Θα ήθελα και εγώ τη γνώμη σας

Θέλετε την γνώμη των άλλων για την σελίδα σας; Τότε βρίσκεστε στο σωστό μέρος.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
steki-man
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από steki-man » 27 Μαρ 2003 16:03

Γειά σας
Μετά από καιρό ξαναζητάω τη γνώμη σας για το site μου ( δεν μιλώ για το steki ) αλλά για το www.despoina-vandi.tk
Δεν ζητάω τη γνώμη σας για το αν σας αρέσει η Βανδή ή όχι ( γιατί υπάρχει ο κίνδυνος να κρίνετε το θέμα και όχι τη σελίδα ) απλά θα ήθελα να μου πείτε ανεξαρτήτως καλλιτέχνη για τον οποίο αναφέρεται , αν σας αρέσει. Τι σας κουράζει , τι σας άρεσε , τι θα έπρεπε να αλλάξει κατά τη γνώμη σας.
Προσπαθώ να κάνω μια καλή δουλειά από μεράκι και αγάπη και δεν διεκδικώ τον τίτλο του webmaster ενοείται
Ευχαριστώ εκ των προτέρων :wink:

Άβαταρ μέλους
greekbytes
WebDev Moderator
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από greekbytes » 27 Μαρ 2003 16:32

Oraio to iliko... Auto pou me provlimatizei einai i xrisi tou flash se tetoio epipedo. Argei poli etsi na emfanisei tis selides pantos. Giati den kaneis kati se html kalitera? Mporeis apla na valeis ena menu se flash ..

Άβαταρ μέλους
Legend_fe
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Legend_fe » 27 Μαρ 2003 16:32

Πολύ ωραίο flash-site . Δεν μου αρέσει που έχεις Greeklish στον τίτλο του σάιτ σου (μπάρα του εκάστοτε browser) ! Αααα παραλίγο να το ξεχάσω ! Σου λείπει ένα CD cover ! Μπορείς να το πάρεις από εδώ ! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Άβαταρ μέλους
steki-man
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από steki-man » 27 Μαρ 2003 16:58

greekbytes έγραψε:Oraio to iliko... Auto pou me provlimatizei einai i xrisi tou flash se tetoio epipedo. Argei poli etsi na emfanisei tis selides pantos. Giati den kaneis kati se html kalitera? Mporeis apla na valeis ena menu se flash ..
Ευχαριστώ πολύ και τους δύο σας και έχω να πω τα εξής
1) θα ήθελα να μάθω πως μπορώ να δουλεύω στο frontpage με html και να εισάγω ένα menu σε flash
:roll: και 2) η σελίδα που μου είπες για cd covers δεν υπάρχει :o

Ευχαριστώ και πάλι

Άβαταρ μέλους
tsiger
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από tsiger » 27 Μαρ 2003 16:59

ean mou dwseis 3 epixeirimata gia to logo ypar3is flash sto site sou tha sou pw tin gnwmi mou (an einai xrisimi) :D

Άβαταρ μέλους
cdhyper
Literature Moderator
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cdhyper » 27 Μαρ 2003 18:30

to proto kai kiriotero pragma pou vlepei kaneis sto internet einai to periexomeno enos site. an les na mi dosoume simasia sto periexomeno simenei oti i selida den exei logo iparksis.

einai sa na rotas (epikairo) an mas aresei to sxima tis vomvas pou peftei sto Irak aneksartita apo tin ousia oti tha prokalesei katastrofi.

"diamartiromaste se mia prospatheia na evesthiropiisoume ti Despoina Vandi na dexetai ton kosmo pou thelei na tin dei sto kamarini tis kai na parei autografo apo ta xeria tis kai oxi apo ta xeria tou security"

ti na sou po re file. o koinonikos sou provlimatismos einai aneu proigoumenou.

an exeis kapio pio aksiologo endiaferon apo to na perimeneis na sou dosei karamelitses to indalma sou, to akseperasto protipo sou, tote pes mas na sou poume gnomi.

mipos exeis ftiaksei kapio site gia pc, gia istoria, gia politiki, gia epistimi, gia athlitismo, gia kapio allo endiaferon sou (an exeis)?

Άβαταρ μέλους
steki-man
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από steki-man » 31 Μαρ 2003 09:39

cdhyper έγραψε:to proto kai kiriotero pragma pou vlepei kaneis sto internet einai to periexomeno enos site. an les na mi dosoume simasia sto periexomeno simenei oti i selida den exei logo iparksis.

einai sa na rotas (epikairo) an mas aresei to sxima tis vomvas pou peftei sto Irak aneksartita apo tin ousia oti tha prokalesei katastrofi.

"diamartiromaste se mia prospatheia na evesthiropiisoume ti Despoina Vandi na dexetai ton kosmo pou thelei na tin dei sto kamarini tis kai na parei autografo apo ta xeria tis kai oxi apo ta xeria tou security"

ti na sou po re file. o koinonikos sou provlimatismos einai aneu proigoumenou.

an exeis kapio pio aksiologo endiaferon apo to na perimeneis na sou dosei karamelitses to indalma sou, to akseperasto protipo sou, tote pes mas na sou poume gnomi.

mipos exeis ftiaksei kapio site gia pc, gia istoria, gia politiki, gia epistimi, gia athlitismo, gia kapio allo endiaferon sou (an exeis)?
ΕΙΝΑΙ ΝΤΡΟΠΗ ΣΟΥ , Εγώ το είπα από την αρχή , και το τι site έχω φτιάξει είναι δικός μου λογαριασμός οκ ? Δεν δέχομαι από κάποιον τυχάρπαστο να κρίνει το θέμα της σελίδας του καθένα τη στιγμή που δεν προσβάλει κανένα κοινό αίσθημα.
ΝΤΡΟΠΗ ΣΟΥ , αυτό έχω να πω μόνο. Η ειρωνεία σου είναι χαρακτηριστική.
Αν κάνω site για την Φαραντούρη θα σε ενημερώσω

Άβαταρ μέλους
cdhyper
Literature Moderator
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cdhyper » 31 Μαρ 2003 10:02

ma eisai sigouros oti i vlakeia den prosvallei to koino aisthima?

kala ok signomi. de thelo na gremiso ton kosmo sou. Tha to xeperaseis kapote alla elpizo na min einai arga.

(xairomai pou diapistoses tin eironia erotevmenaki mou :D )

Άβαταρ μέλους
steki-man
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από steki-man » 31 Μαρ 2003 11:02

cdhyper έγραψε:ma eisai sigouros oti i vlakeia den prosvallei to koino aisthima?

kala ok signomi. de thelo na gremiso ton kosmo sou. Tha to xeperaseis kapote alla elpizo na min einai arga.

(xairomai pou diapistoses tin eironia erotevmenaki mou :D )
Katarxas re maga mporei na eimai 10 xronon kai auti na einai i proti mou douleia kai gia tin ilikia mou na eimai paidi thauma !!!!! pou ksereis kai milas ? opos episis den exeis idea gia alles douleies mou. den eides pote to proto mou site "steki" pou eixe poihmata kai forum me agapimena poihmata megalon poihton. Oute exeis idea gia to ti allo etoimazo.Pos krineis to ti anthropos eimai mesa apo ena site ? se exoun epireasei poly ta paixnidia typou big brother pou psifizeis xaraktires e;
Nai re file goustaro vandi , tin pao , kai auto den me kanei ligotero aksiologo anthropo apo sena pou ap'oti vlepo gnorizeis to "eroteumenaki"
Sou arese to site san site ? an nai exei kalos an oxi pali se euxaristo pou to eides .alla gia to epipedo tou kathe webmaster den sou peftei logariasmos."ANTE GEIA" :wink:

Άβαταρ μέλους
cdhyper
Literature Moderator
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cdhyper » 31 Μαρ 2003 12:12

ama isoun 10 xronon kai itan i proti sou douleia tha isoun paidi teras kai tha se petaga ston Keada.

apo to na kathesai na apodeikseis ta endiaferonta sou, giati de mas les kanena allo site apo auta pou les oti exeis ftiaksei?

Netholic
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Netholic » 31 Μαρ 2003 12:15

Εμένα η σελίδα σου μου άρεσε και σε γενικές γραμμές πετυχαίνει το σκοπό της. Ωστόσο, θα ήθελα να σε καλέσω να προβληματιστείς ως προς το υλικό σου, καθώς πιστεύω ότι για τη χρήση του απαιτείται άδεια. Από την άλλη δεν ξέρω αν η συγκεκριμένη τραγουδίστρια ενδιαφέρεται για την προστασία του ιmage της και των copyrights που της ανοίκουν. Σίγουρα πάντως η δισκογραφική της εταιρεία θα ενδιαφέρεται.

Κατα τα άλλα η προσπάθειά σου είναι πάρα πολύ καλή.

Άβαταρ μέλους
iNDEFiX
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από iNDEFiX » 31 Μαρ 2003 23:08

Kai ego pistevo pos einai arketa kalh an kai pistevo pos prepei oles oi selides na exoun to idio xroma kai kapoio koino sxediasmo.

Άβαταρ μέλους
steki-man
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από steki-man » 01 Απρ 2003 09:41

Netholic έγραψε:Εμένα η σελίδα σου μου άρεσε και σε γενικές γραμμές πετυχαίνει το σκοπό της. Ωστόσο, θα ήθελα να σε καλέσω να προβληματιστείς ως προς το υλικό σου, καθώς πιστεύω ότι για τη χρήση του απαιτείται άδεια. Από την άλλη δεν ξέρω αν η συγκεκριμένη τραγουδίστρια ενδιαφέρεται για την προστασία του ιmage της και των copyrights που της ανοίκουν. Σίγουρα πάντως η δισκογραφική της εταιρεία θα ενδιαφέρεται.

Κατα τα άλλα η προσπάθειά σου είναι πάρα πολύ καλή.
Ευχαριστώ όλους σας για τις απαντήσεις
Οσο αφορά τα χρώματα που αλλάζουν σε κάθε background αυτό είναι το μόνιμο πρόβλημά μου χαχαχαχαχα ότι και να κάνω το ίδιο λάθος κάνω , δεν ξέρω γιατί μου βγαίνει έτσι , δεν μπορώ να λειτουργήσω σε κανόνες που κλείνουν την φαντασία μου.Εχεις όμως δίκιο απόλυτο.
Οσο αφορά τα πνευματικά δικαιώματα .........ΜΕΓΑΛΟ ΘΕΜΑ !!!!!
Ας κοιτάξουν οι εταιρείες να σταματήσουν το κύκλωμα πειρατείας ( αν τους συμφέρει ....... ) αφού κανείς δεν ξέρει ποιός κρύβεται πίσω από όλο αυτό το εμπόριο ................πως προμηθεύονται οι μαύροι τα νέα cd πιο γρήγορα και από τα δισκάδικα που λεέι ο λόγος ? ? ? ?
Ας σταματήσουν το κάθε λογής KAZAA
Ας κλείσουν τα κάθε λογής sites με mp3s που έχουν μέχρι και εξώφυλλα cd
Και μετά συζητάμε αν πρέπει να κλείσω ένα site που δεν έχει τα τραγούδια της Βανδή αλλά remix που έχω κουραστεί για να τα φτιάξω
Χώρια το γεγονός του ότι τα επίσημα sites των καλιτεχνών είναι ένα απίστευτο ρεζίλι χωρίς ίχνος σεβασμού απέναντι στους καλλιτέχνες που διαφημίζουν.
Οι ερασιτεχνικές δουλειές είναι πάντα πολύ καλύτερες
ΥΓ:Για τα σχόλια του cdhyper δεν υπάρχει λόγος να απαντήσω , απλά η σιωπή μου προς απάντησή του

Απάντηση

Επιστροφή στο “Θέλω την γνώμη σας για την Σελίδα μου...”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης