Στα XP πως εχω Bluetooth?

Προβλήματα που αντιμετωπίζουμε χρησιμοποιώντας τα Windows και τα προγράμματά τους. Νέα & ειδήσεις.

Συντονιστές: Super-Moderators, Software & Hardware Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
cristusflo
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cristusflo » 07 Νοέμ 2007 12:56

Καλημερα

λεω να βγαλω τα ασηκωτα για τον φορητο μου υπολογιστη vista και να επιστρεψω στις ριζες, δλδ στα XP, ομως εχω μια απορια...

Στα Vista με το που τα εκανα εγκατασταση ειχα και ενα εργαλειο για την διαχειριση του bluetooth .... τωρα με τα XP τι πρεπει να κανω ωστε να χρησιμοποιω bluetooth συνδεση με το κινητο μου??

Ευχαριστω πολυ

Άβαταρ μέλους
PanosIlio
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από PanosIlio » 07 Νοέμ 2007 13:29

Εάν το bluetooth ήταν ενσωματωμένο στο laptop τότε και τα xp θα το αναγνωρίσουν και θα μπορείς να το διαχειριστείς, μπορεί ίσως να πρέπει να εγκαταστήσεις διαφορετικούς drivers
Εικόνα

Friendship often ends in love; but love in friendship - never.

Άβαταρ μέλους
cristusflo
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cristusflo » 07 Νοέμ 2007 21:28

PanosIlio έγραψε:Εάν το bluetooth ήταν ενσωματωμένο στο laptop τότε και τα xp θα το αναγνωρίσουν και θα μπορείς να το διαχειριστείς, μπορεί ίσως να πρέπει να εγκαταστήσεις διαφορετικούς drivers

χμμ..λογικα ενσωματωμενο ειναι αφου δεν εβαλα εγω κατι μετα...εξαλλου ολα τα λαπτοπ πλεον ενσωματωμενο δε το εχουν?απλα δεν εχω δει στα xp καμια λειτουργια για διαχειριση bluetooth....γιαυτο παραξενευτηκα...αν δε το πετυχω αυριο που θα κανω την εγκατασταση μαλλον θα χρειαστει να ψαξω τπτ drivers....thnx για την απαντηση!!

Απάντηση

Επιστροφή στο “Windows Software Guide”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες