τη γνώμη σας

Θέλετε την γνώμη των άλλων για την σελίδα σας; Τότε βρίσκεστε στο σωστό μέρος.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
snowmann

τη γνώμη σας

Δημοσίευση από snowmann » 28 Σεπ 2007 18:20

Θα ήθελα τη γνώμη σας για το www.easyclicks.gr

NIkoz

τη γνώμη σας

Δημοσίευση από NIkoz » 28 Σεπ 2007 21:04

Πολύ φτωχό design και αν είναι δυνατόν δεν επεξηγείς πουθενά ποιά ακριβώς είναι η υπηρεσία που παρέχεις.

Ναι όλοι σχεδόν εδώ μέσα κατέχουμε γιατί γνωρίζουμε ανάλογες υπηρεσίες που παρέχοντε από άλλες ιστοσελίδες, αλλά εμείς δεν πρόκειτε να συμετάσχουμε.

Οπότε αυτούς που κυνηγάς, δώσε τους να καταλάβουν τι προσφέρεις, με ποιόν τρόπο και κυρίως με ποιόν τρόπο μπορούνε να διακόψουν αν δεν τους αρέσει.

Πρέπει να περνάς ένα μήνυμα σοβαρότητας, διαφάνειας και δέσμευσης από μεριάς σου για να ψαρώσεις κόσμο.

Και βγάλε κάθε είδους διαφήμιση από την κεντρική σου, δεν αρμόζει σε ανάλογη υπηρεσία.

Άβαταρ μέλους
dik_

τη γνώμη σας

Δημοσίευση από dik_ » 29 Σεπ 2007 05:56

Η ποιο οικονομική...

Προσαρμόζουμε την διαφημιστική
Νίκο αν και συνήθως συμφωνώ μαζί σου (έστω σιωπηλά), εδώ διαφωνώ. Το design είναι απλό και σοβαρό όπως αρμόζει, και το είδος της υπηρεσίας νομίζω φαίνεται στο κυρίως κουτί της πρώτης σελίδας αρκετά ώστε αν κάποιος ψηθεί να την ψάξει περισσότερο. Απλώς κάτω απ' τα 5-6 bullets των μελών και των διαφημιζόμενων θα έβαζα ένα λινκ "Περισσότερα..." που να οδηγεί σε πιο αναλυτικά FAQs (ξεχωριστά για μέλη και διαφημιζόμενους).

Άβαταρ μέλους
CyberCr33p
Honorary Member
Επικοινωνία:

τη γνώμη σας

Δημοσίευση από CyberCr33p » 29 Σεπ 2007 14:14

NIkoz έγραψε: Οπότε αυτούς που κυνηγάς, δώσε τους να καταλάβουν τι προσφέρεις, με ποιόν τρόπο και κυρίως με ποιόν τρόπο μπορούνε να διακόψουν αν δεν τους αρέσει.
Το πώς μπορεί να διαγραφτεί κάποιος το αναφέρει στις Συχνές Ερωτήσεις.

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

τη γνώμη σας

Δημοσίευση από cordis » 03 Οκτ 2007 01:28

ωραίο, μινιμάλ. Το banner νομίζει κανείς ότι είναι μέρος του περιεχομένου, δεν είναι καλό αυτό. Θέλει περισσότερα λόγια στην αρχική για το τι είναι και τα ---- κάτω από κάθε πρόταση δίνουν την αίσθηση ότι κάθε πρόταση είναι και μια επιλογή... ποιος ο σκοπός τους;
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Απάντηση

Επιστροφή στο “Θέλω την γνώμη σας για την Σελίδα μου...”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες