Tutorials for Paint Shop Pro in greek language?

Γενικά θέματα και ερωτήσεις σχετικά με τα προγράμματα επεξεργασίας εικόνας, video και ήχου.

Συντονιστές: Super-Moderators, Graphics Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
lacoste
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από lacoste » 22 Μαρ 2003 02:41

Mήπως γνωρίζει κανείς πού μπορώ νά βρώ Tutorials for Paint Shop Pro
γραμμενα στά ελληνικά? :hammer:

Άβαταρ μέλους
greekbytes
WebDev Moderator
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από greekbytes » 22 Μαρ 2003 14:00

Ap'oso ksero file mou mallon den tha vreis! Ektos an kapoios kathise kai egrapse tutorials sta ellinika opos ekane o ayakos gia to photoshop an kai den to nomizo... Dokimase na ksekiniseis to photoshop 7. Ki ego xrisimopoiousa poli kairo to paintshop kai olo anevala to perasma sto photoshop pou molis telika to ekana vrika tin igeia mou! :P An de mporeis na xrisimopoieiseis pantos agglika tutorials kane ena search sto google.com mpas kai vreis ellinika.. Kali tixi.

Άβαταρ μέλους
hellas

Δημοσίευση από hellas » 23 Μαρ 2003 16:32

Ego san latris tou psp ksekinisa kapote na grapso ena tutorial alla mias kai den prolavaina to stamatisa prin kan to arxiso. Mias kai ksero apo psp mipos thes kamia voitheia se kati sygekrimeno?

Άβαταρ μέλους
ixchel
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από ixchel » 17 Φεβ 2006 20:35

hellas έγραψε:Ego san latris tou psp ksekinisa kapote na grapso ena tutorial alla mias kai den prolavaina to stamatisa prin kan to arxiso. Mias kai ksero apo psp mipos thes kamia voitheia se kati sygekrimeno?

Kalispera kai apo mena. :D

Lipon prin liges meres anakalipsa to PSP kai orismena Tutorials kai MONO sta Eg distixos. An kai mporw na pw epidi asxoloume me to photoshop ta tutorials pou vrika einai diskolo na ta metafrasw mias kai den exw idea apo afto to programma. :( (AKOMA :P )

Tha ithela mia voithia se merika tutorias. An nporousa na sou steilw na ta deis mias kai se orismena nomizw oti iparxoun lathi mporei kai oxi alla den ta katalavainw pio efkola katalabainw ta tutorials tou PhotoShop.

Kai an ksereis kanena Tutorial gia na ftiaksw to onoma mou me Glitters.

Efxaristw 8)

Άβαταρ μέλους
patriot
Honorary Member

Δημοσίευση από patriot » 18 Φεβ 2006 19:51

Από ότι βλέπω αυτό το θέμα είναι πολύ παλιό και ξέρεις, πολλά παλιά μέλη δεν έρχονται πια. (Εγώ π.χ τους δύο από αυτούς δεν τους ξέρω...!!!)

Γι' αυτό και -πρώτον από περιέργεια και δεύτερον γιατί δεν νομίζω να σου απαντούσε κανείς από τους δυό τους- κάθησα και έψαξα για ελληνικά tutorials και βρήκα αυτό το url! Αν σε βολεύει....
1) Για όποιον γράφει με πολυτονικά....
2) Καλά ακόμα να συνηθίσετε την ιδέα ότι δεν γράφουμε ούτε με greeklish ούτε με κεφαλαία;

Άβαταρ μέλους
ixchel
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από ixchel » 18 Φεβ 2006 20:10

patriot έγραψε:Από ότι βλέπω αυτό το θέμα είναι πολύ παλιό και ξέρεις, πολλά παλιά μέλη δεν έρχονται πια. (Εγώ π.χ τους δύο από αυτούς δεν τους ξέρω...!!!)

Γι' αυτό και -πρώτον από περιέργεια και δεύτερον γιατί δεν νομίζω να σου απαντούσε κανείς από τους δυό τους- κάθησα και έψαξα για ελληνικά tutorials και βρήκα αυτό το url! Αν σε βολεύει....

Se efxaristw para poli :violi: oti exei sxesi me afto to programma me endiaferei.

Thanks again :D

Άβαταρ μέλους
patriot
Honorary Member

Δημοσίευση από patriot » 19 Φεβ 2006 08:31

Τίποτα! :wink: Απλά συνέχισε μέχρι να το μάθεις. Το να ξέρεις ένα πρόγραμμα σε καλό θα βγει!
1) Για όποιον γράφει με πολυτονικά....
2) Καλά ακόμα να συνηθίσετε την ιδέα ότι δεν γράφουμε ούτε με greeklish ούτε με κεφαλαία;

ProgramA
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από ProgramA » 08 Μάιος 2006 15:51

1. Το PaintShopProX κυκλοφορεί με ελληνικό Learning Center και ελληνικό εγχειρίδιο. Το εγχειρίδιο ειδικά περιέχει πολλά παραδείγματα.
2. Προσωπικά βρίσκω χρήσιμα τα video tutorials για τα οποία δεν χρειάζεται να ξέρεις αγγλικά ουσιαστικά.
3. Έχουμε μεταφράσει μερικά tutorials και how to τα οποία θα ανεβούν σύντομα στο site.
Προσπαθώ να γίνω λίγο πιο ανεξάρτητος - http://anexartisia.info

Άβαταρ μέλους
ixchel
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από ixchel » 13 Μάιος 2006 22:17

arxisa na to matheno siga siga kati vgainei . To programma den to exw agorasei pros to patron me volevei kai afto vazw ena paradigam apo afta pou ftiaxnw.
patriot dikio eixes exei vgei kati kalo apo afto. :kaloe: se thema douleias kai proswpika pou ftiaxnw gia tous dikous mou.

na ena paradigma:
Συνημμένα
Lesson 4.gif
crystal ball

Απάντηση

Επιστροφή στο “επεξεργασία εικόνας, video & ήχου - γενικά”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες