ASCOOS CMS - Commercial

Ανακοινώσεις και Δελτία Τύπου από εταιρείες. Η πρόσβαση είναι περιορισμένη μόνο σε εταιρείες.

Συντονιστής: Super-Moderators

Κλειδωμένο
alexsoft

ASCOOS CMS - Commercial

Δημοσίευση από alexsoft » 10 Ιαν 2010 16:41

Delete..
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος alexsoft την 12 Ιαν 2010 20:22, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

alexsoft

ASCOOS CMS - Commercial

Δημοσίευση από alexsoft » 12 Ιαν 2010 17:57

panosru έγραψε:....ανεβάσεις κάποιο demo, πιστεύω πως με αυτόν τον τρόπο θα τους πείσεις όλους, συμπεριλαμβανομένου και μένα πως το project το οποίο αναφέρεις τόσο καιρό υπάρχει και δεν είναι κάποια photoshop mockups :)
Φίλε Πάνο κάτι πήρε το αυτί μου και για ένα δικό σου CMS γραμμένο πάνω σε Zend Framework...... και έμαθα ότι είναι και καλό...... εάν αληθεύει συγχαρητήρια..... χρειάζονται Ελληνικές προσπάθειες, διότι στην Ελλάδα υπάρχουν πραγματικά ταλέντα.... απλώς ο ένας προσπαθεί να φάει τον άλλο...... και γι' αυτό ποτέ δεν προκόβουν οι Έλληνες εντός Ελλάδος.....

Όσο αφορά το ASCOOS

Αυτή τη στιγμή υπάρχουν κάποιοι που το έχουν δει σε λειτουργία, φυσικά εδώ στην Αλεξανδρούπολη, αλλά αυτό δεν έχει σημασία διότι θα πεις και πάλι ότι και που τους ξέρω εγώ......

Εάν όμως επιθυμείς τόσο πολύ να το δεις αυτό το Super - Ouaou CMS όπως λες (εγώ το λέω ένα απλό CMS), έλα στις 30 του μήνα στη Θεσσαλονίκη στο WordCamp που θα έχω μαζί μου στο laptop το Ascoos και θα δείξω κάποια λίγα πραγματάκια στο περιθώριο του γεγονότος αυτού......

όσοι θα είναι εκεί και θελήσουν να το δούνε..... .....βρε παιδί μου.... υπάρχει τελικά αυτό το Ascoos; Το περιβάλλον εργασίας είναι έτσι όπως μας τα λέει ο τύπος αυτός; Είναι δηλαδή ένα CMS σε γραφικό περιβάλλον σαν WebOS.... ή μας πουλάει φούμαρα για μεταξωτές κορδέλες.....

ΘΑ ΔΟΥΝΕ ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ASCOOS ΝΑ ΑΝΟΙΓΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ..... ΝΑ ΑΝΟΙΓΟΥΝ ΠΟΛΛΑΠΛΑ ΠΑΡΑΘΥΡΑ, ΝΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ ΤΑ ΜΕΝΟΥ, Η ΠΛΕΥΡΙΚΗ ΕΡΓΑΛΕΙΟΘΗΚΗ ΤΥΠΟΥ VISTA και κάποια ακόμη που "μου επιτρέπεται" να δείξω αυτή τη στιγμή.......

Και για να μην νομίζουν ότι είναι πάλι μια οφθαλμαπάτη....... θα τους δείξω και πολύ λίγο από τον κώδικα...... μόνο όμως αυτό που μπορώ να δείξω για λόγους ασφαλείας.

Όσοι λοιπόν θα είναι εκεί...... θα δουν...... ΕΑΝ ΕΙΝΑΙ PHOTOSHOP MOCKUPS ή ένα μοναδικό PHP Framework.....

Ένα μοναδικό CMS βασισμένο σε δικό μου κώδικα και όχι στην χρήση έτοιμου PHP Framework που σου δίνει χρονικό κέρδος..... (αυτό πάει στην καθυστέρηση....)

Και τώρα θα έρθω και στις δικές μου επισημάνσεις προς εσένα.

Ο λόγος που γράφω τώρα αυτά είναι διότι περίμενα από έναν άνθρωπο που κινείται στον χώρο αυτό, να μπορεί να ξεχωρίσει τι είναι πραγματικό και τι photoshop....

Η αναφορά σου λοιπόν αυτή, όπως μετέφερα και σε κάποιους φίλους Προγραμματιστές (και μέλη του Freestuff), στην χθεσινή συνάντηση που είχαμε στην Αλεξανδρούπολη με έχει εκνευρίσει σε υπερβολικό βαθμό..... διότι μπορεί να πέφτω, ως θνητός άνθρωπος, έξω σε χρονοδιαγράμματα, αλλά ψέμματα δεν έχω πει και ούτε πρόκειται να πω....

Δεν ξέρω εάν αυτή η έμμεση (και υπόκρυφη) επίθεση σου εναντίον μου έχει να κάνει με το ότι είναι να βγάλεις και συ ένα δικό σου CMS (και μακάρι να πάει καλά).....

Θέλω να πιστεύω ότι πραγματικά δεν είναι έτσι και ό,τι έγραψες το έγραψες με σκοπό να συμβάλεις στην προσπάθεια μου επισημαίνοντας κάποια σφάλματα και ότι δεν θα έχω απέναντί μου ξανά "κάτι από τα παλιά" που πραγματικά με έκαναν να νιώσω απέχθεια για κάποιους ανθρώπους, παρότι δεν είναι του χαρακτήρος μου....

....γιατί πραγματικά έχω βαρεθεί να κλείνω στόματα...... διότι πάντα μιλάω τελευταίος..... και ο τελευταίος είναι αυτός που χαίρεται τελικά.

ΤΕΛΟΣ ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ASCOOS ΕΔΩ.... ΣΤΟ ΠΑΡΟΝ FORUM

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΘΕΡΜΑ ΤΟΥΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΕΣ, ΠΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΣΕΒΑΣΤΗΚΑΝ ΤΗΝ ΑΝΑΓΚΗ ΜΟΥ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΑ ΔΙΟΔΟ ΠΡΟΣ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΙΞΩ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΟΥ

ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΕΙΧΕ ΩΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΦΕΡΩ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΕ ΔΥΣΚΟΛΗ ΘΕΣΗ

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΟΧΗ ΣΑΣ
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος alexsoft την 12 Ιαν 2010 23:22, έχει επεξεργασθεί 4 φορές συνολικά.

Άβαταρ μέλους
cherouvim
Script Master
Επικοινωνία:

ASCOOS CMS - Commercial

Δημοσίευση από cherouvim » 12 Ιαν 2010 18:10

alexsoft έγραψε:ΤΕΛΟΣ ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ASCOOS ΕΔΩ
Μη μου το χαλάς. Αυτό το thread μου έχει προσφέρει δυόμισι χρόνια αγωνίας. Όποτε βλέπω update μπαίνω να δω το demo και τώρα μας λες οτι δεν να ξαναγράψεις; :pint:

alexsoft

ASCOOS CMS - Commercial

Δημοσίευση από alexsoft » 12 Ιαν 2010 18:38

cherouvim έγραψε:Μη μου το χαλάς. Αυτό το thread μου έχει προσφέρει δυόμισι χρόνια αγωνίας. Όποτε βλέπω update μπαίνω να δω το demo και τώρα μας λες οτι δεν να ξαναγράψεις; :pint:
Φίλε μου καλέ, cherouvim, εφόσον δεν μπορούν να με καταλάβουν με τα λόγια μου..... αποφάσισα να μιλήσω δια της σιωπής....

Υπάρχει ένα ρητό που λέει "ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΔΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΤΗ ΣΙΩΠΗ ΣΟΥ ΔΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΟΥΤΕ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΣΟΥ" !!!!

Εάν λοιπόν δεν μπορέσουν κάποιοι να καταλάβουν και την σιωπή μου τότε ότι και να γράφω εδώ είναι δώρο - άδωρο.

Ήδη έχω αφαιρέσει και από την υπογραφή μου την σχετική αναφορά προς το Ascoos.

Όταν θα έρθει η ώρα θα κάνω απλώς μια λιτή ανακοίνωση, όπως κάνουν όλοι εδώ που έχουν εμπορικά προγράμματα και αυτό είναι όλο.

Άνοιξα αυτό το topic διότι πίστευα ότι οι παρατηρήσεις και οι ιδέες των μελών θα έκαναν καλύτερο το Ascoos..... γι' αυτό και έβαζα τα screenshots, ώστε να γίνονται κάποιες παρατηρήσεις πάνω σε αυτό....

Δυστυχώς τώρα είμαι αναγκασμένος να το περπατήσω όπως νομίζω εγώ ότι θα βολεύει τον μέσο και νέο χρήστη και ίσως όχι όπως θα ήθελε η πλειοψηφία των χρηστών..... Δυστυχώς πρέπει να συμβιβαστώ με αυτό...... οι επισημάνσεις και οι παρατηρήσεις σας θα υλοποιούνται πλέον σε μεταγενέστερες εκδόσεις.

Έχω κρατήσει backup τις σελίδες και όταν θα έρθει η ώρα....... αυτοί που πραγματικά έδειξαν ενδιαφέρον (έστω και βλέποντας μόνο κάποια screenshots) θα ειδοποιηθούν μέσω pm για να πάρουν αυτό που πραγματικά αξίζει σε αυτόν "που πιστεύει χωρίς να βλέπει".

Δυστυχώς δεν μπορώ να συνεχίσω άλλο το θέμα με τέτοια αμφισβήτηση...... απλά δεν το μπορώ ως άνθρωπος.

Άβαταρ μέλους
Kainourios
Ruby Moderator
Επικοινωνία:

ASCOOS CMS - Commercial

Δημοσίευση από Kainourios » 12 Ιαν 2010 19:21

Φίλε alex θα σου πρότεινα να διαβάσεις ένα online ebook το getting real (γραμμένο από την εταιρεία που έφτιαξε την ruby on rails). Το έχω διαβάσει 3 φορές και με έχει βοηθήσει πάρα πολύ, εύχομαι να βοηθήσει και εσένα. :)

alexsoft

ASCOOS CMS - Commercial

Δημοσίευση από alexsoft » 12 Ιαν 2010 20:41

Οι αγαπητοί συμφορουμίτες που είχαν εκφράσει στο παρελθόν την πρόθεση τους να βοηθήσουν ως testers, θα βρεθεί τρόπος ώστε να πάρουν και αυτοί μια Online γεύση από το Ascoos.

alexsoft

ASCOOS CMS - Commercial

Δημοσίευση από alexsoft » 12 Ιαν 2010 23:26

cherouvim έγραψε:
alexsoft έγραψε:ΤΕΛΟΣ ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ASCOOS ΕΔΩ
Μη μου το χαλάς. Αυτό το thread μου έχει προσφέρει δυόμισι χρόνια αγωνίας. Όποτε βλέπω update μπαίνω να δω το demo και τώρα μας λες οτι δεν να ξαναγράψεις; :pint:
Με αυτό το απίστευτο...... "Με ένα screenshot δεν καταλαβαίνουμε. Δώσε demo.".... και μόλις το είχα ξεκινήσει στην παρούσα μορφή του....

Σου χρωστάω λοιπόν να είσαι μέσα σε εκείνους που θα πάρουν μια πολύ μικρή, αλλά νομίζω ουσιαστική γεύση.....

Άβαταρ μέλους
manolism
Super Moderator
Επικοινωνία:

ASCOOS CMS - Commercial

Δημοσίευση από manolism » 13 Ιαν 2010 00:01

Μέσα από αυτό το μήνυμα εκφράζω τη δυσαρεσκειά μου για την αντιμετώπιση αυτού του post. Πιστεύω ότι ήταν λάθος που έσβησες τις εικόνες και όλα τα μηνύματα που είχαν δημοσιευτεί τα τελευταία 2,5 χρόνια, αφού με αυτόν τον τρόπο έδειξες ότι δεν σέβεσε την κοινότητα που τα φιλοξένησε όλα αυτά τα χρόνια.

Θα μπορούσες να τα αφήσεις και να ζητήσεις από τον cordis να το κλειδώσει μέχρι νεωτέρας. Η διένεξή σου με κάποιο άλλο μέλος δεν αφορά την κοινότητα και καλό θα ήταν να τα βρίσκατε με πμ.

Φαντάσου λοιπόν το κάθε μέλος να κάνει edit τα post του και να σβήνει ότι θέλει.

Και πάλι ειλικρινά και φιλικά λυπάμε. :(

Άβαταρ μέλους
GeoStuff
Honorary Member

ASCOOS CMS - Commercial

Δημοσίευση από GeoStuff » 13 Ιαν 2010 00:12

Θα συμφωνήσω με τον Μανώλη...

Ακούμε και περιμένουμε και υποστηρίζουμε εδώ και 3 χρόνια και ξαφνικά στην βαράει και τα σβήνεις όλα...

Δεν μπορείς να γυρνάς και να μας φτύνεις έτσι για οποιοδήποτε λόγο...

Λάθος κίνηση... Και δυστυχώς λειτουργεί υπέρ όλων εκείνων που υποστηρίζουν ότι το CMS σου δεν υπάρχει...

Αντί να κάνεις ένα demo να τους το βουλώσεις τους έδωσες και επιπλέον πάτημα...

Μαλακία...
Κούκλα Μου Φρεγάτα Σκίζεις Τον Ωκεανό... Μοιάζεις Στον Τιτανικό!!!

Άβαταρ μέλους
cherouvim
Script Master
Επικοινωνία:

ASCOOS CMS - Commercial

Δημοσίευση από cherouvim » 13 Ιαν 2010 00:16

Εικόνα
και facepalm μαζί...

προτείνω να κάνεις revert άμεσα από το http://google.com/search?q=cache:lxT1Ku ... ascoos+cms

alexsoft

ASCOOS CMS - Commercial

Δημοσίευση από alexsoft » 13 Ιαν 2010 01:00

Μανώλη στο αρχικό μήνυμα ζήτησα ρητά [πριν το Edit.... και πιστεύω ότι ο Cordis το διάβασε, αλλιώς του το ζητάω τώρα], να διαγραφεί οριστικά το παρών θέμα, καθότι δεν έχω πλέον το κουράγιο να συνεχίσω να συζητάω πλέον για το Ascoos...... ιδιαίτερα δε όταν κατά καιρούς.... εμμέσως ή αμέσως υπάρχει δυσπιστία (κατά κάποιο τρόπο δικαιολογημένη λόγω της καθυστέρησης) προς το πρόσωπο μου.....

Δυστυχώς στο Internet, απολαμβάνεις άμεσα τα αποτελέσματα των εγγραφομένων σου.... και αν το πάρουμε στην κυριολεξία άξιζα κάποια δυσπιστία διότι στα χρονοδιαγράμματα είμαι "άσσος"..... όμως τόσο καιρό γνώριζα ότι αυτό γινόταν από τους περισσότερους όχι από κακία αλλά από πραγματικό ενδιαφέρον....

Το να με κατηγορούν όμως για ψεύτη και πως το ότι σας έχω δείξει εδώ είναι αποτέλεσμα αλχημειών και τέλειου design μέσω photoshop...... αυτό πάει πολύ..... δεν δίνω σε κανένα το δικαίωμα να μου το προσάψει αυτό.....
Να μου προσάψει κανείς αναποτελεσματικότητα; ας το κάνει.... να μου προσάψει αοριστολογία; ας το κάνει

Νιώθω όμως τις τελευταίες ημέρες σαν να υπάρχει μια οργανωμένη προσπάθεια προσβολής του προσώπου μου.....

Δεν επιτρέπω λοιπόν σε κανένα χθεσινό να με αποκαλεί ψεύτη και απατεώνα.....

Από το ν' αρχίσω λοιπόν να κατεβάζω τα εξ' αμάξης και να το κάνω εδώ της Γάζας και στο τέλος να έχω εγώ διαμάχη με τους διαχειριστές και τους συντονιστές..... θεώρησα φρόνιμο να σταματήσω εγώ...... και να σας διευκολύνω όλους.....

Νομίζω ότι καλύτερα για μένα είναι να σταματήσω εδώ... να ασχοληθώ με το τελείωμα του και όταν έρθει η ώρα να κάνω μια, σταθερή, τελειωτική και χωρίς χρονοδιαγράμματα ανακοίνωση κυκλοφορίας.

Αυτό νομίζω ότι είναι το καλύτερο για μένα......

Οι συντονιστές μπορείτε να ενημερωθείτε από συντονιστή που ήμασταν χθες μαζί, για την οργή που είχα για το γεγονός αυτό......

Εγώ είμαι διατεθειμένος ακόμη και να αποχωρήσω οριστικά από το forum εάν νομίζετε ότι με τον τρόπο που αντιδράω σήμερα σας προσβάλω......

Όμως ότι και να γίνει δεν πρόκειται να ξαναγράψω σχετικά με το πρόγραμμα......

Εάν θέλετε να τα επαναφέρετε ο cordis σίγουρα θα έχει backup της DB..... ας το κάνει...... εγώ δεν ξαναγράφω.....

Οριστικό και αμετάκλητο....... ήθελα το πω και χθες...... αλλά σεβάστηκα την παρέα που ήμασταν και δεν ήθελα να χαλάσω την ωραία ατμόσφαιρα και συζήτηση.... έτσι θα το ξέρατε από χθες.....

Τέλος λοιπόν με το Ascoos.

Όσο για το γιατί έσβησα τα δικά μου γραφόμενα........ απλούστατα, διότι δεν υπάρχει λόγος ύπαρξης screenshot και κώδικα όταν αυτά θεωρούνται απάτη και απόρροια επεξεργασίας στο photoshop...... όταν δεν λαμβάνονται υπόψη από κανένα και αντί να σχολιάζονται εποικοδομητικά με προτάσεις βελτιώσης, τα μόνο σχόλιο που παίρνω είναι πάλι screenshot;;;;;;;
E!!!!! εφόσον δεν έχουν λόγο ύπαρξης, δεν αξίζει να είναι σε δημόσια θέα.

Θα σας παρακαλούσα λοιπόν θερμά, να σεβαστείτε την απόφαση μου αυτή και να μη με φέρνετε σε ακόμη πιο δύσκολη θέση να κάθομαι να απολογούμαι για την απόφαση μου αυτή..... σε διαφορετική περίπτωση θα αποχωρήσω οριστικά από το freestuff καθώς αυτό που χρειάζομαι τώρα είναι ηρεμία και συγκέντρωση για να τελειώσω το πρόγραμμα.

Σας ευχαριστώ όλους παιδιά.

nbc
Honorary Member
Επικοινωνία:

ASCOOS CMS - Commercial

Δημοσίευση από nbc » 13 Ιαν 2010 08:38

Να γιατί υπάρχει λογική πίσω από το time-limit στο editing. Δεν μπορεί η βάση δεδομένων ενός φόρουμ να είναι υποχείριο της ψυχολογικής διάθεσης των μελών του.

epic fail

Υ.Γ.: Όποιος έχει τη μύγα, μυγιάζεται

Άβαταρ μέλους
Cha0s
SysAdmin

ASCOOS CMS - Commercial

Δημοσίευση από Cha0s » 13 Ιαν 2010 09:59

Alexsoft, 3 χρόνια τώρα δεν μπορώ να δεχτώ ότι δεν υπάρχει working demo να παρουσιάσεις.

Τα υπόλοιπα περί photoshop είναι αυτονόητα όταν για 3 χρόνια παρουσιάζεις screenshots που είναι σαν το office με άλλα ονόματα στα κουμπάκια.

Λυπάμαι, αλλά αν ασχολιόσουν περισσότερο με το cms και λιγότερο με το να το διαφημίζεις εδώ ή όπου αλλού ίσως να υπήρχε και working demo σήμερα.

Το θέμα είναι πως χρησιμοποίησες το freestuff ως ημερολόγιο του ascoos για την ανάπτυξη του.

Κάθε τρεις και λίγο πόσταρες νέα features, νέα screenshots, αλλά ουδέποτε real live working demo να το δούμε με τα μάτια μας.

Επομένως χρησιμοποιείς το FS για να προωθήσεις κάτι που δεν μας δίνεις να το δούμε in the first place, και επειδή κάποιος βγήκε και σου μίλησε στα ίσια (και είπε όσα σου λέγαμε ευγενικότερα τόσο καιρό) πας και σβήνεις ότι είχες ποστάρει και τόσα χρόνια σε φιλοξενούσε το FS.

Επίσης το να σβηστεί το thread είναι πέρα για πέρα άκυρο.
Δηλαδή επειδή εσύ τσαντιστηκες με κάποιον θα σβηστούν απόψεις μελών σε 23 σελίδες;

Εγώ θα πρότεινα να σταματήσεις για λίγο τα φόρουμ και την διαφήμιση.
Να τελειώσεις το ascoos, να το δώσεις κάπου να το δει κανένας (είναι αστείο να τρελένεσαι για τον κώδικα σήμερα (μην τυχών δούμε κάμια γραμμή) όταν υπάρχουν άπειρα cms που χαλαρά κάνει ο καθένας ότι θέλει - δεν λείπει το ascoos πίστεψε με) και έπειτα να ασχοληθείς με το marketing και την προώθηση.

Στα είχα ξαναπεί. Τέτοιο project ως one man show, δεν βγαίνει σωστά.
Αφού επιμένεις (γιατί έχεις επενδύσει ή ότι άλλο λόγο μας έχεις αναφέρει) κάντο σωστά και με την σειρά.
Ταυτόχρονα developer, designer, sales man, support, PR, marketing, advertising και ότι άλλη ειδικότητα υπάρχει δεν μπορείς να τα κάνεις.

Εγώ δεν ξέρω τουλάχιστον κανέναν που να τα κάνει όλα αυτά και να παραμένει σωστός σε όλα.

alexsoft

ASCOOS CMS - Commercial

Δημοσίευση από alexsoft » 13 Ιαν 2010 12:35

Cha0s έγραψε:.....Στα είχα ξαναπεί. Τέτοιο project ως one man show, δεν βγαίνει σωστά.
Αφού επιμένεις (γιατί έχεις επενδύσει ή ότι άλλο λόγο μας έχεις αναφέρει) κάντο σωστά και με την σειρά.
Ταυτόχρονα developer, designer, sales man, support, PR, marketing, advertising και ότι άλλη ειδικότητα υπάρχει δεν μπορείς να τα κάνεις.

Εγώ δεν ξέρω τουλάχιστον κανέναν που να τα κάνει όλα αυτά και να παραμένει σωστός σε όλα.
Καλημέρα σε όλους.

Καταρχάς σας ευχαριστώ όλους για το ενδιαφέρον σας.

ChaOs, ακριβώς αυτό που λες κάνω...

Επειδή δεν είναι δυνατό να κρατάω δυο καρπούζια σε μια μασχάλη, αποφάσισα να θυσιάσω το freestuff και όλα τα άλλα sites που είχα δραστηριότητα.... και ν' ασχοληθώ με αυτό που πρέπει ν' ασχοληθώ......

Γι' αυτό παρακαλώ ας το σταματήσουμε εδώ.....

Πιστέψτε με δεν είναι λιποταξία η αποχώρηση και το κλείσιμο του θέματος...

Απλώς αποφασίζω να φύγω σαν κύριος και όχι να διαγραφώ...... διότι αν κρατήσω αυτό το thread να είστε σίγουροι ότι θα διαβάσετε πράγματα που ποτέ μα ποτέ δεν θα ήθελα να γράψω..... και το αποτέλεσμα θα είναι το ίδιο...... η αποχώρηση αλλά με διαγραφή.....

Για το demo που αναφέρεις....... σήμερα έχει πολύ ωραίο καιρό στην Αλεξανδρούπολη, λίγο συννεφιά...... μπορεί και να βρέξει τελικά........ ότι και να γίνει είναι μια ωραία καινούργια μέρα...... σας εύχομαι όπου και να βρίσκεστε να την απολαύσετε.....

Άβαταρ μέλους
Cha0s
SysAdmin

ASCOOS CMS - Commercial

Δημοσίευση από Cha0s » 13 Ιαν 2010 12:44

Περίμενε.

Έσβησες όλα τα screenshots.
Έσβησες avatar
Έσβησες υπογραφή
Ζήτησες να σβηστεί το τόπικ 23 σελίδων με πόστς δεκάδων ατόμων.

Αλλά δεν είναι λιποταξία και αποχώρηση.
Τι είναι τότε τέτοια αντίδραση;

Όσο για τις προσφορές στην άλλη άκρη της Ελλάδας όσο ψαρωτικές μπορεί να φανούν σε κάποιους για μένα είναι λόγια του αέρα.

CMS φτιάχνεις για το Internet.
Σοβαρολογείς ότι για να το δείξεις πρέπει να έρθουμε στην άλλη άκρη της Ελλάδος;

Φαντάσου να έκανες και καμία εφαρμογή για desktop pcs χωρίς δικτυακές δυνατότητες... θα μας το παρουσίαζες σε διαγράμματα και αλγόριθμους :lol: :lol:

Anyway, το point μου είναι ότι εφόσον θες να ασχοληθείς πιο σοβαρά με το development και να αφήσεις τα φόρουμ, απλά τα αφήνεις. Δεν σβήνεις ότι έχεις γράψει σε αυτά.

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Εταιρικές Ανακοινώσεις και Δελτία Τύπου”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες