Αντιγραφή παιχνιδιών ?

Video games για PC, On Line παιχνίδια και παιχνίδια για κονσόλες.

Συντονιστές: Super-Moderators, Software & Hardware Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
steki-man
Επικοινωνία:

Αντιγραφή παιχνιδιών ?

Δημοσίευση από steki-man » 08 Απρ 2003 13:38

Γειά σας .Μήπως μπορείτε να μου πείτε πως μπορώ να αντιγράψω παιχνίδια για pc ? γίνεται αυτό ?
Εχω νοικιάσει το Harry Potter και θέλω να το αντιγράψω πρέπει να βρω κάποιο crack ?

Άβαταρ μέλους
Enigma
Honorary Member

Αντιγραφή παιχνιδιών ?

Δημοσίευση από Enigma » 08 Απρ 2003 13:42

Παιδιά, το έχει πει και ο Γιάννης όχι δημόσιες συζητήσεις για τέτοια πράγματα...
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
steki-man
Επικοινωνία:

Αντιγραφή παιχνιδιών ?

Δημοσίευση από steki-man » 08 Απρ 2003 13:53

Enigma έγραψε:Παιδιά, το έχει πει και ο Γιάννης όχι δημόσιες συζητήσεις για τέτοια πράγματα...
Συγνώμμη δεν το ήξερα αλλά από την άλλη είναι κάτι σαν το ο κόσμος τόχει τούμπανο και εμείς κρύφό καμάρι
Τότε δεν πρέπει να μπαίνουν posts ούτε για mp3 προγράμματα που έχει και ο john στο menu του , ούτε posts για crack και serial numbers , και σίγουρα πολλά άλλα θέματα ...........
Το βρίσκω υπερβολικό αλλά αφού έτσι είναι ....... οκ :-?
Δεν πρόκειται να σας πω ότι χρειάζετε το εξής πρόγραμμα .... μπλα μπλα μπλα μπλα :roll:

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Αντιγραφή παιχνιδιών ?

Δημοσίευση από cordis » 08 Απρ 2003 14:21

Mp3 μπορείς να φτιάξεις για μια μουσική που συνέθεσες εσύ..
Mp3 μπορείς να φτιάξεις για τους δίσκους που κατέχεις νόμιμα..

Οπότε καμία σχέση δεν έχει με την αντιγραφή παιχνιδιών..

Φυσικά και δεν υπάρχουν μηνύματα με cracks και serials, μόλις εμφανιστούν τα σβήνω.. αν έχεις βρει κάποιο που μου έχει ξεφύγει πες το μου..

Υπερβολικό ξευπερβολικό πριν λίγο καιρό πήγαν να κλείσουν το forum απλά για ένα link σε σελίδα που περιείχε warez.. και δεν έχω όρεξη να τρέχω.. υπάρχουν αρκετά warez sites σε free home pages που δε τους νοιάζει και πολύ εάν τους το κλείσουν..
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
steki-man
Επικοινωνία:

Αντιγραφή παιχνιδιών ?

Δημοσίευση από steki-man » 08 Απρ 2003 14:49

John Sclavos έγραψε:Mp3 μπορείς να φτιάξεις για μια μουσική που συνέθεσες εσύ..
Mp3 μπορείς να φτιάξεις για τους δίσκους που κατέχεις νόμιμα..

Οπότε καμία σχέση δεν έχει με την αντιγραφή παιχνιδιών..

Φυσικά και δεν υπάρχουν μηνύματα με cracks και serials, μόλις εμφανιστούν τα σβήνω.. αν έχεις βρει κάποιο που μου έχει ξεφύγει πες το μου..

Υπερβολικό ξευπερβολικό πριν λίγο καιρό πήγαν να κλείσουν το forum απλά για ένα link σε σελίδα που περιείχε warez.. και δεν έχω όρεξη να τρέχω.. υπάρχουν αρκετά warez sites σε free home pages που δε τους νοιάζει και πολύ εάν τους το κλείσουν..
Συγνώμμη τότε αν κάνω λάθος απλά έχει πάρει το μάτι μου όχι απλά post αλλά έχει μείνει στη σελίδα του google ένα θέμα που είχε βάλει ένα νικ ( δεν θέλω να πω ποιός ) και είχε βάλει όοοοοοοοοοοοοοοοοολα τα links με παράνομα προγράμματα που κατεβαίνουν !!!!!!!
Μπορεί εσύ να το έσβυσες ίσως από το forum αλλά στο google υπάρχει αποθηκευμένο και ο άλλος όταν το βρει δεν μπορεί να ξέρει αν το έχεις σβύσει ή όχι :wink:

Άβαταρ μέλους
kouvertas
Επικοινωνία:

Αντιγραφή παιχνιδιών ?

Δημοσίευση από kouvertas » 08 Απρ 2003 14:59

Steki-man,

se parakalo min to perneis prosopika, kai episis min epiti8ese se kanena (gnosto i agnosto...)

Lipame alla den pistevo na mporeso na se voi8iso...

To paixnidi de einai diko sou, ara apagorevetai na to antigrapseis...

Omos se periptosi pou to eixes agorasmeno kai i8eles na kaneis ena "back-up" gia na exeis to kefali sou sigouro, 8a mporouses na pas sto "http://www.gamecopyworld.com/"...

Dimitris.

Άβαταρ μέλους
steki-man
Επικοινωνία:

Αντιγραφή παιχνιδιών ?

Δημοσίευση από steki-man » 08 Απρ 2003 15:17

kouvertas έγραψε:Steki-man,

se parakalo min to perneis prosopika, kai episis min epiti8ese se kanena (gnosto i agnosto...)

Lipame alla den pistevo na mporeso na se voi8iso...

To paixnidi de einai diko sou, ara apagorevetai na to antigrapseis...

Omos se periptosi pou to eixes agorasmeno kai i8eles na kaneis ena "back-up" gia na exeis to kefali sou sigouro, 8a mporouses na pas sto "http://www.gamecopyworld.com/"...

Dimitris.
Vre den epitithomai se kanenan !!!!! an einai dunaton !!!! oxi den epitithomai , apla isos prepei na katalavo oti to internet den einai o pagos tou manavi pou vriskeis ta panta :wink:
apla den mou pige to mialo mou oti itan xontro auto pou zitisa , kai epeidi paliotera eixa dei posts me crack serials ktlp den fantastika oti tha fao paratirisi

Απάντηση

Επιστροφή στο “Games (PC, On Line, Console)”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες