MHNYMA EISAGELATOY

Προβληματισμοί και ανταλλαγή ιδεών από την Επικαιρότητα και διάφορα άλλα θέματα.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
γιαννης
Επικοινωνία:

MHNYMA EISAGELATOY

Δημοσίευση από γιαννης » 19 Μαρ 2003 19:33

TI EIPE TO PAIDI?

otan arxisoun oi vompardismoi na anapsoume oloi ta fota sto spiti gia na dosoume minyma.

..... episis leo ego,

na traviksoume kai to kazanaki kai prosoxi mi skisoume kana kalson.

ti klostsies theloun ola afta ta lefroukia de legete.
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
EneMe
Super Moderator
Επικοινωνία:

MHNYMA EISAGELATOY

Δημοσίευση από EneMe » 19 Μαρ 2003 19:56

Εγώ λέω να αρχίσουμε να παίρνουμε όλοι τηλέφωνα ώστε ο συνολικός θόρυβος να υπερκαλύψει τον θόρυβο των βομβών!

Μάθανε όλοι!

Ανάψτε τα φώτα και ξανανάψτε τα φώτα!

Την ΔΕΗ ποιος θα μου την πληρώσει εμένα;

Το πολύ πολύ ο Μπους να πάρει για ενθύμιο μια ωραία βραδυνή αεροφωτογραφία με όλα τα φώτα αναμμένα!

Άβαταρ μέλους
hik-hok
Reporter
Επικοινωνία:

MHNYMA EISAGELATOY

Δημοσίευση από hik-hok » 19 Μαρ 2003 20:35

Xmmm

Η ΔΕΗ (Tellas) έγινε σπόνσορας στο FLASH.GR στο ΙΝ.GR τώρα και στο Alter ??
(πάντως αφού τον κατηγορούμε σαν άθλιο τον Ευαγγελάτο πως ξέρουμε πάντα ότι χαζομάρα είπε ? μήπως είμαστε βιτσιόζοι και τον βλέπουμε κλείνοντας το ένα μάτι εκδηλώνοντας την απέχθεια μας?)
:pint: Έφαγε η φακή το λάδι (και ο εισαγγελάτος τα γουνάκια του)

Άβαταρ μέλους
Enigma
Honorary Member

MHNYMA EISAGELATOY

Δημοσίευση από Enigma » 19 Μαρ 2003 21:32

Ζήλεψαν και τα 3D Graphics του CNN και σήμερα το τμήμα Graphics του Alter παρουσίασε τα καλύτερα δικά τους! :D

Τρομάρα τους ! :lol:

Πολύ κόλλημα με τα 3D έχουν! :lol:
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
telxina
Επικοινωνία:

MHNYMA EISAGELATOY

Δημοσίευση από telxina » 19 Μαρ 2003 22:13

Ego guys elava simera 2 minimata gia na anapso ta exoterika fota 10-12. Tha to dixei lei ke i doriforiki.

Tora pia doriforiki den mas ipan... tou Ouzbekistan? :hammer:

Άβαταρ μέλους
cdhyper
Literature Moderator
Επικοινωνία:

MHNYMA EISAGELATOY

Δημοσίευση από cdhyper » 20 Μαρ 2003 01:17

ego leo na vgaloume kai tous k***** mas stis taratses oste i antanaklasi ton foton na einai megaliteri kai na tromaksoun oi kakoi doriforoi.

afou to kanete auto peite mou na po sto theio mou pou exei elikoptero na mpompardisei tous amerikanous.

meta leo na pidiksoume oloi rithmika pano kato gia na allaksei fora i kinisi tis gis kai na argisoun na ftasoun ta aeroplana sto Irak.

ego den exo kaliteres idees apo ton eisaggelato?

Άβαταρ μέλους
steki-man
Επικοινωνία:

MHNYMA EISAGELATOY

Δημοσίευση από steki-man » 20 Μαρ 2003 10:40

γιαννης μπαϊμπακης έγραψε:TI EIPE TO PAIDI?

otan arxisoun oi vompardismoi na anapsoume oloi ta fota sto spiti gia na dosoume minyma.

..... episis leo ego,

na traviksoume kai to kazanaki kai prosoxi mi skisoume kana kalson.

ti klostsies theloun ola afta ta lefroukia de legete.
Καταρχάς το παρουσιάσανε σαν ιδέα του ΑΛΤΕΡ ενώ ήδη εγώ το ήξερα από mail που μου είχαν στείλει μέρες πριν , απλά στο mail λέγαν για συγκεκριμένη μέρα και ώρα .............τώρα ποιός δορυφόρος δεν κατάλαβα
Εχω βάλει και ένα θέμα για μποϊκοτάζ , αν γνωρίζετε και εσείς κάποιο προϊόν πείτε το
ΥΓ: SHOW θα κάνουν πάλι τον πόλεμο !!!!! είχαν αντίστροφη μέτρηση για τη λήξη του τελεσίγραφου λες και περιμέναμε να αλλάξει ο χρόνος !!!!
Ντροπή και λύπη ! ! ! !

Άβαταρ μέλους
telxina
Επικοινωνία:

MHNYMA EISAGELATOY

Δημοσίευση από telxina » 20 Μαρ 2003 11:09

Ton telefteo kero pados, peran eisagelatou, exo arxisei na skeftome sovara na katevo ke ego stous dromous.

To na anapso ta fota mou ine pathitiki diamartiria. Den enoxlo kanenan peran tis dei i opia trivei ta xeria tis.

To na katevo stous dromous omos, na me vlepei o alos na tou leo oxi fatsa karta einai diaforetiko.

An anarotieste giati den to kano idi, tha theso ena zitima ke thelo apopseis.

Nomizo lipon oti to thema ton sigedroseon exei politikopiithei para poli. Xtes tous ida me kokkines simees stous dromous. Ke sigoura den itan tou Olympiakou.
Kathe fora pou to KKE i kapio alo komma organonei sigedrosi gia na diamartirithei gia kati, aftomata apokliei olous osous den anikoun sto komma apo to na simetexoun sti sigedrosi.
Aditheta i simetoxi ine megaliteri otan oi diamartiries organonode apo mi komatikous foreis tipou GSEE.
Otan kateveno se diamartiria thelo na exo pano pou na grafei "Give peace a chance" ke oxi "Olympiakos".
Kaneis den mou to apagorevei, ala oi sisxetismoi ine aftomatoi.
Sto Polytexneio exoume pories tou KKE tou PAME tou SINASPISMOU klp.

Thelo otan diamartirome gia kati na lene alos enas anthropos pou diamartirete. Enas anthropos xoris xroma, fili ke komma. Enas anthropos pou o monos logos pou vriskete edo ine gia na fonaxei OXI. :hammer:

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

MHNYMA EISAGELATOY

Δημοσίευση από cordis » 20 Μαρ 2003 11:16

Συμφωνώ μαζί σου telxina είναι και για μένα ένας λόγος αυτός για να μη κατέβω..
Δε θέλω να χρησιμοποιήσουν την δύναμή μου για τους δικούς τους σκοπούς (κοίτα πόσους μαζέψαμε..) αλλά μόνο για τον κοινό σκοπό (όχι πόλεμος..)
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
γιαννης
Επικοινωνία:

MHNYMA EISAGELATOY

Δημοσίευση από γιαννης » 20 Μαρ 2003 14:38

kai ego simfono telxina kai epipleon oloi aftoi oi skiloi einai ipoptoi. diladi sou leei o allos: entaksei diamartirontai osoi diamartirontai, as tous sigentrosoume, as tous katataksoume kapou na kseroume pano kato kai posoi einai kai an xriastei tous elexoume pio efkola.

den mou to vgazeis apo to mialo oti ola ta mazika kinimata pou enoxloun, ksafnika tha apoktisoun kapious dinamikous me dinati foni kai drastirious pou tha mpoun mprosta kai kapoia stigmi, afou tha einai valtoi, tha poulisoun ton kosmo tous.
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
cdhyper
Literature Moderator
Επικοινωνία:

MHNYMA EISAGELATOY

Δημοσίευση από cdhyper » 20 Μαρ 2003 20:02

ektos tis politikopiisis ton sigkentroseon ena allo megalo thema einai oti oi idioi pou pigainoun stis sigkentroseis, oi idioi einai pou tha xaramisoun tin psifo tous stis epomenes ekloges xarin kapiou rousfetiou.

mia trypa sto nero me liga logia

Απάντηση

Επιστροφή στο “Επικαιρότητα & Διάφορες Συζητήσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης