αξίζει τον κόπο να τον γνωρίσω καλύτερα η να τον αφήσω??

Ας γνωριστούμε καλύτερα.. μια περιοχή που ο κάθε ένας μπορεί να πει μερικά πράγματα για τον εαυτό του.

Συντονιστές: Stathis, Super-Moderators

Απάντηση
STELAKI

Δημοσίευση από STELAKI » 28 Σεπ 2007 23:28

τον γνώρισα πριν δυο χρόνια σε ένα ταξιδι, πολυ ομορφο παλλικαρι 24 χρονων, ψηλό με ωραιο χαμογελο ωραιο σωμα.. αφηστε!! πολυ κοινωνικο παιδι βρεθηκαμε να μιλαμε κ να γνωριζόμαστε για να περάσει η ώρα. Να μην τα πολυλογώ βρεθήκαμε να μιλάμε μέσω sms λίγους μηνες μετά χωρίς να ξερουμε πως κάποτε είχαμε ξανασυναντηθεί. κατα την διάρκεια του ταξιδιού του την έπεφτε μια κοπελια κ αυτός έδειχνε να ανταποκρίνεται.. την είχε στην αγκαλιά του κ μιλούσε και με εμάς τους υπόλοιπους. Ηταν το πρώτο πράγματα που μου χτύπησε ασχημα πάνω του( πως αγκαλιαζει με τόση ευκολία αγνωστο κόσμο??). το καλοκαίρι μου ζήτησε να με δει απο κοντα (γιατί δεν με θυμόταν οπως μου είπε) του έκανα το χατίρι, ειναι και στρατιωτης απο το μαρτιο , ηθελα κ εγώ να τον ξαναδω.. Φεύγοντας ήθελε να με φιλήσει στο στόμα , εγώ δεν τον αφησα όμως γιατί δεν μου εβγαινε κάτι τέτοιο εκεινη την στιγμη.. Συνεχίζουμε να μιλαμε μεσω sms, αν και δεν μου απαντάει όλες τις φορές στις αναπάντητες(λέει πως δεν μπορεί μπροστα στον λοχία να έχει το κινητό , αν μου λέει αλήθεια η με αποφεύγει δεν ξερω..) λέει πως θέλει να με γνωρίσει καλύτερα.. Εφώ του έχω πει πως είμαστε δυο εντελωα αντίθετοι κόσμοι κ δεν ξέρω που αυτο μπορεί να βγαλει.. Εγώ αναζητώ στη ζωή μου κάτι σταθερό, γαληνιο κ αγαπησιαρικό, ενα αγόρι τρυφερό που θα νοιάζεται μόνο για μένα εστω και αν δεν είμαι η Σιντυ Κροφορντ.. Δεν μπορώ να σκεφτομαι πως θα του την πέφτουν συνεχως.. λέτε να του πω να σταματήσουμε την επικοινωνια μας κάπου εδω?? Εγώ θέλω να τον γνωρίσω καλυτερα αν κ δεν νομίζω πως ο ενας θα αντέξει τις κινήσεις του άλλου.. τι με συμβουλεύτε να κάνω??

Άβαταρ μέλους
cdhyper
Literature Moderator
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cdhyper » 29 Σεπ 2007 00:27

πολυ ομορφο παλλικαρι 24 χρονων, ψηλό με ωραιο χαμογελο ωραιο σωμα σταθερό, γαληνιο κ αγαπησιαρικό, ενα αγόρι τρυφερό
Εικόνα
Σύγκριση τιμών Supermarket: http://www.shopnsave.gr
Νέα Ιταλικα επιπλα κουζινας
Για φιλοσόφους: http://filosofia.gr και http://liantinis.org

Άβαταρ μέλους
gaucho
Honorary Member

Δημοσίευση από gaucho » 29 Σεπ 2007 01:12

To παιδί να γ****ει ήθελε όχι να κάνει σχεση άμεσα. Οπότε πέρνα και εσύ καλά μέχρι να τον ανακξαλύψεις και μήν ασχολήσε μόνο με αυτόν. Ίσως στη πορεία προκύψει σχέση

Άβαταρ μέλους
Anastasios1992
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Anastasios1992 » 29 Σεπ 2007 01:14

hahahaaha :P
korifi
NBA to kaname ?
...

Άβαταρ μέλους
ALKIVIADES
Honorary Member

Δημοσίευση από ALKIVIADES » 29 Σεπ 2007 01:17

Σε κακοπήραν ολίγον βρε STELAKI αλλά πλάκαν κάνουσι dont worry.. όμως δικαιολογημένως, καθοτι very personal issue αυτό που εξέθηξαται πάραυτα, ενώ εδώ τεχν. φόρουμ.. :oops:

..υπάρχουν τα απογεύματα και κοινώς δε τις εσπέρες, καθημερινώς άλλωστεν εκτός Σαββατοκυρίακου, στας τηλεοπτικάς μας οθόνας τηλε-σειρές με θέματα αγάπης, απάτης, έρωτος, μίσους, συναισθηματικής εξαθλιώσεως, υπαρξιακού ηδονισμού και καψούρας !

Ιδανική λύσις, δια περιπτώσεις παρεμφερείς με αυτήν ταύτην την οποίαν και επεριγράψαται πάραυτα.. ομιλώ περί των σαπουνόπερων τουτέστιν, μιας και λειτουργούν με βάση το πρότυπο μάθημα 0 - πάθημα 1 :P :oops: :wink:
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
Ria
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Ria » 29 Σεπ 2007 01:27

Καλύτερα να πας μια βόλτα στο www.zortal.gr να ζητήσεις γνώμη γιατί εκεί έχει πολλούς "ειδήμονες" στα ερωτικοσυναισθηματικά! :wink:

@Άλκης: Ουάου! Κατάλαβα τι είπες χωρίς να χρειαστεί να το διαβάσω και δεύτερη φορά!!! :P :lol: :lol:

Άβαταρ μέλους
ALKIVIADES
Honorary Member

Δημοσίευση από ALKIVIADES » 29 Σεπ 2007 01:31

@Ria: Αμήν! ..χαίρομε πάραυτα ω μούσα και θεά μ :wink:
Ria έγραψε:Καλύτερα να πας μια βόλτα στο www.zortal.gr να ζητήσεις γνώμη γιατί εκεί έχει πολλούς "ειδήμονες" στα ερωτικοσυναισθηματικά! :wink:

*..βρε έτσι διώχνομαι το τράφικ, άσε να μάθομαι και εμείς οι μη κατέχοντες περί των συναισθηματικοερωτικόνε ιδέαν πάσαν.. :strong:
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
xultimatex
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από xultimatex » 29 Σεπ 2007 04:41

Άλκη έχεις σκεφτεί το της επί του κρεβατιού επικοινωνια issue που τίθεται μεταξύ σας; πάραυτα :lol:
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος xultimatex την 29 Σεπ 2007 13:31, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
:arrow: Αν προσπαθείς πολύ για να πετύχεις κάτι, ίσως το κάνεις με λάθος τρόπο...

id12586
στις καρδιές μας
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από id12586 » 29 Σεπ 2007 05:17

gaucho έγραψε:To παιδί να γ****ει ήθελε όχι να κάνει σχεση άμεσα. Οπότε πέρνα και εσύ καλά μέχρι να τον ανακξαλύψεις και μήν ασχολήσε μόνο με αυτόν. Ίσως στη πορεία προκύψει σχέση
+++ :pint:
Chris at your Services
ΕικόναSacame de Aqui

simosz
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από simosz » 20 Οκτ 2007 23:47

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: cdhyper!!!!
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
telas
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από telas » 21 Οκτ 2007 05:19

λολ δεν παίζεστε! χαχαχχαχα
Web Design - Δημιουργία Ιστοσελίδας - http://www.computerman.gr/
My Photography - http://www.tilaveridis.com/
Τεχνολογικά προιόντα - http://www.bigbox.gr/

Άβαταρ μέλους
ArchangelX
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από ArchangelX » 21 Οκτ 2007 18:36

cdhyper & gaucho :respect: :lol:

Προσωπικά θα προτιμούσα topic για άδειο forum.... :-?

...αλλά παρ όλα αυτά, κάποια πράγματα δεν πρέπει να τα αφήνουμε να πέσουν κάτω.

Στελάκι κορίτσι μου, κατάλαβε ότι:

Προτιμάμε τις γκόμενες που όταν ενδιαφέρονται, το δείχνουνε κιολας. ΚΑΝΕΝΑΣ ΜΑΣ δεν θέλει να περνάει τα πάθη του Χριστού για να κανελωθεί ένα ρημαδιασμένο ρυζόγαλο.

Μην σας ξινίζει όταν βλέπουμε μία ευκαιρία και την αρπάζουμε. Αν ήσασταν λίγο πιο κοινωνικές και πολύ λιγότερο ανασφαλείς, ίσως και να αρπάζαμε εσάς.

Χατήρι κάνεις όταν βαριέσαι, και ο φίλος σου-φίλη σου σου ζητάει να πάτε μία βόλτα και πας. Το να μπαλαμουτιάζεις κάποιον μέσω σου-μου-σου και όταν σου ζητάει να σε δεί να κάνεις κόνξες αλλά στο τέλος να δέχεσαι, δεν θεωρείτε χατίρι αλλά καψόνι. Επίσης όταν πάει να κάνει την κίνηση και εσύ δεν ανταποκρίνεσαι, συνήθως αυτό σημαίνει οτι η κατάσταση είναι τελειωμένη. Προσωπικά, στις καλές μου θα διέκοπτα επικοινωνία και στις κακές μου, θα σου έριχνα σουτ με εξάταπο diadora (ναι ναι, το ποδοσφαιρικό. Βλέπε Ροναλντίνιο)

Απο την στιγμή που έχετε μία απλή γραπτή επικοινωνία (αυτό στο παρελθόν γινόταν μέσω γραμμάτων και ο όρος είναι pen pall) και είναι ελεύθερο ρεμά... εχμ... παιδί, ορίζει και κάποιες προτεραιότητες. Το να δείχνει καλό πρόσωπο εκεί που είναι και σε αυτο που κάνει είναι σίγουρα μία απο αυτές. Εσυ απο την αλλη, αν δεν συμφωνείς με αυτο, όταν κάποτε πάς σε συνέντευξη για δουλεια, όταν σου μιλάει το αφεντικό, να λιμάρεις τα νύχια σου. Είναι το ανάλογο με την κατάσταση που ανέφερες.
Εγώ αναζητώ στη ζωή μου κάτι σταθερό, γαληνιο κ αγαπησιαρικό, ενα αγόρι τρυφερό που θα νοιάζεται μόνο για μένα εστω και αν δεν είμαι η Σιντυ Κροφορντ..
Εικόνα

Παρεπιπτόντος, αυτα που θέλετε σε έναν άντρα ΤΩΡΑ είναι τα ίδια πράγματα που δεν αντέχετε μετά απο 6 μήνες. Νόμος.

Εν κατακλείδι, σε συμβουλευω να τον αφήσεις στην ησυχία του. Συνήθως τέτοιες καταστάσεις οδηγούν σε ανεύρυσμα εγκεφάλου. Κρίμα δεν είναι το παιδί?
Εικόνα

id12586
στις καρδιές μας
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από id12586 » 21 Οκτ 2007 18:46

ArchangelX έγραψε:κακές μου, θα σου έριχνα σουτ με εξάταπο diadora (ναι ναι, το ποδοσφαιρικό. Βλέπε Ροναλντίνιο)
Τα μεταλλικά έτσι? :lol: :wink:
Chris at your Services
ΕικόναSacame de Aqui

Άβαταρ μέλους
telas
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από telas » 21 Οκτ 2007 18:56

at ArchangelX καλά τα λές!! :hammer: :hammer: :hammer:

id12586 έγραψε:
ArchangelX έγραψε:κακές μου, θα σου έριχνα σουτ με εξάταπο diadora (ναι ναι, το ποδοσφαιρικό. Βλέπε Ροναλντίνιο)
Τα μεταλλικά έτσι? :lol: :wink:
εκει σκάλωσες; :PPPPPPP
Web Design - Δημιουργία Ιστοσελίδας - http://www.computerman.gr/
My Photography - http://www.tilaveridis.com/
Τεχνολογικά προιόντα - http://www.bigbox.gr/

id12586
στις καρδιές μας
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από id12586 » 21 Οκτ 2007 19:00

Επειδή έχω μεταλλικά εξάταπα, ξέρω τί ζημιά κάνουν σε σχέση με τα πλαστικά! :P
Chris at your Services
ΕικόναSacame de Aqui

Απάντηση

Επιστροφή στο “Γνωριμία Μελών - Προσωπικές Ιστορίες”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες