Αλλάζει κάτι στο γραφείο της Google στην Ελλάδα;

Προβληματισμοί και ανταλλαγή ιδεών από την Επικαιρότητα και διάφορα άλλα θέματα.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
KGP
Honorary Member

Δημοσίευση από KGP » 08 Απρ 2008 16:07

ta resta mou
*Στην Ελλάδα δεν χρειάζεται να σκέφτεσαι...χάνεις πολύτιμο χρόνο!
*"The power of accurate observation is frequently called cynicism by those who don't have it." -George Bernard Shaw (1856-1950)
*The purpose of argument should not be victory, but progress.

Άβαταρ μέλους
p_pan

Δημοσίευση από p_pan » 09 Απρ 2008 00:39

enas oikogeniakos filos gnorizei genika tin katastasi tis google hellas efoson einai filos me ta igetika prosopa auths mou exei pei oti genika h google hellas den einai kai toso kerdofora... genika antimetopize arketa problimata oikonomikis fiseos... malista eixa ma8ei oti pigene toso xalia pou den eixe kan dika tis grafeia kai stegazotan sto spiti tou idioktiti tis...

auto apo oti ema8a sunebei epidi h elliniki kubernisi den agorase kapoia programata apo auth oso afora thn doriforiki parakalou8isi kai agorase kapoia paromia katoteris poiotitas apo kapoia galliki etairia...

den jero an h katastash exei allajei alla pantos auth htan h eikona pou m eixe parousiasti to kalokairi apo atomo pou den nomizo na eixe kapoio logo na mou pei cemmata....
Αγράματος...

Άβαταρ μέλους
George - Linkwise

Δημοσίευση από George - Linkwise » 09 Απρ 2008 10:50

Απ'όσο γνωρίζω εγώ η Google ετοιμάζεται να ανοίξει "κανονικά" γραφεία στην Ελλάδα, αφού ψάχνει εδώ και καιρό άτομα για να καλύψουν τις θέσεις που έχουν προκηρυχθεί (http://www.google.com/support/jobs/bin/ ... slc=greece)

Δεν ξέρω αν και πόσους έχουν ήδη βρει, το μόνο που ξέρω είναι πως κάποιες από τις θέσεις που έχουν ανοίξει εδώ και 5 μήνες περίπου και για τις οποίες μου τηλεφώνησαν και εμένα πριν περίπου 2 μήνες, είναι ακόμα ανοιχτές.
Linkwise Affiliate Network

Απάντηση

Επιστροφή στο “Επικαιρότητα & Διάφορες Συζητήσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες