Συγγνώμη για το post περι εθνικών θεμάτων

Προβληματισμοί και ανταλλαγή ιδεών από την Επικαιρότητα και διάφορα άλλα θέματα.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
kostasevosm

Δημοσίευση από kostasevosm » 13 Δεκ 2007 08:11

Χτές έθεσα ένα θέμα περι εθνικών θεμάτων θεωρόντας οτι είναι ένα θέμα που αφορά όλους τους Έλληνες ασχέτως πολιτικής ιδεολογίας γιατι είναι ένα θέμα που προσβάλλει την ιστορια της Ελλάδας. Το θέμα κλειδώθηκε και όπως έγραψε ο id12586 κλιειδώθηκε διοτι απαγορέυονται οι πολιτικές κουβεντούλες στο forum δεκτό και ζητώ γι αυτόν τον λόγο συγγνώμη αλλα θεώρησα οτι είναι ένα θέμα που δεν είναι θέμα να μαλώνουμε για το αν είναι υπέυθηνο το α ή το β κόμμα αλλα για να καταλάβουμε τι άποψη έχουν οι γειτονικοί (οι οποίοι παριστάνουν οτι συμπαραστέκονται )λαοί σε εθνικά και ιστορικά μας θέματα τα οποία μάλιστα δεν τους αφορούν.(Σε καμία περίπτωση δεν βάζω ένα ολόληρο θέμα στο ίδιο καζάνι)Ποτέ μου δεν έχω εκφραστεί πολιτικά δημόσιως και ούτε θέλω να προκαλέσω πολιτικούς καβγάδες.Ζητώ λοιπών και πάλι συγγνώμη αλλά δεν έγραψα το post κακοπροαίρετα.

id12586
στις καρδιές μας
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από id12586 » 13 Δεκ 2007 08:35

Το ξέρω και το καταλαβαίνω ότι ήθελες διάλογο, αλλά αν δείς πόσα θέματα στο παρελθόν έχουν καταλήξεις σε τσακωμούς, πραγματικά θα εκπλαγείς.

Έχουμε αφήσει κατα καιρούς συζητήσεις πιστεύοντας λανθασμένα ότι αυτή την φορά τα πράγματα θα είναι διαφορετικά. Συνήθως διαψευδόμαστε.

Για αυτό και πάρθηκε η απόφαση, να τις κόβουμε απο την αρχή, για να μην χαλάμε τις καρδιές μας. :wink:

edit: Και κάτι ακόμα. Στα εθνικά θέματα είναι που γίνεται το έλα να δεις.
Chris at your Services
ΕικόναSacame de Aqui

kostasevosm

Δημοσίευση από kostasevosm » 14 Δεκ 2007 08:19

kai ego apo tin meria mou se katalaveno id12586 alla an episkeftis tin selida stin ipoia anaferonme(den xero an bikes stin periergia) pistevo oti tha nioseis tin idia orgi me emena otan deis na apokaloun tin makedonia boulgariki,otan deis na lene oti tin katastrofi tis smirnis tin ekanan i ellines kai oi tourkoi apola amunotane i oti o solakis solomou(o iroas pou pige na katevasei tin simea sta katexomena to 96) na apokalite varvaros isvoleas kata tou tourkikou ethnous. telos panton esi os mod. xereis kalitera tous xristes opote ipoxoro.

Άβαταρ μέλους
deninho
Super Moderator
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από deninho » 14 Δεκ 2007 12:28

Όπως θα είδες φίλε Κώστα, τα νήματα που άνοιξες ναι μεν κλειδώθηκαν, παρά ταύτα έμειναν εκεί, να μπορεί να το δει ο καθένας.

Δεν αποσιωπήθηκε το θέμα, απλά αφαιρέσαμε τη δυνατότητα σχολιασμού, για να μην υπάρξουν παρεκτροπές :)

Απάντηση

Επιστροφή στο “Επικαιρότητα & Διάφορες Συζητήσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες