σεξ σαιτ στα ελληνικα.

Εκφράστε την επιχειρηματική σας πλευρά. Μοιραστείτε την εμπειρία σας ή/και τα σχόλιά σας σχετικά με την οργάνωση μιας on-line επιχείρησης. Παρακαλώ όχι διαφημίσεις εδώ!

Συντονιστής: Super-Moderators

weby
Επικοινωνία:

σεξ σαιτ στα ελληνικα.

Δημοσίευση από weby » 24 Δεκ 2007 19:31

Η ελληνική νομοθεσία, από ό,τι ειμαι σε θέση να γνωρίζω έχει ποινικοποιήσει την πορνογραφία στο πρόσφατο άρθρο 348Α του Ελληνικού Ποινικού Κώδικα με την τροποποίηση του Ν.3064/2002.

Σε απλά ελληνικά:

α) αν μέσα στη σελίδα σου εμφανιστεί πορνογραφικό υλικό, το οποίο σύμφωνα με το παραπάνω άρθρο περιέχει το σώμα ανηλίκου (17 ετών) που αποσκοπεί στη γενετήσια διέγερση και

β) υπάρχει σκοπός εκ μέρους σου για κερδοσκοπία από αυτήν την προβολή, κάτι που προκύπτει στο δικό σου site, αφού έχεις διαφημίσεις

τότε φίλε μου υπάρχει πρόβλημα.

Επιπλέον λάβε υπόψην σου ότι:
α) η άσκηση της ποινικής δίωξης δεν απαιτεί να έχουν αποδειχθεί όλα αυτά, αλλά αρκεί να πιθανολογούνται.
β) το domain από ό,τι βλέπω το έχεις κατοχυρώσει μέσω HOL, οπότε και δεν ειναι δύσκολο να βρεθεί ο ιδιοκτήτης.

Δεν θέλω να σε τρομάξω... απλά σε ενημερώνω...

Και μια συμβουλή: μη ζητάς λύσεις για τέτοια θέματα από δημόσια forum...

Ελπίζω να βοήθησα...

Άβαταρ μέλους
dik_

σεξ σαιτ στα ελληνικα.

Δημοσίευση από dik_ » 25 Δεκ 2007 06:10

weby έγραψε:...περιέχει το σώμα ανηλίκου (17 ετών)...
χαίρουμε πολύ;

weby
Επικοινωνία:

σεξ σαιτ στα ελληνικα.

Δημοσίευση από weby » 25 Δεκ 2007 11:46

Η ποινική ανηλικότητα ορίζεται στα 17 έτη ηλικίας....

Άβαταρ μέλους
georgemakaronis

σεξ σαιτ στα ελληνικα.

Δημοσίευση από georgemakaronis » 25 Δεκ 2007 16:53

ενα σαιτ που ειχε αναλογο υλικο ειχε καταληξει .ws και μετα απο λιγο καιρο το εκαναν σε .cd. Ψαξτο λιγο.Κατι θα ξερουν αυτοι.Δεν ειναι ελληνικο παντως. και ειχε πολυ πραμα.
Those who educate children well are more to be honored than they who produce them; for these only gave them life, those the art of living well.
Aristotle

Άβαταρ μέλους
Connor MacLeod
Honorary Member
Επικοινωνία:

σεξ σαιτ στα ελληνικα.

Δημοσίευση από Connor MacLeod » 26 Δεκ 2007 12:38

georgemakaronis,
το site που λές εχει πολλους Mirrors. δεν ειναι μονο .cd.
:roll: :roll:
Meizu MX5(5.5"/8Core/3GB/32GB/Sony IMX220 20.7MP)
PC 27'' (3770@3.4/16GB/560SE/500GB SATA3/650W S12G)
Mac mini (2.5GHz/8GB/6630/90GB GorsairGT)

Άβαταρ μέλους
georgemakaronis

σεξ σαιτ στα ελληνικα.

Δημοσίευση από georgemakaronis » 28 Δεκ 2007 01:34

ισως να μην λεμε για το ιδιο σαιτ :)
Those who educate children well are more to be honored than they who produce them; for these only gave them life, those the art of living well.
Aristotle

Άβαταρ μέλους
gaucho
Honorary Member

σεξ σαιτ στα ελληνικα.

Δημοσίευση από gaucho » 28 Δεκ 2007 13:26

The Razor έγραψε:Όλο σε πορνοσαιτ μπαίνετε! :P
Aνήθικοι!
Ναι μπαίνουμε καμιά φορά σε ποιοτικά και νόμιμα. Έχει για όλα τα γούστα.

Άν εσύ δεν τον έχεις παίξει ποτέ στη ζωή σου κερδίζεις ότι θέλεις ηθικέ

Άβαταρ μέλους
patriot
Honorary Member

σεξ σαιτ στα ελληνικα.

Δημοσίευση από patriot » 28 Δεκ 2007 14:17

gaucho έγραψε:
Aνήθικοι!

Μην κρίνεις για να μην κριθείς αγαπητέ gaucho. :wink: Ο Γιώργος είναι παιδί ακόμα. Πρώτη γυμνασίου πάει... Έχει καιρό ακόμα για να κάνει μια ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΗ οικογένεια και όχι να τρέχει σαν λιγούρης σε διάφορα sites.
1) Για όποιον γράφει με πολυτονικά....
2) Καλά ακόμα να συνηθίσετε την ιδέα ότι δεν γράφουμε ούτε με greeklish ούτε με κεφαλαία;

Άβαταρ μέλους
gaucho
Honorary Member

σεξ σαιτ στα ελληνικα.

Δημοσίευση από gaucho » 28 Δεκ 2007 14:24

Συμφωνώ αγαπητέ patriot. Δεν ήξερα ότι είναι τόσο μικρή ηλικία.

Τι εννοείς λέγοντας φυσιολογική οικογένεια και λιγούρης; Μήπως εννοείς εμένα;

Άβαταρ μέλους
GeoStuff
Honorary Member

σεξ σαιτ στα ελληνικα.

Δημοσίευση από GeoStuff » 28 Δεκ 2007 14:45

Ψυχραιμία παίδες...
Κούκλα Μου Φρεγάτα Σκίζεις Τον Ωκεανό... Μοιάζεις Στον Τιτανικό!!!

Άβαταρ μέλους
patriot
Honorary Member

σεξ σαιτ στα ελληνικα.

Δημοσίευση από patriot » 28 Δεκ 2007 15:27

gaucho έγραψε:Συμφωνώ αγαπητέ patriot. Δεν ήξερα ότι είναι τόσο μικρή ηλικία.

Τι εννοείς λέγοντας φυσιολογική οικογένεια και λιγούρης; Μήπως εννοείς εμένα;
"Φυσιολογική οικογένεια" εννοώ τον... κοινό όρο της φυσιολογικής οικογένειας. :P
Όχι παιδιά στο δρόμο επειδή χώρισαν οι γονείς τους επειδή έτρεχε ο "άντρας" του σπιτιού με άλλες. Γιατί "άντρας" είναι κάποιος όταν αφήνει παιδιά μονο και μόνο για το γούστο του. Όταν δυο άνθρωποι παντρεύονται, θέλουν δεν θέλουν αποκτούν υποχρεώσεις έτσι; Δεν μπορείς να τις αφήσει μόνο και μόνο επειδή έτσι γουστάρει ένα.... συγκεκριμένο όργανο του σώματος. Τις συγκεκριμένες ανάγκες Δοξα τον Θεό μπορεί να τις απολαύσει με την σύντροφο του χωρίς να διαλύσει την οικογένεια του. Σωστά; Πολύ δυσκολο αυτό όμως όταν έχει τον πειρασμό δίπλα του. Προσωπικά δεν πιστεύω ούτε κατά διάνοια ότι τα λίγα λεπτά της απόλαυσης πρέπει να οδηγούν σε ψυχικές καταρακώσεις. Η γυναίκα δεν είναι το κουρελόπανο να την έχουμε μόνο για το γούστο μας και να την εξευτελίζουμε πηγαίνοντας με άλλες. Σε περίπτωση που δεν θέλει να παντρευτεί δικαίωμα του. Ο καθένας έχει δικαίωμα να παντρευτεί ή όχι. Δεν τον εξαναγκάζει κανείς. Όταν παντρευτεί όμως ΤΕΡΜΑ!

Τώρα για το "λιγούρης". Όταν το είπα δεν είχα εσένα στο μυαλό μου μιλούσα γενικότερα. Το είπα όμως απότομα γιατί για να είμαι ειλικρινής ένιωσα ότι με προσβάλεις. Πρώτον το είπες με ένα ύφος σαν να λες ότι είναι κακό να είναι κανείς ηθικός (και από πότε η ηθική είναι λάθος; ) και δεύτερον σαν να έλεγες ότι έπρεπε όλοι να διαλέξουμε αυτό. Σαν να μην πρέπει να έχουμε άλλη γνώμη δηλαδη. Επειδή όμως προσπάθησα να αποφύγω τον καυγά γι' αυτό δεν είπα τίποτα άλλο. Γκάφα μου γιατί νόμιζες και εσύ με την σειρά σου ότι σε προσβάλλω εγώ. Σόρρυ.

Αυτά! :wink:

ΥΓ: Ψύχραιμοι είμαστε βρε Geo... :kaloe:
1) Για όποιον γράφει με πολυτονικά....
2) Καλά ακόμα να συνηθίσετε την ιδέα ότι δεν γράφουμε ούτε με greeklish ούτε με κεφαλαία;

Άβαταρ μέλους
gaucho
Honorary Member

σεξ σαιτ στα ελληνικα.

Δημοσίευση από gaucho » 28 Δεκ 2007 15:55

Όλα είναι θέμα περιβάλλοντος το τί βλέπει ο άλλος και το τί ζεί. Άλλη άποψη έχει ο geostuff στην Αγγλία άλλη εσύ άλλη η γιαγιά μου άλλη ο παραδοσιακός χριστιανός και άλλη η αμερικανίδα γεμρανιδα και ο πακιστανός.

Άντρας που παρατάει την οικογένεια και τα παιδιά του είναι άχρηστος και αξιολύπητος. Όμως άν πάει με άλλη μετά το ΄γαμο του δεν χρειάζετε να διαλυθεί οικογένεια. Απλά δεν το επιδιώκει. Είναι ήρεμος. Δε το μαθέξει κανένας

Ηθική είναι να είσαι σωστός και ισοροπημένος σεξουαλικά επαγγελματικά και σαν προσωπικότητα με την οικογενειά σου και τη δουλειά σου. Ανήθικος είναι αυτός που παρατάει τα παιδιά του , κοιτάει να κερδίσει είς βάρος των άλλων με βρώμικο τρόπο, που πάει με την φίλη της γυναίκας του η τη ξαδέρφη του. Τόσες γυναίκες υπάρχουν. Αυτή βρήκε ο άλλος να πηδήξει;Ανήθικη γυναίκα είναι αυτή που πάει με τον κουμπάρο . ¨Καλύτερα να πάει με έναν ζιγκολό ή έναν άγνωστο για λίγο λογικό είναι μετά απο 10 χρόναι γάμου. Εξάλου ο κανένα θηλαστικό δεν είναι μονογαμικό. και δεν μπορείς να τρώς το ίδιο φαί μια ζωή.
Η γυναίκα δεν είναι το κουρελόπανο να την έχουμε μόνο για το γούστο μας και να την εξευτελίζουμε πηγαίνοντας με άλλες.
Γιατί δεν αναφέρεις το αντίθετο; Δηλαδή ο άντρας δεν είναι ποτέ κουρελόπανο; Οι γυναίκες δεν πάνε με άλλους; Η γυναίκα πηδάει τον άντρα η ο άντρας τη γυνάικα; Ο παραδοσιακός ορθόδοξος θα πεί ο άντρας πηδάει τη γυναίκα. Όμως και το αντίθετο ακούγετε σε αναπτυγμένες χώρες. Ο άντρας δεν είναι πάνω απο τη γυναίκα όπως λέει η εκκλήσία.

Εσύ patriot άν μου πείς ότι δεν έχεις αυνανιστεί ποτέ στη ζωή σου για διαφορετική γυναίκα κάθε φορά τότε ή έχεις πρόβλημα ή κρύβεσαι απο την πραγματικότητα. Ο αυνανισμός δεν είιναι ανήθικος

Το ποιοτικό επαγγελματικό πορνό δεν είναι ανήθικο. Υπάρχουν και πολλές μ******ς τσόντες βέβαια.

Άβαταρ μέλους
The Razor
Επικοινωνία:

σεξ σαιτ στα ελληνικα.

Δημοσίευση από The Razor » 28 Δεκ 2007 16:44

gaucho έγραψε:
Aνήθικοι!

Ρε παιδιά για πλάκα το έιπα! Για αυτό και το --> :P

Και δεν είπα οτί δεν είμαι ανήθικος εγώ... ούτε αυτό κάτω βέβαια... :evil:
gaucho έγραψε: Άν εσύ δεν τον έχεις παίξει ποτέ στη ζωή σου

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

σεξ σαιτ στα ελληνικα.

Δημοσίευση από cordis » 28 Δεκ 2007 19:30

αρκετά...
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Η Επιχείρηση”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες