά δείγματα των δουλειών σας και εμείς θα επικοινωνήσουμε μαζί σας άμεσα εάν υπάρχει διαθέσιμη θέση ή θα σας καθυστερούμε λίγο μέχρι να την ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΟΥΜΕ!

Αποστολή Βιογραφικού στο email: entyposi@mail.gr

ΠΡΟΣΟΧΗ: ΤΟ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΑΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΟ ΚΑΙ ΣΟΒΑΡΟ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΤΑ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΧΡΟΝΟ ΣΑΣ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

www.onlineprint.gr

ALR
Honorary Member

Δημοσίευση από ALR » 18 Αύγ 2007 13:15

Εντάξει... Best αγγελία εργασίας , ever :lol:
Γίνονται πραγματάκια

Άβαταρ μέλους
ArchangelX
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από ArchangelX » 18 Αύγ 2007 17:04

Εμενα δεν μου άρεσε. Ε οχι και να μου κάνουν τράκα. Οι αρκούδες έχουν φύγει απο τα περίπτερα εδω και καιρό. Παρ όλα αυτα, έτσι μου ρχετε να στείλω και εγω βιογραφικό :lol:
Εικόνα

NIkoz

Δημοσίευση από NIkoz » 19 Αύγ 2007 22:54

Μια αγγελία σε πανελλαδικό portal θα έπρεπε να αναφέρει τον τόπο ώστε να μην ξενερώνουμε αφάνταστα όταν τον μαθαίνουμε μόνοι μας από τον αριθμό τηλεφώνου :P

Απάντηση

Επιστροφή στο “Αναζήτηση Εργασίας”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες