Πόσο καλά διαβάζεις τους άλλους;

Ας γνωριστούμε καλύτερα.. μια περιοχή που ο κάθε ένας μπορεί να πει μερικά πράγματα για τον εαυτό του.

Συντονιστές: Stathis, Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
NAT
Honorary Member

Δημοσίευση από NAT » 25 Σεπ 2007 15:48

Εγώ τί πρόσεξα μόλις τώρα; :arrow:
NaT έγραψε:Connor, φόρα κ φούστα. Έτσι, για σπάσιμο, σε αυτούς που σε λένε να έρθεις άβαφτος. :lol:
Νομίζω πως μου έκαναν κακό οι διακοπές στη Β. Ελλάδα. :P :lol: :lol:
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Για ποια Ιστορία μιλάς βρε Παναγιώτα; Εδώ δεν ξέρει τα βασικά, μην τον μπερδεύεις κι άλλο! :wink: Θες να έχουμε κι άλλες -Connorικές- ερωτήσεις; :lol:

Λοιπόν, Connor, έκλεισε. Στην επόμενη συνάντηση θα πας μακιγιαρισμένος κ με φούστα. :lol:
.

Άβαταρ μέλους
Sheena
Honorary Member

Δημοσίευση από Sheena » 25 Σεπ 2007 16:09

@Nat: Δεν το νομίζω ό,τι σου έκαναν κακό, επειδή είπες το "σε". Σιγά.

Επιπλέον, το λέω για όλους, μπορεί να προσπαθούμε να μαντέψουμε τι θα φορέσει ο connor στο επόμενο meeting, που θα μπορούσε να ήταν και αυτό εναλλακτικά το παιχνίδι για το "πόσο καλά διαβάζουμε τους άλλους", ωστόσο προτείνω την δημιουργία νέου θέματος με τίτλο "Πώς θα εμφανιστεί ο Connor McLeod στο επόμενο FS meeting;"

Βάλτε εκεί τις απόψεις σας, να μη χαλάμε το θέμα εδώ. :wink:
Εικόνα

id12856 Οι άγγελοι πάνε κοντά με τους αγγέλους...

Άβαταρ μέλους
Sheena
Honorary Member

Δημοσίευση από Sheena » 04 Ιαν 2008 10:42

Τέλος θέματος. Θα έπρεπε να το έχω θέσει εδώ και αρκετό καιρό. Το παιχνίδι μετά από ένα μήνα που το κράτησα, έπειτα το πέταξα στον κάλαθο των αχρήστων. Το παίξαμε όλο και όλο 2 φορές με την παρέα μου και έπειτα πήρε τον δρόμο που του άξιζε. Είχε και κάποιες πολύ προσωπικές ερωτήσεις που δεν τις παραδέχομαι μέσα σε ένα παιχνίδι. Οι γενικές πάει και καλά. Οι άλλες για ποιό λόγο;

Σαν να κοιτάς από την κλειδαρότρυπα ένα πράγμα. Τι με νοιάζει εμένα π.χ. πότε έκανε ο άλλος πρώτη φορά έρωτα. Γούστο του θα γίνω;

Ευτυχώς που δεν το αγόρασα η ίδια, γιατί θα έκλεγα τα ευρώ που αγόρασα κάτι τόσο ανούσιο. Δεν φτιάχνουμε ένα δικό μας λέω εγώ; ΧΑΧΑ!

Παρακαλώ τον υπεύθυνο να κλειδώσει το θέμα. Ας το αφήσει όμως για να αποφύγουν άλλοι να μπουν στον κόπο να αγοράσουν κάτι ηλίθιο. Και αν δεν με πιστεύετε κάντε μια έρευνα γι' αυτό. Το αφήνω στην κρίση σας από κει και πέρα. Αλλά πιστεύω πως είμαι δίκαιη και σωστή να λέω την αλήθεια για κάτι.
Εικόνα

id12856 Οι άγγελοι πάνε κοντά με τους αγγέλους...

Απάντηση

Επιστροφή στο “Γνωριμία Μελών - Προσωπικές Ιστορίες”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες