Τι ονειρεύεται ένας άντρας να ακούσει από τις γυναίκες...

Ας χαλαρώσουμε και λίγο... Aς κουτσομπολέψουμε μια σταλιά, ας πούμε και κανένα ανέκδοτο!

Συντονιστές: theiapythia, Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Ria
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Ria » 11 Οκτ 2007 18:14

1. Αγάπη μου είσαι σίγουρος ότι ήπιες αρκετά? Μήπως πρέπει να πιεις μία μπύρα ακόμη?

2. Καλά, τι γ*μάτη κλανιά ήταν αυτή? Ρίξε άλλη μία!!

3. Αποφάσισα ότι δεν θα φοράω πλέον ρούχα μέσα στο σπίτι.

4. Πάω μια στιγμή να φτιάξω τη πόρτα που χάλασε.

5. Μα καλά, δεν σε περιμένουν οι φίλοι σου να πάτε για μπύρες και κανένα γκομενάκι? Τι κάθεσαι εδώ?

6. Το ξέρω ότι είναι κάπως σφιχτά τα... οπίσθιά μου, αλλά δεν το δοκιμάζουμε άλλη μια φορά?

7. Είσαι τόσο sexy όταν είσαι πιωμένος!

8. Ε, σιγά, και του χρόνου θα έχω γενέθλια, φυσικά και να πάς σήμερα γήπεδο με τα παιδιά...το ρωτάς??

9. Αχ, βαριέμαι, δεν έχω και τίποτα να κάνω, ας σου πάρω μία π**α....

10. Αφού αγάπη μου εγώ κερδίζω αρκετά χρήματα, σταμάτα να δουλεύεις!

11. Αχ, μωρό μου, αυτό πρέπει να το δεις... μόλις βγήκε η νοστιμούλα κόρη του γείτονα στο μπαλκόνι, και δεν φοράει σχεδόν τίποτα... δεν είναι πολύ πρόστυχη?

12. Όχι, όχι, θα το πάω απλά στο συνεργείο, γιατί θέλει λάδια.

13. Λοιπόν, λέω σήμερα να νοικιάσουμε μια τσόντα, να πάρουμε και ένα κασόνι μπύρες, και να φωνάξω και την κολλητή μου που χαλβαδιάζεις τόσο καιρό, να κάνουμε στο σπίτι ένα τρίο.

14. 'Ασε τώρα τον άγιο Βαλεντίνο, και πάρε μου άμα θες για δώρο ένα διαρκείας για τον γαύρο/βάζελο/άεκ κτλ.

15. Αγάπη μου ξεκίνησα γιόγκα για να τα καταφέρω να βάζω σωστά τα πόδια μου πίσω από το κεφάλι!

16. Φυσικά και δε με πειράζει που ξέχασες το καπάκι της τουαλέτας κατω...

17. Πάω να μαγειρέψω κάτι.. Δε παίζεις λίγο με το Playstation όσο θα είμαι στη κουζίνα..?

:P :lol:

Πηγή: e-mail

Άβαταρ μέλους
ALKIVIADES
Honorary Member

Δημοσίευση από ALKIVIADES » 11 Οκτ 2007 18:26

..όχι βρε μωρό δε πάει έτσι,

..είναι κατά πόσο εστιάζομεν στην συμβίωσην ή στην ηδονιστικήν απόλαυσην αυτής, το όλο θέμα..ακόμα και τη ξενέρα εμείς τη φτιάχνομαι πάραυτα .

* ..πάντως σήμερον ήτο μια καθ' όλα "επιθετική" ως προς το ανδρικόνε φύλλο ημέρα στο fs :(
Εικόνα

emphasy
Honorary Member

Δημοσίευση από emphasy » 11 Οκτ 2007 19:44

XAXAXAAXAaxaaxaXAxAXaXAxAXaxAxAXAXaaxA! Έλεος έλιωσα στο γέλιο~

Άβαταρ μέλους
georgemakaronis

Δημοσίευση από georgemakaronis » 11 Οκτ 2007 20:02

και ακομα

μωρο μου ποσο ωραια ροχαλιζεις...
Those who educate children well are more to be honored than they who produce them; for these only gave them life, those the art of living well.
Aristotle

Άβαταρ μέλους
ThyClub
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από ThyClub » 11 Οκτ 2007 21:26

Το παραπάνω με δικές μου απαντήσεις:
Ria έγραψε:1. Αγάπη μου είσαι σίγουρος ότι ήπιες αρκετά? Μήπως πρέπει να πιεις μία μπύρα ακόμη? (Αν ήξερες πόσες φορές μέθυσε για σένα δεν θα τα έλεγες αυτά)

2. Καλά, τι γ*μάτη κλανιά ήταν αυτή? Ρίξε άλλη μία!! (Εγώ δεν κλάνω. Αν συμβεί και το καταλάβεις σου κρατάω μούτρα γιατί υπονοείς οτι δεν έχω τρόπους)

3. Αποφάσισα ότι δεν θα φοράω πλέον ρούχα μέσα στο σπίτι. (Που είναι το κακό?)

4. Πάω μια στιγμή να φτιάξω τη πόρτα που χάλασε. (Πάλι θα χαλάσω την πόρτα αν καταλάβεις οτι έκλασα.)

5. Μα καλά, δεν σε περιμένουν οι φίλοι σου να πάτε για μπύρες και κανένα γκομενάκι? Τι κάθεσαι εδώ? (Εγώ στο μεταξύ θα έχω άπλετο χρόνο να δώ τον Νίκο απο την απέναντι καφετέρια + οτι θα σου την λέω κι απο πάνω.)

6. Το ξέρω ότι είναι κάπως σφιχτά τα... οπίσθιά μου, αλλά δεν το δοκιμάζουμε άλλη μια φορά? (Τι παραπάνω έχει το γκομενάκι απέναντι που το κάνει και έχει την τέλεια σχέση?)

7. Είσαι τόσο sexy όταν είσαι πιωμένος! (Το ίδιο σέξυ είσαι κι εσύ αγάπη μου οταν πίνεις :P)

8. Ε, σιγά, και του χρόνου θα έχω γενέθλια, φυσικά και να πάς σήμερα γήπεδο με τα παιδιά...το ρωτάς?? (Του χρόνου δεν θα παίζει Ολυμπιακός - Παναθηναικός την ίδια μέρα με τπτ αγάπη ;))

9. Αχ, βαριέμαι, δεν έχω και τίποτα να κάνω, ας σου πάρω μία π**α.... (Ότι θές να σου κάνει ο άντρας σου δλδ όταν βαριέσαι.)

10. Αφού αγάπη μου εγώ κερδίζω αρκετά χρήματα, σταμάτα να δουλεύεις! (Έτσι κι αλλιώς εγώ τα ξοδεύω όλα.)

11. Αχ, μωρό μου, αυτό πρέπει να το δεις... μόλις βγήκε η νοστιμούλα κόρη του γείτονα στο μπαλκόνι, και δεν φοράει σχεδόν τίποτα... δεν είναι πολύ πρόστυχη? (Αυτή δίνει και Κ... όμως ;))

12. Όχι, όχι, θα το πάω απλά στο συνεργείο, γιατί θέλει λάδια. (Καλά αυτό δεν θα το ακούσω ποτέ. Είμαι σίγουρος!!!)

13. Λοιπόν, λέω σήμερα να νοικιάσουμε μια τσόντα, να πάρουμε και ένα κασόνι μπύρες, και να φωνάξω και την κολλητή μου που χαλβαδιάζεις τόσο καιρό, να κάνουμε στο σπίτι ένα τρίο. (Γιατί το έχω ήδη κάνει με τον κολλητό σου και είναι μια πράξη μετάνοιας. )

14. 'Ασε τώρα τον άγιο Βαλεντίνο, και πάρε μου άμα θες για δώρο ένα διαρκείας για τον γαύρο/βάζελο/άεκ κτλ. (Αν θέλεις να θυμάται τον Άγιο θα πρέπει να θυμάσαι την μέρα της Πίπας & Μπριζόλας. :P)

15. Αγάπη μου ξεκίνησα γιόγκα για να τα καταφέρω να βάζω σωστά τα πόδια μου πίσω από το κεφάλι! (Μόνο έτσι μπορώ να σε νιώσω :D)

16. Φυσικά και δε με πειράζει που ξέχασες το καπάκι της τουαλέτας κατω... (Θα έπρεπε να το έχω σηκώσει εγώ απο την αρχή!!!)

17. Πάω να μαγειρέψω κάτι.. Δε παίζεις λίγο με το Playstation όσο θα είμαι στη κουζίνα..? (Όχι αγάπη μου θα έρθω να σου δείξω πώς βράζονται τα αυγά.)

:P :lol:
Φιλάκια Γλύκα :D

id12586
στις καρδιές μας
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από id12586 » 11 Οκτ 2007 21:50

Να γιατί ο ThyClub είναι Super Moderator, χαχα :P :P :P

Σχετικά με το 7. έχω την διαφήμιση της χρονιάς -found @ moto.gr:
Chris at your Services
ΕικόναSacame de Aqui

Άβαταρ μέλους
Ria
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Ria » 11 Οκτ 2007 23:34

@ ThyClub: Είσαι όργιο!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

@ άι ντι: Ε τι να σου πω!!! :P :lol:

Άβαταρ μέλους
ksarm

Δημοσίευση από ksarm » 11 Οκτ 2007 23:56

Για το 12 ξέρω μια γυναίκα που και λάδια αλλάζει, και φλάντζα κεφαλής αλλάζει κι οτι θες, αλλά είναι μία! :P:P

Για το 16 οι γυναίκες πρέπει να μάθουν πως η τουαλέτα δεν είναι γυναικείο αντικείμενο. Πρέπει να μάθουν να αφήνουν το καπάκι σηκωμένο. :P:P

Άβαταρ μέλους
Sheena
Honorary Member

Δημοσίευση από Sheena » 12 Οκτ 2007 11:02

Ria έγραψε:@ ThyClub: Είσαι όργιο!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

@ άι ντι: Ε τι να σου πω!!! :P :lol:
Ria, τι περίμενες θα έβαζες κάτι που θα τους εξυμνούσε και δεν θα το πήγαιναν παραπέρα;

@ksarm: Η τουαλέτα δεν είναι γυναικείο αντικείμενο. Είναι για να την χρησιμοποιούν όλα τα μέλη της ομάδας, είτε αυτό είναι οικογένεια ή εταιρεία, κλπ. Το καπάκι, αγαπητέ, κανονικά θα πρέπει να είναι κατεβασμένο, ώστε η λεκάνη να είναι κλειστή (σκεπασμένη). Αυτό είναι το κανονικό βάσει κανόνων υγιεινής. Άλλο αν το αφήνουν ανοιχτό κάποιοι-κάποιοι (είτε αυτοί είναι άντρες ή γυναίκες).
Εικόνα

id12856 Οι άγγελοι πάνε κοντά με τους αγγέλους...

Άβαταρ μέλους
ksarm

Δημοσίευση από ksarm » 12 Οκτ 2007 13:33

@Sheena: Συμφωνώ! (Πως θα τολμούσα άλλωστε να διαφωνήσω με 3 dan? :p)

Άβαταρ μέλους
gwgw
Honorary Member

Δημοσίευση από gwgw » 12 Οκτ 2007 13:56

Ria έγραψε:4. Πάω μια στιγμή να φτιάξω τη πόρτα που χάλασε.
Και την πόρτα και την πρίζα και το καζανάκι!!! :P Δεν έχω πρόβλημα αλλά μη γίνει και συνήθεια!!!
Ria έγραψε:12. Όχι, όχι, θα το πάω απλά στο συνεργείο, γιατί θέλει λάδια.
Το πρόβλημα ποιο είναι?
Ria έγραψε:14. 'Ασε τώρα τον άγιο Βαλεντίνο, και πάρε μου άμα θες για δώρο ένα διαρκείας για τον γαύρο/βάζελο/άεκ κτλ.
Δεδομένου ότι η συγκεκριμένη γιορτή με συγχίζει, το διαρκείας για το γαύρο μια χαρά θα ήταν!!! :D :D :D
Ria έγραψε:15. Αγάπη μου ξεκίνησα γιόγκα για να τα καταφέρω να βάζω σωστά τα πόδια μου πίσω από το κεφάλι!
Πάρε σε παρακαλώ το 166 να με μαζέψει... Κομποδέθηκα :lol:
Ria έγραψε:16. Φυσικά και δε με πειράζει που ξέχασες το καπάκι της τουαλέτας κατω...
Αυτό το θεματάκι δεν παίζει να πάψει να υπάρχει. Εις τον αιώνα τον αιώνων... (Δίκιο είχε η Sheena πάντως)
Ria έγραψε:17. Πάω να μαγειρέψω κάτι.. Δε παίζεις λίγο με το Playstation όσο θα είμαι στη κουζίνα..?
Ιιιιιιιιιιιιιιιιι !!! ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ότι θα παίξεις με το Playstation. Το τελευταίο πράγμα που χρειάζεται σε μια κουζίνα εν ώρα μαγειρέματος είναι ένας άντρας να πηγαινοέρχεται!!!
Εκτός αν θέλει να βοηθήσει. Αλλά άντε βρες άντρα που και να μαγειρεύει ξέρει και δεν κάνει άνω κάτω τον τόπο όσο δημιουργεί γευστικά!!! :hammer:
Όλα θα πάνε καλά στο τέλος. Αν δεν πάνε καλά, δεν είναι το τέλος.

Εικόνα

Άβαταρ μέλους
Connor MacLeod
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Connor MacLeod » 12 Οκτ 2007 13:58

βρε κορίτσια, γυναικα(Τουλαχισον εγω)θελουμε να έχουμε διπλα μας.
Οχι νταλικέριδες!
Meizu MX5(5.5"/8Core/3GB/32GB/Sony IMX220 20.7MP)
PC 27'' (3770@3.4/16GB/560SE/500GB SATA3/650W S12G)
Mac mini (2.5GHz/8GB/6630/90GB GorsairGT)

Άβαταρ μέλους
PanosIlio
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από PanosIlio » 12 Οκτ 2007 14:02

gwgw έγραψε:Ιιιιιιιιιιιιιιιιι !!! ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ότι θα παίξεις με το Playstation. Το τελευταίο πράγμα που χρειάζεται σε μια κουζίνα εν ώρα μαγειρέματος είναι ένας άντρας να πηγαινοέρχεται!!!
Εκτός αν θέλει να βοηθήσει. Αλλά άντε βρες άντρα που και να μαγειρεύει ξέρει και δεν κάνει άνω κάτω τον τόπο όσο δημιουργεί γευστικά!!! :hammer:
Μόλις τον βρήκες gwgw, σταμάτα να ψάχνεις :lol: :lol: :lol:
Εικόνα

Friendship often ends in love; but love in friendship - never.

Άβαταρ μέλους
Sheena
Honorary Member

Δημοσίευση από Sheena » 12 Οκτ 2007 14:14

PanosIlio έγραψε:Μόλις τον βρήκες gwgw, σταμάτα να ψάχνεις :lol: :lol: :lol:
Τον connor εννοείς, ε; :hammer:
Εικόνα

id12856 Οι άγγελοι πάνε κοντά με τους αγγέλους...

Άβαταρ μέλους
PanosIlio
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από PanosIlio » 12 Οκτ 2007 14:22

Εεεεεεεεεεε όχι, ποιος εδώ μέσα κυκλοφόρησε την ανεπανάληπτη συνταγή ¨Τηγανητή Σοκολάτα" :lol: :lol: :lol:

Ποιος εδώ μέσα έχει και σπουδές μαγειρικής αλλά και επαγγελματική προϋπηρεσία σε αυτόν τον τομέα? ε?ε?ε? Ποιος? :lol: :lol: :lol:
Εικόνα

Friendship often ends in love; but love in friendship - never.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Χαλαρά κι Ανάλαφρα”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες