Video Projector (αναλωσιμες λαμπες?)

Προβλήματα που αντιμετωπίζουμε χρησιμοποιώντας κάποια από τις συσκευές που απαρτίζουν τους Η/Υ μας.

Συντονιστές: Super-Moderators, Software & Hardware Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
dvexp

Δημοσίευση από dvexp » 03 Απρ 2003 23:01

Ειμαι στο About na παρω ενα video projector 1024χ768 2~3Μ και ακουω γύρω μου τις εξής μ******* οτι οι λαμπες τους καιγονται πιο συχνα απο οτι τα κ***φαναρα στο αμαξι μου! Θεωρούνται δηλαδη αναλώσιμες οπως το μελανι για τον εκτυπωτη (μετριουνται σε ωρες λειτουργίας!!!!) Εχει κανενας γάτος απο σας ιδεα τι παιζει με αυτο ? Και πόσο μπορει να κοστίζει ενα σετ! Μιλάμε για Epson video projector νομιζω 3000κατι το μοντελο!

Αν και δεν περιμένω απαντηση αν υπαρχει καποιος εξειδικευμένος ας κανει ενα κόπο να μου πει.

Άβαταρ μέλους
Enigma
Honorary Member

Δημοσίευση από Enigma » 04 Απρ 2003 01:23

A! Τώρα είδα τα μηνύματα σου!

Γράφτηκες σήμερα, απάντησες σε 12 μηνύματα, Πρόσβαλες μερικούς και έγραψες εξυπνάδες για τους άλλους, και έγραψες και άσχημες λέξεις!
Λοιπόν έτσι και δεν σεβαστείς τους κανόνες του site, θα σε διαγράψουμε απο το site!
Sorry!
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
dvexp

Δημοσίευση από dvexp » 05 Απρ 2003 02:36

Enigma MHN EISAI TOSO DHMOKRATIKOS ETSI?
An einai me to pou leei kapoios th apopsi tou na tou kleinoume to stoma H na tou koboume ta podia .... tote sas proteinw magkes na allaksete to domain name apo freestuff.gr σε aosvits.gr na eisaste oi τρεις σας οι πεντε σας οι 10 και να περνατε καλα μονοι σας. Απο την στγμη που το φτιαχνετε για να μπενει κόσμος μην γινεστε βουτυρομπεμπεδες και θελετε να σας τα λενε μονο οπως θελέτε να τα ακουτε! οκ ? οκ!

Άβαταρ μέλους
iNDEFiX
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από iNDEFiX » 05 Απρ 2003 04:42

Aousvits einai kai oxi aosvits:P Mathe na milas prota

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 05 Απρ 2003 11:12

dvexp έγραψε:Enigma MHN EISAI TOSO DHMOKRATIKOS ETSI?
An einai me to pou leei kapoios th apopsi tou na tou kleinoume to stoma H na tou koboume ta podia .... tote sas proteinw magkes na allaksete to domain name apo freestuff.gr σε aosvits.gr na eisaste oi τρεις σας οι πεντε σας οι 10 και να περνατε καλα μονοι σας. Απο την στγμη που το φτιαχνετε για να μπενει κόσμος μην γινεστε βουτυρομπεμπεδες και θελετε να σας τα λενε μονο οπως θελέτε να τα ακουτε! οκ ? οκ!
Το forum είναι ελεύθερο και ανοικτό σε όλες τις απόψεις, αλλά δεν είναι άναρχο...

Εσύ φίλε μου στο 95% των μηνυμάτων σου έχεις βρισιές και στο 98% ειρωνεύεσαι και χλευάζεις τις απαντήσεις ή ακόμα και τις ερωτήσεις των άλλων!

Όπως καταλαβαίνεις το πρόβλημα δεν είναι στις απόψεις, αλλά στον επιθετικό τρόπο έκφρασής τους...

Εάν δέχεσαι ότι μπορείς να γράφεις μηνύματα χωρίς βρισιές και χωρίς να μειώνεις τους συνομιλητές σου τότε είσαι καλοδεχούμενος στην παρέα μας, γιατί και ενδιαφέρουσες απόψεις έχεις και γνώσεις για τα θέματα του forum μας.

Να δούμε, θα γίνουμε 11 ;) :lol:
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος cordis την 05 Απρ 2003 12:35, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
dvexp

Δημοσίευση από dvexp » 05 Απρ 2003 12:26

INDEFYX to ksereis kala pos legete blepw e! Prepei na asxoleisai xronia me to athlima. Ntaksei tha mathw na milaw ellhnika pws na proferw ta germanika..... Ax poly eksypno auto pou eipes ... denmou les to aousbits pou lew einai ellhnikh leksh e??? Ok tote prepei na mathw na milaw ellhika exeis dikio! Den kserw isws na mporeis na allaksei kai User Id na to kaneis AdolFhitler tha sou pigaine poly...!

Enigma... sou eipa kai pali opoios exei to dikio me to meros tou oute ntrepetai oute mporei kanenas na ton xleuasei. Opoios thewrei oti meiwnetai apo auta pou lew einai outws i allws xamenos apo xeri giati den to kanw apo kakia apla eimai anteikeimenika kaustikos kai den saliwnw kanenan edw mesa gia na me pigainoun oi admin kai oi oerators kai oti alous titlous exete dwsei apo monoi sas stous eautous sas. Na thimasai allos exei to onoma kai allos exei th xarh opws epishs..oti ta rasa den kanoun ton papa!

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 05 Απρ 2003 12:34

Σε εμένα που έχω και τα ράσα και είμαι και ο παπάς δεν μου απάντησες...
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
iNDEFiX
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από iNDEFiX » 05 Απρ 2003 15:03

dvexp: Nai asxoloumai me to athlima mias kai exo dei sthn zoh mou polla typakia san esena pou h thesh tous tha htan se ena forum sto Ausvits. Kai stamata na kaneis ton eksypno giati den prokeitai pote kaneis na se parei sta sovara

Απάντηση

Επιστροφή στο “PC Hardware”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης