Σας παρακαλώ !!!! έχω καταμπερδευτεί

Προβλήματα που αντιμετωπίζουμε χρησιμοποιώντας κάποια από τις συσκευές που απαρτίζουν τους Η/Υ μας.

Συντονιστές: Super-Moderators, Software & Hardware Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
steki-man
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από steki-man » 06 Απρ 2003 16:59

Γειά σας και πάλι ..... η μαντάρα μέρος 2)
Εκτός του ότι δεν μπορώ με τίποτα να περάσω το swish στο pc μου μετά το format ......... εκτός του ότι μου λέει "programe not auhorized" και δεν παίρνει κανένα crack για να το έχω ..........δεν μπορώ ούτε να το κάνω uninstall
Εκανα την κουταμάρα μάλλον και δεν τα έσβυσα με σωστή σειρά και τώρα δεν μπορώ να το σβύσω από το add remove programmes
Πείτε μου ρε παιδιά ........... πως μπορείς να κάνεις uninstall ή μάλλον να σβύσεις την ονομασία ενός προγράμματος από το add remove όταν δεν μπορεί να βρει το uninstall αρχείο ? ? ? ? ? ? ?

Άβαταρ μέλους
iNDEFiX
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από iNDEFiX » 06 Απρ 2003 17:05

Nomizo pos yparxoun kapoia eidika programatakia gia na kaneis unistall programatakia pou den goustaroun na ginoun:P Tha psakso na do pou ta eixa dei na sou po.

Άβαταρ μέλους
steki-man
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από steki-man » 06 Απρ 2003 17:32

iNDEF&X έγραψε:Nomizo pos yparxoun kapoia eidika programatakia gia na kaneis unistall programatakia pou den goustaroun na ginoun:P Tha psakso na do pou ta eixa dei na sou po.
Xilia Euxaristo.Telika vrika tropo kai ti elusa .....eida to alert window pou egrafe oti den mporei na vrei tin dieuthunsi c:/mpla mpla mpla mpla gia na kanei uninstall kai etsi eftiaksa ego ena folder me stin topothesia pou to zitouse kai evala ekei ena uninstall.log pou idi eixa apo tis toses fores pou ekana install to swish xaxaxaxa kai eutuxos efuge.
Ax ti na kano .......... telika den eprepe na kano format
AKOUSTE ME !!!!!! Poly prosoxi otan einai na kanete format.
min afisete anthropous pou den kseroun kai poly kala apo pc na sas kanoun format.
Emena vevaia iksere poly autos pou mou to ekane alla mallon kati mporei na tou ksefuge.
px ............ dino ektuposi apo keimeno se notepad kai mou to tuponei o ektipotis se arithmous kai sumvola :x
to photoshop7 den to kanei install me tipota , diladi to ksekina kai sto 9 tis ekato sto imageready.exe stamata kai vgazei error !!!!! :x
kai to swish me to proto pou to pernao kai anoigei parathuro gia na do to site key kai na grapso ego to serial number pou upotithete mou exoun steilei autoi epeidi to agorasa alla ego to exo me crack .mou grafei pano apo ekei pou leei site key "program not authorized" kai oti kai na kano den mporei na to anoiksei !!!!!! :x :x :x :x
XILIES FORES KALYTERA TA WINDOWS 98 me akoyteeeeeeeeeeeeeee
xilies fores kalutera
windows 98 tha ksanavalo mou fainetai !!!!!!

Άβαταρ μέλους
iNDEFiX
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από iNDEFiX » 06 Απρ 2003 21:46

Ti windows exeis? Mhpos ekanes ton skliro sou format/partitioned me Partition magic?

Άβαταρ μέλους
hik-hok
Reporter
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από hik-hok » 06 Απρ 2003 22:01

steki-man έγραψε:AKOUSTE ME !!!!!! Poly prosoxi otan einai na kanete format.
min afisete anthropous pou den kseroun kai poly kala apo pc na sas kanoun format.
To provlima sou den einai sto format alla sthn egatastash tou leitourgikou kai twn programmatwn.
H symvoulh loipon einai :Mhn kanete fortmat an den exete ta cd egatastashs twn programmatwn pou eixate prin kai 8a 8elete na egatastisete.
Akoma ena backup twn fakelwn:dll , inf , system , system32 den vlapei

Άβαταρ μέλους
steki-man
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από steki-man » 06 Απρ 2003 22:31

Den mporo na katalavo ti sumvainei ....... opoio swish kai na katevaso mou leei "not authorized"
oso gia to photoshop ........ den vgazo akri ..............
nomizo pos ta windows 2000 einai oti pio metrio uparxei.
Enoo pos ta windows 98 itan teleia kai ta windowsXP einai to amesos epomeno stadio opote ta windows2000 einai to endiameso peiramatiko stadio.
Den ksero paidia ta exo parei kai den ksero na kano kai format monos mou allios tha evaza pali ta 98
Misodouleies more mou kanane ............... telospanton

Άβαταρ μέλους
hik-hok
Reporter
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από hik-hok » 06 Απρ 2003 22:39

mpaineis san administrator sta w2k h san user ?
egw ayta exw se 2 pc mou kai pane poly kala mono me thn java xaliountai

Άβαταρ μέλους
steki-man
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από steki-man » 06 Απρ 2003 22:47

hik-hok έγραψε:mpaineis san administrator sta w2k h san user ?
egw ayta exw se 2 pc mou kai pane poly kala mono me thn java xaliountai
Mpaino san administrator alla exo valei kai allo atomo administrator kai uparxei kai ena guest pou den to exo energopoihsei.
pantos otan anoigoun vlepo oti fainete sta grigora to window pou an eixa dilosei oti prepei na vazo password tha emene mexri na valo to password.
Den ksero an egina katanohtos ..... :(
Tora prospatho na vro auta ta effe pou lene oti vazeis sto pc kai ta windows2000 apoktoun ta idia effe me ta XP
An kserete pou mporo na to vro auto to programataki kai an einai akindino ...... ?

Άβαταρ μέλους
steki-man
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από steki-man » 07 Απρ 2003 13:24

Paidia mia xari thelo epeidi den vgazo akri .
Exo ta windows 2000 , kai antimetopizo provlimata .
Ti prepei na exo mazi me ta windows 2000 gia na einai ola ok ?
px katevasa to directX 9 pou den mou to eixan valei
px katevasa to service pack 2
ti allo prepei na exo kai apo pou to katevazo ?
kai telos gia na valo pali ta windows 98 prepei na ksanakano format ?
giati etoimos eimai na to kano :cry:
px Pao na kano install to Dracula kai mou grafei F:/install/unwise.ini couldnot be opened ................. :x :x :x :x :( :( :(

Άβαταρ μέλους
iNDEFiX
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από iNDEFiX » 07 Απρ 2003 15:28

Re sy tsekare ta PARTITIONS sou! Vale (an ginetai) to Partition Magic kai des an yparxei ena mikro up-partitioned session 8mb peripou ston skliro sou disko. An den mporeis na to kaneis afto des to apo ta administrative tools (an thimamai kala sta 2000).

Άβαταρ μέλους
steki-man
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από steki-man » 07 Απρ 2003 15:37

iNDEF&X έγραψε:Re sy tsekare ta PARTITIONS sou! Vale (an ginetai) to Partition Magic kai des an yparxei ena mikro up-partitioned session 8mb peripou ston skliro sou disko. An den mporeis na to kaneis afto des to apo ta administrative tools (an thimamai kala sta 2000).
oraia ta giaponezika pantos ............ kai mou aresei pou gia proti fora vlepo giaponezika greekglish xaxaxaxaxaxaxaxa :lol: :lol: :lol: :lol:
kalo e ?
katarxas mageia den kano sto pc mou :lol: :lol: ti einai to partition magic ?
kata deutreron......antekai to eida ti kano ? to svuno ? i prepei na to apoktiso ?
kata triton ......giati mou pirate upologisti kai den mou pairnate tin bibibo kai ton ken ken se picnik ? :hammer: :hammer: :hammer: :hammer:

Άβαταρ μέλους
mechpanos
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από mechpanos » 07 Απρ 2003 16:00

Kala auta pou diavasa gia windows 2000, 98 kai XP mou fainetai exoun pollh plaka! Paidia, upopsin eixa 98, ekana 4-5 den thymamai ki egw posa format mesa se ena mhna mexri na valw ta 2000 professional kai na vrw thn hsyxia mou! Etrexan apsoga, den kollagan pouthena (an kollage kapoio programma logw kakhs leitourgias tou idiou tou programmatos to ekleina poly eukola apo to task manager) kai htan poly grhgora! Eidika me updade me ta service pack, htan teleia! Mhn akouw oti ta 98 einai kalytera, tha vgalw spyrakia! Oi mple othones sas lene tipota? To mono shmeio pou me xalousan, opws kai ta XP, einai ta palia paixnidia gia DOS alla den trexei kai tipota, exw ton palio pentium I gia auth thn douleia!Oso gia ta XP, pou ebala twra logw enos anagkastikou format (eixa se kapoia fash 2000, ME kai Linux se enan sklhro apo mal**ia mou kai sernotan to mhxanhma), exw thn gnwmh oti einai AKRIVWS TA 2000 ME NEO LOOK kai diafora mpixlibidia, blepe Media Player, paixnidia klp pou varainoun to systhma xwris idiaitero logo, alla einai kala kai xrhsima gia ton meso xrhsth. Loipon auta eixa na pw kai parolo pou den polypaw thn microsoft, mallon kala ekane kai eftiaxe ta xp panw sta 2000 kai oxi san exelixh twn 98, etsi efere thn statherothta twn paliwn NT se olous tous xrhstes, oxi mono tous empeirous. To epomeno vhma tha einai mia 64-bit ekdosh???? Tha to doume analoga kai me thn strathgikh ths Intel...
Πύργος θεός Πανηλειακός!!

Άβαταρ μέλους
steki-man
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από steki-man » 07 Απρ 2003 16:21

Ola kala ta les ...........ego ti na kano ?
ta arxeia ini ti einai ? den mporei leei na kanei install to dracula giati den vriskei to arxeio .ini
prepei na katevaso ola ta service pack ?
ola ta directX ?
uparxei kati allo pou prepei na exoun ta windows 2000 ?

Άβαταρ μέλους
iNDEFiX
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από iNDEFiX » 07 Απρ 2003 19:16

oraia ta giaponezika pantos ............ kai mou aresei pou gia proti fora vlepo giaponezika greekglish xaxaxaxaxaxaxaxa
kalo e ?
katarxas mageia den kano sto pc mou ti einai to partition magic ?
HAHAHAHAHHAAHAHAHAHHA Voodoooo voodoooo ksorkia sto pc na figoun ta kaka pnevmata!! Ego epi 2 vdomades eixa to idio provlima me sena: den mporousa na kano install ola ta programata, apeira CRC errors apo ta cd-rom, reboot, provlimata synexeia, lathos adigrafes arxeiow, ktl ktl. kai ola afta epidi eixa kanei (kai to eixa ksexasei) format ton skliro me to Partition Magic kai mou eixe afisei ena mikro un-partioned space mprosta, 8Mb peripou, kai ginotan panikos me ton skliro :(

Pes se kapoion gnosto sou i filo sou pou 3erei kala apo ypologistes na sou koitaksei ta partitions kai an xreiastei kane ena full format olo ton skliro kai vale pali ta windows.

Άβαταρ μέλους
steki-man
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από steki-man » 07 Απρ 2003 21:40

iNDEF&X έγραψε:
oraia ta giaponezika pantos ............ kai mou aresei pou gia proti fora vlepo giaponezika greekglish xaxaxaxaxaxaxaxa
kalo e ?
katarxas mageia den kano sto pc mou ti einai to partition magic ?
HAHAHAHAHHAAHAHAHAHHA Voodoooo voodoooo ksorkia sto pc na figoun ta kaka pnevmata!! Ego epi 2 vdomades eixa to idio provlima me sena: den mporousa na kano install ola ta programata, apeira CRC errors apo ta cd-rom, reboot, provlimata synexeia, lathos adigrafes arxeiow, ktl ktl. kai ola afta epidi eixa kanei (kai to eixa ksexasei) format ton skliro me to Partition Magic kai mou eixe afisei ena mikro un-partioned space mprosta, 8Mb peripou, kai ginotan panikos me ton skliro :(

Pes se kapoion gnosto sou i filo sou pou 3erei kala apo ypologistes na sou koitaksei ta partitions kai an xreiastei kane ena full format olo ton skliro kai vale pali ta windows.
Gia na min mpo se auti ti diadikasia kai kouvalao pc kai aggareuo ton proistameno mou me trito format ..... mipos mporeis na mou peis pos mporo na sigoureuto oti kati trexei me auto to pastitsion pou les ? oups partition ( peinao fainete ..........) :lol:
Eyxaristo

Απάντηση

Επιστροφή στο “PC Hardware”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες