Όλο το freestuff.gr στο ίδιο template.

Ανακοινώσεις και νέα σχετικά με την σελίδα μας.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 23 Μαρ 2003 18:32

Τελικά αξιώθηκα και έβαλα όλο το site στο ίδιο template και όλες του οι σελίδες είναι στα ίδια χρώματα και στυλ με το forum..

To links module (κατάλογος) δουλεύει καλά, απλά δεν έχω τελειώσει το administration κομμάτι του ακόμα, οπότε ίσως να αργήσετε να δείτε τις σελίδες που προσθέτετε, όμως μπορείτε να βάζετε κανονικά και με τον νόμο ;)

Κάποια κομμάτια του site τα κατήργησα, μιας και δεν είχαν νόημα ποια.. όπως τα παλαιά άρθρα του e-magazine.. ποιος ενδιαφέρετε τώρα για το πότε βγήκε το mandrake 7! ? :) Θα κοιτάξω όμως να μεταφέρω κάποια ενδιαφέροντα κομμάτια μέσα στο forum...
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
EneMe
Super Moderator
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από EneMe » 23 Μαρ 2003 19:23

Πολύ χαίρομαι που έχουμε αλλαγές!

Ένα αεράκι ανανέωσης!

Αυτό όμως που έχω να πω (και το είχα ξαναναφέρει) είναι τα links...

Θα ήταν προτιμότερο, Γιάννη, να τα έχεις σε στήλες κι όχι σε σειρά για δύο λόγους:
1) Είναι πιο εύκολο να βρεις αυτό που ψάχνεις αν είναι σε κατακόρυφη μορφή, παρά σε οριζόντια... Είναι δηλαδή πιο εύκολη η αναζήτηση σε στήλες...
2) Το ότι είναι σε γραμμή τα links, δημιουργεί πολύ μικρές σελίδες, έτσι έχω στην οθόνη μου, χωρίς scrolling, δύο banners (το πάνω και το κάτω) καθώς και το logo του freestuff. Eπίσης είναι και το μενού (faq,αναζήτηση,κλπ) οπότε η σελίδα δίνει αίσθηση στριμωγμένου, ελαφρώς "ανοικοκύρευτου".

Νομίζω πως θα συμφωνούν και οι άλλοι...

Πάντως γενικά το site έχει γίνει πολύ καλό, πολύ εύχρηστο και πιστεύω πολύ εύκολα διαχειρίσιμο, αν σκεφτεί κανείς τον όγκο πληροφοριών!

Εύγε!!!

Ας το γιορτάσουμε!!!
:pint: :pint: :pint: :pint: :pint: :pint: :pint:

Άβαταρ μέλους
tsiger
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από tsiger » 23 Μαρ 2003 20:39

re john paizoun pou paizoun cookies.. den vazeis kai ena na anoigei to stop the war popup mia fora mono stin arxi?

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 23 Μαρ 2003 21:28

toy ebala ena cookie trion hmeron... pistevo einai kala ;)
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Απάντηση

Επιστροφή στο “Ανακοινώσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες