Πρόβλημα με developer

Ψάχνετε για δουλειά; Καταχωρήστε το βιογραφικό σας εδώ.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
bazios
Επικοινωνία:

Πρόβλημα με developer

Δημοσίευση από bazios » 19 Νοέμ 2007 12:12

Αγαπητά μέλη, πριν από δύο μήνες ακριβώς ξεκίνησα με κάποιον developer την κατασκευή του website της επιχείρησής μου. Επρόκειτο για εμπορικό δυναμικό site σε php με custom back office και b2b. Όλα καλά για μία εβδομάδα. Έκανε πολύ δουλειά (έτσι νομίζω τουλάχιστον). Όλα ξεκίνησαν με τους καλύτερους οιωνούς μέχρι την στιγμή που κατέβαλα την μισή αξία του έργου προκαταβολικά. Μετά άρχισαν τα προβλήματα και οι προφάσεις. Την μια ατύχημα τροχαίο τα πεθερικά του, την άλλη υπερκόπωση στο νοσοκομείο, την άλλη τον έκλεψαν και του πήραν και το laptop και ανάμεσα σε όλα αυτά να μην απαντάει σε τηλέφωνα, mail, sms για βδομάδες. Τέλος πάντων αποφάσισα να διακόψω την ψυχοφθόρα συνεργασία που με έκανε να χάσω πολλά χρήματα και αν δεν μου επιστρέψει στο ακέραιο την προκαταβολή, πολύ απλά θα αντιμετωπίσει τον δικηγόρο μου και μία καλή αγωγή.

Αυτό που ζητάω είναι κάποιον developer με καλή εμπειρία στην δημιουργία εμπορικών site μα πάνω από όλα αξιόπιστο στην συνεργασία. Για να πάρετε μία ιδέα το site μου είναι το www.alphatek.gr .

Περιμένω επικοινωνία
Ευχαριστώ

Αντώνης

Απάντηση

Επιστροφή στο “Αναζήτηση Εργασίας”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες