Ρατσισμός στα site ?

Ερωτήσεις για προβλήματα και προτάσεις σχετικές με την σελίδα του freestuff.gr.
Παρακαλώ μη βάζετε εδώ γενικές ερωτήσεις που δεν αφορούν την σελίδα μας.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
steki-man
Επικοινωνία:

Ρατσισμός στα site ?

Δημοσίευση από steki-man » 31 Μαρ 2003 13:20

Με ποιά λογική κλειδώσατε το topic μου για την ιστοσελίδα μου ?
Χωρίς μια σύσταση ? έτσι ? αυτό δεν είναι σωστό. Τουλάχιστον όταν κλείνετε ένα θέμα γράψτε και την αιτία.Ευχαριστώ
Υγ:Μιλώ για την ιστοσελίδα που είχε σαν θεματολογία την Βανδή και ενόχλησε το ότι ήταν χαμηλού επιπέδου το θέμα .......(τέτοιος ρατσισμός)

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Ρατσισμός στα site ?

Δημοσίευση από cordis » 31 Μαρ 2003 16:11

Το topic κλειδώθηκε γιατί είχε ξεφύγει από το θέμα και είχατε αρχίσει να βρίζεστε!

Δεν πιστεύω ότι έχεις αισθανθεί ότι είναι ένα ρατσιστικό forum αυτό εδώ όλο αυτό το διάστημα που είσαι μέλος...

Τουλάχιστον εμένα πρώτη φορά μου λένε ότι το forum μας είναι ρατσιστικό... αν το νομίζει και κάποιος άλλος ας το πει...

Δεν είναι, όμως, και ένα άναρχο forum...
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
steki-man
Επικοινωνία:

Ρατσισμός στα site ?

Δημοσίευση από steki-man » 31 Μαρ 2003 16:30

John Sclavos έγραψε:Το topic κλειδώθηκε γιατί είχε ξεφύγει από το θέμα και είχατε αρχίσει να βρίζεστε!

Δεν πιστεύω ότι έχεις αισθανθεί ότι είναι ένα ρατσιστικό forum αυτό εδώ όλο αυτό το διάστημα που είσαι μέλος...

Τουλάχιστον εμένα πρώτη φορά μου λένε ότι το forum μας είναι ρατσιστικό... αν το νομίζει και κάποιος άλλος ας το πει...

Λάθος κατάλαβες το "ρατσιστικό" απλά είδα μια περίεργη αντιμετώπιση με το θέμα του site μου από συγκεκριμένο nick.
Αλλά ναι ........ στεναχωρήθηκα και πραγματικά κάνει ότι μπορεί το freestuff για να πάψω να βρίσκομαι εδώ.
Εχω παράπονο ναι γιατί θα μπορούσε κάλεστα πριν κλείσετε κάποιο topic να αναφέρετε και ο εκάστοτε λόγος .
Είναι απίθανο να θες να αφήσεις ένα topic και να βλέπεις ότι εξαιτίας κάποιου που δεν του αρέσει το site σου να αφαιρείτε η δυνατότητα να πουν κάποιοι άλλοι τη γνώμη τους.Το ξέρεις που απάντησα με προσωπικό μήνυμα στο επόμενο παιδί που απάντησε γιατί δεν μπορούσα να του πω ένα ευχαριστώ που είπε τη γνώμη του ? Τουλάχιστόν βρες ένα τρόπο να κλειδώνεις το topic για τα συγκεκριμένα nick που θες.
Δεν είναι δίκαιο να θέλει κάποιος να πει τη γνώμη του και να μην τον αφήνεις.
Αυτά και γειά
Οκ πάντως δεν πειράζει ..................

Άβαταρ μέλους
Legend_fe
Επικοινωνία:

Ρατσισμός στα site ?

Δημοσίευση από Legend_fe » 31 Μαρ 2003 16:47

John Sclavos έγραψε:Το topic κλειδώθηκε γιατί είχε ξεφύγει από το θέμα και είχατε αρχίσει να βρίζεστε!

Βρίζονταν ; Ξέρεις τια θα πει βρισίδι ; Είναι κάτι σαν και αυτό ανάμεσα σε μένα και τον xarisss ! :wink:

Άβαταρ μέλους
iNDEFiX
Honorary Member
Επικοινωνία:

Ρατσισμός στα site ?

Δημοσίευση από iNDEFiX » 31 Μαρ 2003 18:58

John kai ego nomizo pos htan adiko pou kleidoses afto to topic. Katarxhn den fteei se tpt o steki-man an o cdhyper den ton paei i den goustarei na akouei skyladika. To pedi ksekatharise apo thn arxh na tou poume mia gnomh gia design ths selidas kai oxi gia to periexomeno. Telos den pistevo oti htan "vrisimo" alla kapia logomaxia pou kalos i kakos thn ksekinise o cdhyper kai xoris logo. Gnomh mou einai na eixes diagrapsei to post afto kai den tha yphrxe peraitero provlima. Den thimasai sto topic me to "unlimeted bandwidth" pou tsakonomastan ego me ton dr_michael? eixame grapsei pano apo 3-4 selides!:PPP

Steki-man: kai esy hsoun ligo ypervolikos! Den mporeis na les oti einai ratsistiko afto pou egine efoson 3ereis oti egine logo tou mikro-tsakomou sas.

PS: outos i allos ta forums exoun kai tis adilogies tous ... Den thimaste sto topic me to "unlimeted bandwidth" pou tsakonomastan ego me ton dr_michael? eixame grapsei pano apo 3-4 selides!:PPP heheh

Άβαταρ μέλους
tsiger
Honorary Member
Επικοινωνία:

Ρατσισμός στα site ?

Δημοσίευση από tsiger » 31 Μαρ 2003 20:33

προσωπικα να αναφερω πως και εγω θεωρω μια τετοια κινηση λαθος. σε περιπτωση που κατι παει λαθος με καποιο post απλα καντε μια αναφορα για τον λογο οπου θα κλειδωθει η θα διαγραφει.

Βεβαια αυτο που εγινε απο τον cdhyper ειναι μια κινηση απεριγραπτη και χωρις κανενα νοημα. Δεν μπορει κανεις μα κανεις να βγαινει και κανει τετοιου ειδους σχολια επειδη εχει μια ιστοσελιδα με καποιες επισκεψεις. Το περιεχομενο ειναι θεμα του δημιουργου και απλα κανει ενα καλεσμα για σχολια. Δεν πιεσε καταστασεις. Αν θες πας και το βλεπεις.

Αλλα αυτο ειναι ενα μικρο παραδειγμα που δειχνει εντονα το τι ακριβως συμβαινει στην ελλαδα με τους "ξερωλες".

Εκφραζω μεσα απο αυτο το μυνημα την δυσαρεσκια μου για τον τροπο που καποιοι κρινουν και γι αυτο το λογο θα κριθουν αναλογως. Αργα η γρήγορα.

** Οσο για το κλειδωμα Γιαννη πιστευω πως ενα σχολιακι στο τελος θα κανει δουλεια :D

Άβαταρ μέλους
greekbytes
WebDev Moderator
Επικοινωνία:

Ρατσισμός στα site ?

Δημοσίευση από greekbytes » 31 Μαρ 2003 21:01

Ki ego den katalavaino poios o logos gia tetoia entasi? To paidi zitise ti gnomi tou gia ti selida ksekatharizontas oti den anaferetai sto thema tis selidas alla ston "kataskeuastiko" tomea... Se auti tin periptosi poli adika pisteuo o cdhyper tou milise me auton ton tropo gia to periexomeno tou site. Dikaioma tou kathenos na kanei site gia oti thelei efoson den prosvalei kai den eksapata kanenan.

Άβαταρ μέλους
cdhyper
Literature Moderator
Επικοινωνία:

Ρατσισμός στα site ?

Δημοσίευση από cdhyper » 31 Μαρ 2003 21:03

Opios ekthetei dimosia meso mias istoselidas to periexomeno tis tha prepei na einai etoimos gia opiadipote kritiki. Auti einai i kali kai i kaki plevra tis -mikris esto- dimosiotitas.

Tora an eseis xaireste na vlepete ena neo paidi na "thelei na evesthitopiisei ti Despoina Vandi na tou dosei autografo apo ta xerakia tis" einai thema nootropias.

Den ksero pios exei perasei to skeptiko "min krineis gia na min kritheis". Eimaste prosopikotites -an theloume na legomaste tetoies- otan ipostirizoume therma ekeina pou simfonoun me to ithos mas kai otan katakrinoume auta pou to prosvalloun.

Kai otan krineis fisika den eisai kserolas, giati aploustata kai o idios eisai anoixtos se opiadipote kritiki.

Kleinontas tha po oti mia istoselida apotelei ena anapospasto organiko sinolo. Tha thaumazate to design mias istoselidas me paiderastiko periexomeno? Tha thaumazate tin tenxologia kai to design ton oplon pou xrisimopioun px tora oi Amerikanoi?

Oso zo de tha mporeso na ethelotiflo. Eseis?

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Ρατσισμός στα site ?

Δημοσίευση από cordis » 31 Μαρ 2003 21:14

ok,
Mea culpa

Το ξεκλειδώνω... απλά παρακαλώ να μη συνεχιστεί η ένταση...
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
greekbytes
WebDev Moderator
Επικοινωνία:

Ρατσισμός στα site ?

Δημοσίευση από greekbytes » 31 Μαρ 2003 21:21

Den exo kanena skopo na iperaspisto ton steki-man oute na ertho se antiparathesi mazi sou. Pisteuo oti eisai off-topic. Sto forum pou egine to post zitithike ksekathara apopsi - simvouli gia to leitourgiko meros mias selidas. Opos kai na to kanoume etsi einai auto to forum! "THELO TI GNOMI SAS GIA TI SELIDA MOU" .. Den leei "thelo ti gnomi sas gia ti mousiki pou akouo", oute "thelo ti gnomi sas gia mena". Prosevales ton "steki-man" mono kai mono giati akouei vandi. Kano lathos? Ego den akouo vandi alla pisteuo oti o kathenas exei to dikaioma na zei kai na pisteuei auto pou thelei opos thelei. Allo kaloproeraiti kritiki kai allo na katakrinoume anthropous pou den kseroume.

Άβαταρ μέλους
iNDEFiX
Honorary Member
Επικοινωνία:

Ρατσισμός στα site ?

Δημοσίευση από iNDEFiX » 31 Μαρ 2003 22:56

Symfono kai ego se afto me ta pedia. Allo na sxoliazeis thn selida kai allo na sxoliazeis ton idio ton antrhopo pou thn eftiakse. Kai malista opos leei kai o Tsaganos to eipe ksekathara: "THELO TI GNOMI SAS GIA TI SELIDA MOU"

Άβαταρ μέλους
cdhyper
Literature Moderator
Επικοινωνία:

Ρατσισμός στα site ?

Δημοσίευση από cdhyper » 31 Μαρ 2003 23:22

an ftiakso ena site me paiderastiko iliko tha mou peite ti gnomi sas gia to design tis selidas mou?

vevea tha mou peite den tha tin exo ftiaksei ego, tha exei fitrosei moni tis

Άβαταρ μέλους
greekbytes
WebDev Moderator
Επικοινωνία:

Ρατσισμός στα site ?

Δημοσίευση από greekbytes » 31 Μαρ 2003 23:29

Poio paiderastiko periexomeno re!!! Den vlepeis ti sou leo parapano? Grafo:
Dikaioma tou kathenos na kanei site gia oti thelei efoson den prosvalei kai den eksapata kanenan.
... Ti sxesi exei to paiderastiko periexomeno me ena site gia mia tragoudistria? Eipa oti den prosvalei kanenan! Ego diavazo prosektika ta posts sou.. Frontise na diavazeis ki esi tou allou prin apantiseis. Filika.

Άβαταρ μέλους
cdhyper
Literature Moderator
Επικοινωνία:

Ρατσισμός στα site ?

Δημοσίευση από cdhyper » 31 Μαρ 2003 23:54

kala esy de diavases oti to site me PROSVALEI? oti prosvallei ta ithi kai tis aksies mou?

diladi gia sena anithiko einai o,ti theoreitai anithiko simfona me to nomo? Poly epifaneiaka ta vlepete ta pragmata

Άβαταρ μέλους
iNDEFiX
Honorary Member
Επικοινωνία:

Ρατσισμός στα site ?

Δημοσίευση από iNDEFiX » 01 Απρ 2003 00:40

Cdhyper ego sthn thesh sou pantos den ta synexiza thn sizithsh :P nomizo oti oloi diafonoun me afta pou les pano sto sygekrimeno thema...

Απάντηση

Επιστροφή στο “Υποστήριξη και προτάσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες