Πρόταση κατά κα8υστερημένων.

Ερωτήσεις για προβλήματα και προτάσεις σχετικές με την σελίδα του freestuff.gr.
Παρακαλώ μη βάζετε εδώ γενικές ερωτήσεις που δεν αφορούν την σελίδα μας.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
NIkoz

Δημοσίευση από NIkoz » 14 Σεπ 2007 13:07

Προτείνω ο διαχειριστής του forum καθώς και οι glob mods να "σκουπίσουν" μια φορά το hosting service directory και μετά με φροντίδα και προδέρμ να επιμελούνται έτσι ωστε να παραμείνει καθαρό από καθυστερημένους που υποστηρίζουν οτι παρέχουν "προσφορές".

Το συγκεκριμένο forum αντιλαμβάνεσθε πως επειρεάζει κατά πολύ τον κόσμάκι που ξεκινάει στον χώρο. Χαντακώνετε αρκετούς με τους απατεώνες που προωθούνται από τον εν λόγο κατάλογο.

Επίσης αντιλαμβάνομαι οτι αρκετοί από εσάς τους ίδιους παρέχετε "προσφορές", δεν θα σας κρύψω οτι είμαι προκατελειμένος απέναντι σας άσχετα οτι είμαστε μια χαρούμενη παρέα όπου ο ένας δίχως να έχει καμία ιδέα σε τι αναφέρεται προσπαθεί να την πεί στον άλλο με το καλημέρα.

Ειλικρινά χαίρομαι που δεν γνωρίζετε τι εστί ντροπή και παρέχετε φανταστικές υπηρεσίες μισθώνοντας εικονικούς εξυπηρετητές σε ξένα κράτη μα η τιμή τους καθώς και οι ηλίθιοι περιορισμοί bandwidth παραμένουν πιστοί στα Ελληνικά δεδομένα.

ΕΥΓΕ! Και καλά μυαλά.

Υ.Γ: Ειλικρινά προσπάθησα, μα σε αυτό το θέμα δεν αντέχω πια να είμαι ευγενικός. Δεν θέλω να ονομάσω κανέναν απλά ας σκεφτούμε όλοι την μικρότητα μας.

Με ειλικρίνεια...
Nicolas W. Wolf

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 14 Σεπ 2007 13:12

χαχα... μυρίζει έως την Αθήνα η καμένη γούνα σου! :D

στείλε μου σε pm ποιος και τι σου έκανε.. ;)
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
fiskilis
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από fiskilis » 14 Σεπ 2007 13:46

το θεμα ειναι σοβαρο
και για να μην πεφτει σε ολους η μομφη δεν ειναι καλο να γινει ενημερωση εστω και μεσω mass email και οχι εδω ποστ ??

NIkoz

Δημοσίευση από NIkoz » 14 Σεπ 2007 14:55

Νο no, δεν κάηκε η γούνα μου απλά μελετάω την αγορά και ειλικρινά απογοητέυομαι.

Με τα ίδια χρήματα που πληρώνει κάποιος σε αυτές τις προσφορές εγώ μισθώνω ιδιόκτητο μηχάνημα στην Γερμανία (με συμβόλαιο 2 ετών δεν λέω αλλά τα Specs του είναι κουκλίστικα).

Έτυχε να είμαι μπροστά και σε μια "προσφορά" πρόσφατα εκεί έσκασα.

βλέπω extra χρεώσεις του τύπου "Δικό σας λογότυπο στο Plesk ή Cpanel 5 € / μήνα" και μου έρχεται να ξεράσω.. Hello.. It's not an add on.. It's a bloody control panel feature!

Anyways αρκετά σας έπριξα απλά take all of this under heavy consideration.

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 14 Σεπ 2007 15:17

Αν είναι έτσι, απλά ο καθένας κάνει τις επιλογές του. Κρίνει και παίρνει. Αυτές είναι οι τιμές στην Ελλάδα, δε του κάνουν; πάει αλλού. Δεν έχουμε δέσει ούτε δεσμεύσει κανέναν. ;)

Το αρχικό σου μήνυμα έδειχνε ότι κάποιος σου έκανε κάτι συγκεκριμένο και όχι το μιλάς γενικά και αόριστα για όλη την Ελληνική αγορά.
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Απάντηση

Επιστροφή στο “Υποστήριξη και προτάσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες