Ρε?!?!? Η afούλα μας παντρευετε σήμερα ρε?!?!?

Ας χαλαρώσουμε και λίγο... Aς κουτσομπολέψουμε μια σταλιά, ας πούμε και κανένα ανέκδοτο!

Συντονιστές: theiapythia, Super-Moderators

Άβαταρ μέλους
Connor MacLeod
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Connor MacLeod » 26 Σεπ 2007 23:50

Το ταξίδι που γίνεται στο μήνα του μέλιτος δεν διαρκεί υποχρεωτικά 1 μήνα.. όσο αντέχει η τσέπη του κάθε ένα
Αυτο δε το ίξερα.
Ιχα την εντιποση ότι τοσο παει, γιατι ο πατερας μου μου είπε ότι όταν παντρευτίκαν πίγαν μηνα του μέλιτος στην Ιταλια, και μάλιστα παντρευτικαν μαρτη και πήγαν Ιουνη για να ειναι καλοκαιρι.
Και καθησαν 1μηνα.
Αυτη την εντιποση ειχα...
Meizu MX5(5.5"/8Core/3GB/32GB/Sony IMX220 20.7MP)
PC 27'' (3770@3.4/16GB/560SE/500GB SATA3/650W S12G)
Mac mini (2.5GHz/8GB/6630/90GB GorsairGT)

Άβαταρ μέλους
ALKIVIADES
Honorary Member

Δημοσίευση από ALKIVIADES » 27 Σεπ 2007 01:01

Γεωπράγματος έγραψε:Σιγά μην δώσω την ΚΟΡΑΚΛΑ μου σε ένα Δημοσιογράφο... ΟΥ ΡΕ...

Ειλικρινά λυπάμαι αλλά δεν βλέπω φως...
Παναγιώτα έγραψε:Και σιγά μην γίνω παρανυφούλα. Μόνο στα όνειρά σας!! ToolTimes at work

Υ.Γ: Παίδες, μην το πάρετε προσωπικά, αλλά δεν συμμετέχω ενεργά σε τέτοιου είδους εκδηλώσεις. Απλά θα παρεβρεθώ στις χαρές των φίλων μου. Τίποτα άλλο που να με εμπλέξει ενεργά σε γάμους δεν επιθυμώ και αυτό είναι κανόνας από πάρα πολύ μικρή ηλικία. Κάτι σαν αλλεργική αντίδραση.
Αρχάγγελος X έγραψε:Αλκιβιάδη, τα greeklish του KGP και του Κόνορα, πιο άνετα τα διαβάζω ρε φίλε...
Γεωπράγματε παιδί μου, διευκρινίζω πάραυτα πως κάθε αίτημα από πλευράς πατρός είναι αένος σεβαστο και εξ ορισμού σαφέστατα, οπότες δεν υπάρχει κόλλημαν εξάλλου πάιζει αι πληροφορίαι σας να είναι αβάσιμες κατά το δοκούν . + - ;)

Φιλτάτη Παναγιώτα, δεν επερίμενα από το avatar σας ούδε και αντελήφην πως μάλλον διακατέχεσθαι από κομμουνισταί απόψεις αλλά διακρίνων αυτές μετά των λόγων σας, σας επληροφορώ πως ήσαν και θα γένουν καθόλα σεβαστές εν τη περιπτώση ταύτη που χαρμόσυο γεγονός λάβει χώραν εις κάποιον απότερον μέλλον . Εξάλλου μπορείται ως παράνυφούλα να σταθήται εις τον αυλόγηρον της εκκλησιάς (πάιζει κ ξωκλήσι ) και να μην εισέλθεται έτσι πάραυτα εις το εσωτερικόνε there 're so many ways to fix it up darling . ;)

Σεβαστέ και φίλτατε Αρχάγγελε δεν έχω να ειπώ παρα μόνο oτι.. i try my best as ever . ;)

..σε κάθε περίπτωσιν δια λόγους δεγοντλογίας θα σας εζήτουν να ασταματήσετε την υποθετικήν παραφιλλολογίαν περί τα μέλλοντα διότι αι απόψεις φλιαρίζουσι πάραυτα , thaknx :oops:

* Καμιά photo απο τον γάμο θα δούμε :question:
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
Ria
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Ria » 27 Σεπ 2007 02:31

ALKIVIADES έγραψε:Γεωπράγματε παιδί μου, διευκρινίζω πάραυτα πως κάθε αίτημα από πλευράς πατρός είναι αένος σεβαστο και εξ ορισμού σαφέστατα, οπότες δεν υπάρχει κόλλημαν εξάλλου πάιζει αι πληροφορίαι σας να είναι αβάσιμες κατά το δοκούν . + - ;)

Μην του δίνεις σημασία!!! Ζουλεύει!!! :P :lol:

Άβαταρ μέλους
ALKIVIADES
Honorary Member

Δημοσίευση από ALKIVIADES » 27 Σεπ 2007 03:13

Ria έγραψε: Μην του δίνεις σημασία!!! Ζουλεύει!!! :P :lol:
..Ria, πάντως.. εις βάθος θα πρέπει να επρόκειται δια καλό παιδί και νεανίαν , εξάλλου δεν τακτοποιήσαμε τη θέση του 2ου κουμπάρου και του παιδιού που πετάγει τα κουφέτα με μίσος προς τους καλεσμένους και καλεσμένες ..φυσικά δεν εστί της ώρας να το λύσομεν πάραυτα, we ve got thy time , love :oops: ;)
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
PanosIlio
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από PanosIlio » 27 Σεπ 2007 09:22

Τριαλαρί τριαλαρό κρατώ τα @@ μου και κοιτώ τον ουρανό :lol: :lol:

Κουμπάρος? ε όχι βρε παιδιά, κουμπάρος θα είναι δικαιωματικά ο cordis, δεν μπορώ εγώ να αναλάβω τέτοια ευθύνη :P :P

Και τέλος πάντων αν είναι να κανονίσετε τα του γάμου σας από εδώ προτείνω να ανοίξει ένα καινούργιο topic και να γίνει και sticky :P
Εικόνα

Friendship often ends in love; but love in friendship - never.

Άβαταρ μέλους
Sheena
Honorary Member

Δημοσίευση από Sheena » 28 Σεπ 2007 12:18

ALKIVIADES έγραψε: Φιλτάτη Παναγιώτα, δεν επερίμενα από το avatar σας ούδε και αντελήφην πως μάλλον διακατέχεσθαι από κομμουνισταί απόψεις αλλά διακρίνων αυτές μετά των λόγων σας, σας επληροφορώ πως ήσαν και θα γένουν καθόλα σεβαστές εν τη περιπτώση ταύτη που χαρμόσυο γεγονός λάβει χώραν εις κάποιον απότερον μέλλον . Εξάλλου μπορείται ως παράνυφούλα να σταθήται εις τον αυλόγηρον της εκκλησιάς (πάιζει κ ξωκλήσι ) και να μην εισέλθεται έτσι πάραυτα εις το εσωτερικόνε there 're so many ways to fix it up darling . ;)
Δεν διακατέχομαι από κομμουνισταί απόψεις, αγαπητέ Alkiviades. Ευτυχώς. Είμαι ελεύθερο πνεύμα (το βλέπεις και από το avatar μου), και γι' αυτό δεν υποστηρίζω τον γάμο όσον αφορά το πρόσωπό μου. Για τους άλλους δεν πρόκειται ποτέ να τους φέρω αντίρρηση όσον αφορά την τέλεση αυτού του μυστηρίου. Δικαίωμά τους. Και ίσα-ίσα θα τους σταθώ στις χαρές τους. Αυτό είπα.

Λοιπόν, για πότε ο γάμος; Ή περιμένουμε να μεγαλώσετε λίγο ακόμη, να μυαλωθείτε περισσότερο; :P :P :wink:
Εικόνα

id12856 Οι άγγελοι πάνε κοντά με τους αγγέλους...

Άβαταρ μέλους
georgemakaronis

Δημοσίευση από georgemakaronis » 28 Σεπ 2007 13:21

να ζησουν τα παιδια ρε σεις
Those who educate children well are more to be honored than they who produce them; for these only gave them life, those the art of living well.
Aristotle

LightForce
WebDev Moderator

Δημοσίευση από LightForce » 02 Οκτ 2007 21:05

Να ζήσετε Αφροδίτη, να είστε ευτυχισμένοι.
Ευχόμαστε τα καλύτερα και καλούς απογόνους :victory:

Άβαταρ μέλους
mrpc
WebDev Moderator
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από mrpc » 02 Οκτ 2007 22:27

Να ζήσετε και να είστε ευτυχισμένοι!

Άβαταρ μέλους
af
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από af » 18 Οκτ 2007 20:08

Ας το καλό σας με συγκινήσατε....ο Lunar με ενημέρωσε για το topic δεν το είχα δει :(
Λείπω καιρό... λόγω ετοιμασιών γάμου και εργασιών ούτε το όνομα μου δεν προλάβαινα να πω... τώρα είμαι σε καλύτερη χρονική περίοδο...

Σας ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου για τις ευχές σας, εύχομαι και στα δικά σας και ότι επιθυμείτε..... Και πάλι ευχαριστώ να είσαστε όλοι καλά :D

Άβαταρ μέλους
af
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από af » 18 Οκτ 2007 20:19

Όταν θα δω τις φωτογραφίες διότι δεν τις έχω δει ακόμα...θα ανεβάσω να δείτε... αν και είχε λίγο κρύο εώς πολύ (εγώ βασικά δεν καταλάβαινα τίποτα οι καλεσμένοι κατάλαβαν) ήταν όμορφα πιστεύω η ftou και η Ria μπορούν να ενημερώσουν καλύτερα για την κατάσταση που επικρατούσε διότι μετά το γάμο δεν θυμάσαι σχεδόν τίποτα να το γνωρίζετε αυτό (για τα μέλλοντικά ζευγάρια).... Και σας ενημερώνω ότι στο επόμενο happening θα έρθετε όλοι.... την πρώτη φορά η οργάνωση μιας εκδήλωσης πάντα είναι δύσκολη αλλά θα κάνουμε ένα party να συνεχίσουμε το γλέντι.... Φυσικά στον ίδιο χώρο το πότε δεν το γνωρίζω σίγουρα αλλά θα ενημερωθείτε για το πότε .... το πού; δείτε εδώ....Κτήμα Μπραϊμνιώτη
:D :D :D

Άβαταρ μέλους
cyberfreak
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cyberfreak » 18 Οκτ 2007 20:27

τα παρανηφακια τ ηλικια ειχαν? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Άβαταρ μέλους
af
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από af » 20 Οκτ 2007 03:43

4 eton...αλλά΄μπορείς να βάλεις και μεγαλύτερους :D

Άβαταρ μέλους
cyberfreak
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cyberfreak » 20 Οκτ 2007 20:36

:o :o :o :o

Για οσους σκοπευουν να παντρευτουν...τα παρανηφακια να ειναι πανω απο 16!!!

κ για μας τους ελευθερους :P :P

Άβαταρ μέλους
af
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από af » 22 Οκτ 2007 00:21

Cyberfreak παρανυφάκι θέλεις να γίνεις ή γαμπρός; :P

Απάντηση

Επιστροφή στο “Χαλαρά κι Ανάλαφρα”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες