Η σελίδα μας αναβαθμίστηκε, γι' αυτό τον λόγο τα μέλη μας θα πρέπει να ζητήσουν νέο κωδικό πρόσβασης από την υπηρεσία "Αποστολή κωδικού πρόσβασης".
Εάν το email με τον νέο κωδικό δεν έρθει στο inbox κοιτάξτε και στο spam folder. Ο server είναι φρέσκος και δεν έχει το reputation που του αξίζει.

δημιουργία ενός κοινού chat room

Συνεργαστείτε με άλλους webmasters που έχουν σελίδες σχετικού περιεχομένου.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
michaeldim
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από michaeldim » 12 Δεκ 2003 22:35

egw den eimai symfwnos sto onoma #Heaven. de symfwnw to onoma tou koinou chat na exei onoma (olokliromeno h meros) enos site pou symetexei. Den eprepe kata th gnwmi mou na anafereis katholou to #musicheaven giati ayto einai diko sou chat ki oxi koino. Symfwnw me to onoma #chat an ki tha prwtimousa #interchat. Episeis tha ithela na ginei se kapoion server (elliniko h xeno) agnwsto ki loxi sto klasiko grnet h tou in. ayta... :oops:
Business: mdimitriou.com
Personal: dimitriou.sexy

jorge
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από jorge » 12 Δεκ 2003 22:57

michaeldim έγραψε:Episeis tha ithela na ginei se kapoion server (elliniko h xeno) agnwsto ki loxi sto klasiko grnet h tou in. ayta... :oops:
Φίλε μου, τι σημαίνει "θα ήθελα"; Έχεις να προτείνεις κάτι ή θα συνεχίσουμε να βολοδέρνουμε όπως κάνουμε μήνες τώρα; Και γιατί θέλεις να μπούμε σε κάποιον "άγνωστο" όπως λες server; Και γιατί σε πειράζει το GRnet; Πες μας να μάθουμε βρε αδερφέ...

Επίσης, κάνεις παρατηρήσεις για το όνομα "Heaven" ξεχνώντας πως αυτός που κάνει την πρόταση θα κάνει δουλειά για πάρτη σου, έχει ένα site στο οποίο τουλάχιστον δουλεύουν τα link "Διαφήμιση" και "Στατιστικά" (cheκαρε τα δικά σου) και στην τελική έχει 4800 ενεργά μέλη. Τόσο πολύ σε πείραξε που θα λέγεται Heaven; Βλέπεις οτι ειμαι διαλλακτικός αλλά βάζεις λάδι στη φωτιά με τις απαντήσεις (?) σου.

Λοιπόν, με κούρασε αυτή η ιστορία.

Υπάρχουν και αλλού πορτοκαλιές που κάνουν πορτοκάλια. Καλή συνέχεια και καλή επιτυχία αν καταφέρετε να συντονιστείτε και πραγματικά το εύχομαι.

Αν κάποιος θέλει να κάνουμε κάτι σοβαρό και έχει ένα site που έχει σχέση με μουσική, θα χαρώ να το κουβεντιάσουμε.

Άβαταρ μέλους
michaeldim
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από michaeldim » 12 Δεκ 2003 23:30

de mporw na prwtinw kati sigekrimeno giati den exw tin apaitoumenh gnwsi gi ayto to thema. H sizitisi ksekinise apo mikra sites pou exoun adeia chat rooms. epishs stin arxei eipe kapoios na einai oudetero to onoma tou chat. Ki kapoios eipe oti kikloforoun dwrean apllet opote kaneis de tha riksi poly douleia. Egw de thelw na riksw ladi sti fotia aplos epanaferw to thema. oso gia to site mou to xerw oti de leitourgei apsoga oute exei tosa meli ki episkepseis oso to diko sou - mporei na mi sigrinete kan - alla h sizitisi ksekinise apo mikra sites ki otan eipa ki to diko mou egina dektos. ki den eida kanenan na vazei kapoia ritra gia to poia sites mporoun na simetexoun

Epishs esy anazitas sites idiou periexomenou me to diko sou...
:oops:
Business: mdimitriou.com
Personal: dimitriou.sexy

jorge
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από jorge » 12 Δεκ 2003 23:36

Πλέον ναι. Φαίνεται πως μόνο με φιλόμουσους μπορώ να συνεννοηθώ, ποιός ξέρει...

Άβαταρ μέλους
tsimpouri
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από tsimpouri » 13 Δεκ 2003 12:22

παντως θα ηθελα και εγω να συμετασχω σε αυτη την προσπαθεια που κανετε αν βεβαια θελετε,το σιτε μου ειναι http://www.tsimpouri.tk
Ελπιζω να βρεθει λυση και να γινει αυτη η ιδεα επιτελους :wink:

Άβαταρ μέλους
Cha0s
SysAdmin

Δημοσίευση από Cha0s » 13 Δεκ 2003 14:33

jorge έγραψε:
michaeldim έγραψε:Episeis tha ithela na ginei se kapoion server (elliniko h xeno) agnwsto ki loxi sto klasiko grnet h tou in. ayta... :oops:
Φίλε μου, τι σημαίνει "θα ήθελα"; Έχεις να προτείνεις κάτι ή θα συνεχίσουμε να βολοδέρνουμε όπως κάνουμε μήνες τώρα; Και γιατί θέλεις να μπούμε σε κάποιον "άγνωστο" όπως λες server; Και γιατί σε πειράζει το GRnet; Πες μας να μάθουμε βρε αδερφέ...

Επίσης, κάνεις παρατηρήσεις για το όνομα "Heaven" ξεχνώντας πως αυτός που κάνει την πρόταση θα κάνει δουλειά για πάρτη σου, έχει ένα site στο οποίο τουλάχιστον δουλεύουν τα link "Διαφήμιση" και "Στατιστικά" (cheκαρε τα δικά σου) και στην τελική έχει 4800 ενεργά μέλη. Τόσο πολύ σε πείραξε που θα λέγεται Heaven; Βλέπεις οτι ειμαι διαλλακτικός αλλά βάζεις λάδι στη φωτιά με τις απαντήσεις (?) σου.

Λοιπόν, με κούρασε αυτή η ιστορία.

Υπάρχουν και αλλού πορτοκαλιές που κάνουν πορτοκάλια. Καλή συνέχεια και καλή επιτυχία αν καταφέρετε να συντονιστείτε και πραγματικά το εύχομαι.

Αν κάποιος θέλει να κάνουμε κάτι σοβαρό και έχει ένα site που έχει σχέση με μουσική, θα χαρώ να το κουβεντιάσουμε.
Signomi alla eite exeis 1 energo melos eite 150000 to idio kanei... otan kanete kati koino kanete kati koino. den paei vasi ton hits kai ton melon...
Etsi einai to sosto... an blepeis oti den se simferei na exeis ena koino onoma gia to chatroom tote apoxoreis. den epibaleis to onoma me to etsi thelo...

jorge
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από jorge » 13 Δεκ 2003 21:02

Cha0s έγραψε: Etsi einai to sosto... an blepeis oti den se simferei na exeis ena koino onoma gia to chatroom tote apoxoreis. den epibaleis to onoma me to etsi thelo...
Δεν έχω κόλλημα ρε παιδιά με το όνομα, διαβάστε και προηγούμενα posts μου να δείτε. Απλά με έχει εκνευρίσει και με έχει κουράσει το οτι και καλά όλοι ενδιαφέρονται για chatroom, όμως κανείς δεν προσπαθεί σοβαρά να βοηθήσει και να προτείνει κάτι τεκμηριωμένα. Ένας βρέθηκε να οργανώσει την κατάσταση και πέσατε να τον φάτε...

tsimpouri θα είναι χαρά μου να συνεργαστούμε για το νέο Chat. Ας συνεχίσουμε όμως τη συζήτηση private...

Άβαταρ μέλους
cvoodan
Honorary Member

Δημοσίευση από cvoodan » 13 Δεκ 2003 23:13

jorge έγραψε:Απλά με έχει εκνευρίσει και με έχει κουράσει το οτι και καλά όλοι ενδιαφέρονται για chatroom, όμως κανείς δεν προσπαθεί σοβαρά να βοηθήσει και να προτείνει κάτι τεκμηριωμένα.
Mexri kai etoimo ton kodika edwsa alla kanenas den ton evale...
Εικόνα

_scarface_
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από _scarface_ » 23 Δεκ 2010 12:50

Η ανανέωση δεν άργησε να γίνει το www.greek-chat.gr ανανεώθηκε έχει καινούργιες υπηρεσίες όπως group private chat... Το πρώτο chat που σου δίνει την δυνατότητα να μιλάς με πάνω από 1 χρήστη σε private message.

Η σημαντικότερη λειτουργία του είναι ότι μπορεί να προστεθεί σε οποιοδήποτε site / blog με iframe

Κώδικας: Επιλογή όλων

<iframe src="http&#58;//chat.greek-chat.gr/index.php" frameborder="0" width="400px" height="300px">Your browser does not support javascript.</iframe> 
Αντιγράψτε τον παραπάνω κώδικα στο σημείο που θέλετε να εμφανιστεί το chat, αλλάζοντας τις διαστάσεις width ( πλάτος ) και height ( ύψος ) για να μπορεί να προσαρμοστεί σε κάθε θέση.

www.greek-chat.gr

Άβαταρ μέλους
dimsis
Reporter

Δημοσίευση από dimsis » 23 Δεκ 2010 16:50

_scarface_ έγραψε:Η ανανέωση δεν άργησε να γίνει...
καθόλου δεν άργησε, τελευταίο post το 2003 ... πας για χρυσό φτυάρι award.

Spyrostagas
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Spyrostagas » 23 Δεκ 2010 21:39

dimsis έγραψε:
χεχε. αν δεν κάνω λάθος, υπάρχει κάποιος που έχει ανασύρει ακόμη πιο παλαιό θέμα, αλλά ο γιάννης μπορεί να μας διαφωτίσει.
Δεν άργησε πάντως σχετικά με την ανανέωση, αν βέβαια σκεφτούμε ότι μάλλον πηγαίνει με τον ρυθμό των δημόσιων έργων και την ανάπτυξη της Ελλάδας, τότε πηγαίνει αρκετά γρήγορα. Στην Ελλάδα ένα είναι σίγουρο. Αν δεις κάποιο μεγάλο και ωραίο κτήριο να φτιαχτεί σε λίγοτερα από 12 - 15 χρόνια, τότε ένα πράγμα σημαίνει. Ότι δεν το έφτιαξαν Έλληνες... :P :D :)
Εικόνα

_scarface_
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από _scarface_ » 26 Δεκ 2010 22:16

dimsis έγραψε:

Το έχω δει ότι το post είναι παγωμένο από το 2003 αλλα επειδή εγώ τώρα μπήκα στο forum άσχετο με την εγγραφή μου που είναι τον μάρτιο του 2009 έψαξα το θέμα στην αναζήτηση και το βρήκα κάτι σχετικά με αυτό που προσφέρω και το έγραψα. :kaloe: :kaloe:

Απάντηση

Επιστροφή στο “Ανταλλαγή διαφήμισης, συνεργασίες”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης