Θέση Εργασίας: Προγραμματιστής σε Delphi

Ψάχνετε για δουλειά; Καταχωρήστε το βιογραφικό σας εδώ.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
georkirr

Δημοσίευση από georkirr » 10 Νοέμ 2007 18:38

ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ από το 1985, ζητεί για πλήρη απασχόληση προγραμματιστή DELPHI με γνώσεις SQL Server. Επιθυμητή προϋπηρεσία και γνώσεις .NET. Βιογραφικά στο E-mail: georkirr@hotmail.com

alexsoft

Δημοσίευση από alexsoft » 12 Νοέμ 2007 08:13

georkirr έγραψε:ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ από το 1985, ζητεί για πλήρη απασχόληση προγραμματιστή DELPHI με γνώσεις SQL Server. Επιθυμητή προϋπηρεσία και γνώσεις .NET. Βιογραφικά στο E-mail: georkirr@hotmail.com
1. Φίλε μου συγνώμη που θα στο πω, αλλά εταιρεία που δραστηριοποιείται 20 χρόνια στον χώρο της πληροφορικής και για αποστολή email δίδει hotmail και όχι ένα email με domain της εταιρείας μάλλον δεν είναι σοβαρή εταιρεία. Εκτός και υπάρχει πρόβλημα στον Server της εταιρείας.

2. Καλό θα ήταν να αναφέρεις σχετικά κάποια στοιχεία της εταιρείας ώστε αυτός που θα στείλει τα δικά του προσωπικά στοιχεία να ξέρει σε ποιον τα στέλνει.

Όλα αυτά στα λέω όχι με τόνο κατάκρισης αλλά ως απλές φιλικές συμβουλές.

Άβαταρ μέλους
iffor
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από iffor » 14 Νοέμ 2007 01:26

Η αλήθεια είναι ότι λίγα περισσότερα στοιχεία χρειάζονται
Ειδικά στο που βρίσκεται η εταιρία!
Έτσι θα γλυτώσεις και χρόνο από βιογραφικά που έχουν σταλεί από την άλλη άκρη της Ελλάδος, εκτός και αν δεν σε ενδιαφέρει αυτό! :wink:

Όσο αναφορά το ότι δεν δίνει email με domain name της εταιρίας, δεν μου είναι καθόλου παράξενο μιας και το έχω δει και από μεγάλες εταιρίας αυτό!
Και ο λόγος που το κάνουν ( κατ' αυτούς ) τα spam bots...

Τέσπα!
Καλή σου επιτυχία στην εύρεση συνεργάτη! :wink:
μια νέα αρχή ξεκίνησε...
ένας καινούριος δρόμος άνοιξε...
redpanda.gr

Απάντηση

Επιστροφή στο “Αναζήτηση Εργασίας”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης