φορμα αποστολης

Από που να ξεκινήσω; Που θα βρω; κ.α. γενικές ερωτήσεις για την δημιουργία μιας ιστοσελίδας.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
epas

φορμα αποστολης

Δημοσίευση από epas » 21 Νοέμ 2007 12:11

καλησπερα!!θα ηθελα να ρωτησω τι χρειαζεται για να μπορεσω να φτιαξω μια φορμα στην οποια καποιος θα συμπληρωνει τα στοιχεια του πχ ονομα,e-mail κτλ και πατωντας επειτα στο κουμπι αποστολη να μου αποστελετε το e-mail και το κειμενο που θελει να στειλει!!χρησιμοποιω IPB!!
και επισης θελω να ρωτησω οταν βαλω ενα logo στο σιτε πως μπορω σε αυτο το logo να αφησω το φοντο που ειχε πριν....!!
ευχαριστω πολυ!!

epas

φορμα αποστολης

Δημοσίευση από epas » 21 Νοέμ 2007 18:15

λοιπον ωραιο αυτο το κολπο αλλα θελω κατι πιο καλο!!θελω να εχει ενα πεδιο ονομα,ενα πεδιο
e-mail, και απο κατω ενα πεδιο κειμενο οπου θα γραφει αυτο που θελει!!και επειτα ενα κουμπι αποστολης το οποιο θα αποστελετε σε εμενα!!

Άβαταρ μέλους
fiskilis
Honorary Member
Επικοινωνία:

φορμα αποστολης

Δημοσίευση από fiskilis » 21 Νοέμ 2007 18:28

αν ειχες την υπομονη να το δεις τοτε μπορεις να βαλεις ολα τα πεδια οπως τα θες με ελληνικους χαρακτηρες και να ορισεις πολλες παραμετρους

αν δεν μπορεις να το καταλαβεις μπορω να το φτιαξω εγω για εσενα ρκει να μου πεις με πια σειρα τα θες και τη να λενε

δες εδω την φορμα http://hippo.livaspower.gr/buy.htm που ειναιο φτιαγμενη απο αυτο το site

epas

φορμα αποστολης

Δημοσίευση από epas » 21 Νοέμ 2007 18:41

αν σου ειναι ευκολο και μπορεις να μου την φτιαξεις....
τα πεδια που θελω ειναι ονομα πρωτο, δευτερο Email, τριτο θεμα, και τεταρτο μηνυμα οπου θα γραφει αυτο που θελει!!σε ευχαριστω πολυ!!!

Άβαταρ μέλους
fiskilis
Honorary Member
Επικοινωνία:

φορμα αποστολης

Δημοσίευση από fiskilis » 21 Νοέμ 2007 18:49

epas έγραψε:αν σου ειναι ευκολο και μπορεις να μου την φτιαξεις....
τα πεδια που θελω ειναι ονομα πρωτο, δευτερο Email, τριτο θεμα, και τεταρτο μηνυμα οπου θα γραφει αυτο που θελει!!σε ευχαριστω πολυ!!!

στειλε μου τοτε με prive Μηνυμα σε πιο email θελεις να ερχεται το μηνυμα και τι τιτλο θελεις να εχει

ακομα θελω στα επομενα λεπτα που θα μου δωσεις τα στοιχεια να εισαι ετοιμος να λαβεις ενα email με τον κωδικο ενεργοποιησης οπου θα μου τον στειλεις μεσω prive για να συνεχισω

Απάντηση

Επιστροφή στο “Γενικές ερωτήσεις κατασκευής ιστοσελίδων”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες