Σας παρακαλώ !!!! έχω καταμπερδευτεί

Προβλήματα που αντιμετωπίζουμε χρησιμοποιώντας κάποια από τις συσκευές που απαρτίζουν τους Η/Υ μας.

Συντονιστές: Super-Moderators, Software & Hardware Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
iNDEFiX
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από iNDEFiX » 07 Απρ 2003 22:38

Exmm... ligo diskolo. Prepei na valeis to partition magic na to tsekareis :( Aftos einai o pio eykolos tropos.

Άβαταρ μέλους
e-times
Graphics Moderator

Δημοσίευση από e-times » 08 Απρ 2003 11:13

steki-man έγραψε:Paidia mia xari thelo epeidi den vgazo akri .
Exo ta windows 2000 , kai antimetopizo provlimata .
Ti prepei na exo mazi me ta windows 2000 gia na einai ola ok ?
Κανε για αλλη μια φορα format και βαλε τα 98 ή τα ΧΡ.... :wink:
Εικόνα

Good News For The Smokers, Non-Smokers Die Too

Άβαταρ μέλους
dvexp

Δημοσίευση από dvexp » 12 Απρ 2003 11:30

Stekiman... arxisa na diabazw me aporia auta pou les kai grhgora diapistwsa otyi ta logia sou me kourasan. Re file ti na to kaneis to swish? Edw den ksereis pws na to peraseis kai tha ftiakseis esy flashaki ? An einai na matheis kati mathe flash oxi mpastardemenea programmata
diabasa epishs oti exeis problhma me kapoio cd pou den kanei install... ktl ktl kai oti ftaei autos pou afhses na sou kanei format ktl ktl em bebaia OLOI OI ASXETOI epeidh exoun psixologika problhmata ta apodidoun sto pc to opoio den mporoun na katalaboun pws leitourgei (giati den leitourgei panta me thn logikh ki auto..!!!) kai kata synepeia ta rixnoun se kapoion texniko o opoios to koitakse! Den exw tpota mazi sou steki man egw kai mypra :pint: se kernaw ama theleis alla auto min to ksanapeis kai idiws an ksereis oti to epipedo sou se gnwseis einai poly xamhlotero apo kapoioiou pou asxolithike gia to pc sou pes tou to sta isia osxi mesa se forums na roufianeuoume allous... nai? opws epishs tha ithela na sou pw Stekio man oti ta windows 98 einai ta xeirotera gia trisekatomuria logous... opote min paraplhroforeis to forum kai opws epeishs oti gia ola ftaei to Pc pou exeis h to sthsimo pou kaneis.. otan to pc einai moufa fenetai arxizei ta palaba tou apo nwris, to endexomeno na einai i mnhmh tou pc sou gia ta skoupidia kai na ftaei auth gia ola to exeis skeftei ?/....xm... egw tha sou proteina pantws na to :hammer: akouse me.. tha exeis kai ligotera problhmata. (Enigma min ertheis pali san ton batman na swseis ton kosmo kai na mou tin peis tha ekneuristw)

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 12 Απρ 2003 11:32

δεν είναι κακό κάποιος να θέλει να μάθει...
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
steki-man
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από steki-man » 12 Απρ 2003 15:22

dvexp έγραψε:Stekiman... arxisa na diabazw me aporia auta pou les kai grhgora diapistwsa otyi ta logia sou me kourasan. Re file ti na to kaneis to swish? Edw den ksereis pws na to peraseis kai tha ftiakseis esy flashaki ? An einai na matheis kati mathe flash oxi mpastardemenea programmata
diabasa epishs oti exeis problhma me kapoio cd pou den kanei install... ktl ktl kai oti ftaei autos pou afhses na sou kanei format ktl ktl em bebaia OLOI OI ASXETOI epeidh exoun psixologika problhmata ta apodidoun sto pc to opoio den mporoun na katalaboun pws leitourgei (giati den leitourgei panta me thn logikh ki auto..!!!) kai kata synepeia ta rixnoun se kapoion texniko o opoios to koitakse! Den exw tpota mazi sou steki man egw kai mypra :pint: se kernaw ama theleis alla auto min to ksanapeis kai idiws an ksereis oti to epipedo sou se gnwseis einai poly xamhlotero apo kapoioiou pou asxolithike gia to pc sou pes tou to sta isia osxi mesa se forums na roufianeuoume allous... nai? opws epishs tha ithela na sou pw Stekio man oti ta windows 98 einai ta xeirotera gia trisekatomuria logous... opote min paraplhroforeis to forum kai opws epeishs oti gia ola ftaei to Pc pou exeis h to sthsimo pou kaneis.. otan to pc einai moufa fenetai arxizei ta palaba tou apo nwris, to endexomeno na einai i mnhmh tou pc sou gia ta skoupidia kai na ftaei auth gia ola to exeis skeftei ?/....xm... egw tha sou proteina pantws na to :hammer: akouse me.. tha exeis kai ligotera problhmata. (Enigma min ertheis pali san ton batman na swseis ton kosmo kai na mou tin peis tha ekneuristw)
ΑΑΑΑΑΑΑ ναι ε ? δηλαδή όταν το πλαίσιο μου έδωσε drivers σε cd που δεν έτρεχε έφταιγα εγώ ε ?
Οταν δεν μπορούσαν να τρέξουν κάποια προγράμματα γιατί κανείς δεν μου είχε μιλήσει για το DIRECT X φταίω εγώ ε ?
Οταν δεν μου πέρασαν τα service pack φταίω εγώ ε ?
ΟΚ ΣΥΓΝΩΜΜΗ ........ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΡΩ PC παρά μόνο αν τελειώσω τεχνικός υπολογιστών

Άβαταρ μέλους
Enigma
Honorary Member

Δημοσίευση από Enigma » 12 Απρ 2003 20:12

dvexp έγραψε:(Enigma min ertheis pali san ton batman na swseis ton kosmo kai na mou tin peis tha ekneuristw)
Δεν κατάλαβα, μόνο εσύ μπορείς να την λές στους άλλους?
Εγώ ποτέ δεν την έχω πει σε κάποιον, έτσι στα καλά καθούμενα, οτι αυτά που λέει είναι βλακείες και μ****** !!
Αυτά που σου λέω βασίζονται στους κανόνες του freestuff, δεν κάνω τον αρχηγό εδώ μέσα!

2 Batman δεν χωράνε στο ίδιο forum! :wink: :lol:
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
e-times
Graphics Moderator

Δημοσίευση από e-times » 13 Απρ 2003 11:25

dvexp έγραψε:Stekiman... arxisa na diabazw me aporia auta pou les kai grhgora diapistwsa otyi ta logia sou me kourasan.
Δεν πιστευω να σε εβαλε καποιος με το ζορι να διαβασεις τα λογια του steki-man, εξαλλου οι ερωτησεις που κανει καποιος εδω μεσα δεν αφορουν καποιον συγκεκριμενο αλλα οποιον απλα εχει την απαντηση και θελει να βοηθησει. Εαν ανηκεις στην κατηγορια αυτων που ξερουν και θελουν να βοηθησουν καντο χωρις να χλευαζεις και να μειωνεις τον αλλο αλλιως ασχολησου με κανα αλλο θεμα για να μην κουραζεσαι κι'όλας.

Πιστευω οτι το forum αυτο ειναι μια ανταλλαγη γνωσεων και αποψεων με ερωτησεις που μπορει να ξεκινανε και απο το "τι ειναι ενα πληκτρολογιο?".

Μην νομιζεις dvexp οτι τα ξερεις ολα, παντα υπαρχει και καποιος αλλος με περισσοτερες γνωσεις απο σενα που δεν θα ηθελες να σε ειρωνευτει σε καποια απορια σου.
steki-man έγραψε:ΟΚ ΣΥΓΝΩΜΜΗ ........ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΡΩ PC παρά μόνο αν τελειώσω τεχνικός υπολογιστών
Οσο για σενα φιλε μου, να ΜΗΝ ξανακανεις ερωτησεις αν δεν παρεις πρωτα πτυχειο στο ΜΙΤ. :lol:
Ρε θα τρελαθουμε στο τελος..........
Εικόνα

Good News For The Smokers, Non-Smokers Die Too

Απάντηση

Επιστροφή στο “PC Hardware”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης