gay

Προβληματισμοί και ανταλλαγή ιδεών από την Επικαιρότητα και διάφορα άλλα θέματα.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
steki-man
Επικοινωνία:

gay

Δημοσίευση από steki-man » 08 Απρ 2003 09:10

elias έγραψε: Opws kai o xatzidfakis.anagnwrizo to talento tou gia tin wraia mousiki alla den ton thewro prwsopikotita apo ti stigmh pou itane omofilofilos.
Απόλυτα ρατσιστή σε βρίσκω ..... αν αύριο κάνεις ένα γιο και σου βγει ομοφυλόφιλος ...... ? προβλέπω να τον πετάς έξω από το σπίτι για να γίνει φυσιολογικός άνθρωπος ε ? ......
Εγώ πάλι δεν θεωρώ προσωπικότητα κάποιον που κρίνει την αξία ενός ανθρώπου από τις σεξουαλικές του προτιμήσεις
Πολύ άσχημο αυτό που είπες , πάρα πάρα πολύ άσχημο
Οταν εγώ ακούω Χατζιδάκη και ο πόνος του και το παράπονό του ωριμάζει την δική μου στιγμιαία θλίψη τότε αυτός ο άνθρωπος με την μελωδία του με βοηθά να αντιμετωπίσω καλύτερα εκείνη τη στιγμή
Είναι χοντρό αυτό που είπες για τον Χατζιδάκη
Επίσης να μην σου θυμήσω ότι ομοφυλόφιλος ήταν και ο Καβάφης ......
Μήπως δεν ήταν προσωπικότητα ?
Είσαι ΛΑΘΟΣ νεαρέ ..... και με ενόχλησε πάρα πολύ αυτή σου η άποψη

Άβαταρ μέλους
gaucho
Honorary Member

gay

Δημοσίευση από gaucho » 08 Απρ 2003 10:25

Sas katalabenw,
akoustika ipervolikos giati den eipa kati parapanw.
Ratsistis den eimai apenanti stous gay.Exw filo gay edw kai 5 xronia.Oi gay einai sinithos eksipnoi antropoi opws tous exw gnwrisei.H sexualiki t zwi tou filou mou de me afora.
OPOTE an douleeyi to mialo tous ok,oti kai na einai alla makria apo ton kwlo mou.

Alla genika oxi kai na POUME BRAVO enan pou den exei fisiologikes sexualikes proimiseis.Den tha xeirokrotisw.Eipa oti ton xartzidaki to talento tou sth mousiki ton anagnwrizw alla oxi kai na tou pw mrpravo pou einai gay.An thelete na tou peite mpravo pou htnae gay den sas empodizei kaneis.Dikseton kai ws protipo gia ta paidia sas.Tha ton dixnate?Oxi gia ti mousiki alla san proswpikotita?

Απόλυτα ρατσιστή σε βρίσκω ..... αν αύριο κάνεις ένα γιο και σου βγει ομοφυλόφιλος ...... ? προβλέπω να τον πετάς έξω από το σπίτι για να γίνει φυσιολογικός άνθρωπος ε ? ......
Enoeis diladi oti h omofilia den einai fisiologiki.ok.
Εγώ πάλι δεν θεωρώ προσωπικότητα κάποιον που κρίνει την αξία ενός ανθρώπου από τις σεξουαλικές του προτιμήσεις
Gia mena oi sexualikes ptotimiseis einai ena KRITIRIO gia tin prwswpiki tou zwi.An den exei swsti prosopiki zwi den tha einai swstos kai stous giro tou.Isws......

Opws kai ton Lentini.an autoktonise epidi etsi elege h thewria filosofias tou thanatou den tha pw mpravo.
Οταν εγώ ακούω Χατζιδάκη και ο πόνος του και το παράπονό του ωριμάζει την δική μου στιγμιαία θλίψη τότε αυτός ο άνθρωπος με την μελωδία του με βοηθά να αντιμετωπίσω καλύτερα εκείνη τη στιγμή
gia ti mousiki tou den eipa kati arnitiko.

To kserw kai gia ton kabafi.Eipa anagnwrizw to talentyo tou sth poiisi alla den lew bravo gia ta gusta tou.Lew mpravo gia tin piisi.Htane prwswpikjotia opws kai o xatzidakis alla den mou aresoun(ektos apo ti piisi kai ti mousiki).Sth piisi mou aresei poli h Kiki Dimoula

Άβαταρ μέλους
steki-man
Επικοινωνία:

gay

Δημοσίευση από steki-man » 08 Απρ 2003 10:56

elias έγραψε:Sas katalabenw,
akoustika ipervolikos giati den eipa kati parapanw.
Ratsistis den eimai apenanti stous gay.Exw filo gay edw kai 5 xronia.Oi gay einai sinithos eksipnoi antropoi opws tous exw gnwrisei.H sexualiki t zwi tou filou mou de me afora.
OPOTE an douleeyi to mialo tous ok,oti kai na einai alla makria apo ton kwlo mou.

Alla genika oxi kai na POUME BRAVO enan pou den exei fisiologikes sexualikes proimiseis.Den tha xeirokrotisw.Eipa oti ton xartzidaki to talento tou sth mousiki ton anagnwrizw alla oxi kai na tou pw mrpravo pou einai gay.An thelete na tou peite mpravo pou htnae gay den sas empodizei kaneis.Dikseton kai ws protipo gia ta paidia sas.Tha ton dixnate?Oxi gia ti mousiki alla san proswpikotita?

Enoeis diladi oti h omofilia den einai fisiologiki.ok.
Gia mena oi sexualikes ptotimiseis einai ena KRITIRIO gia tin prwswpiki tou zwi.An den exei swsti prosopiki zwi den tha einai swstos kai stous giro tou.Isws......

Opws kai ton Lentini.an autoktonise epidi etsi elege h thewria filosofias tou thanatou den tha pw mpravo.
gia ti mousiki tou den eipa kati arnitiko.

To kserw kai gia ton kabafi.Eipa anagnwrizw to talentyo tou sth poiisi alla den lew bravo gia ta gusta tou.Lew mpravo gia tin piisi.Htane prwswpikjotia opws kai o xatzidakis alla den mou aresoun(ektos apo ti piisi kai ti mousiki).Sth piisi mou aresei poli h Kiki Dimoula
1) Κανείς δεν σου είπε να λες ΜΠΡΑΒΟ για κάτι που δεν σε αηδιάζει .....
2) Φυσιολογικότατος άνθρωπος είναι ο ομοφυλόφιλος απλά κάτι δεν πάει καλά είτε σε γενετικό κώδικα είτε σε ψυχολογικό παράγοντα είτε σε κάτι μάγκες που του διέλυσαν την ψυχολογία όταν ήταν μικρός και χίλιοι άλλοι λόγοι που δεν πάει το μικρό μυαλό σου αλλά δεν μπορείς να λες για έναν άνθρωπο ότι δεν είναι φυσιολογικός επειδή είναι ομοφιλόφυλος
Στην τελική ......ο ΜΠΟΥΣ είναι φυσιολογικός ε ? .....
Ο ΧΙΤΛΕΡ ? Φυσιολογικός ε ? ...........
φυσιολογικός είναι εκείνος ο άνθρωπος που σέβεται τους συνανθρώπους του και λειτουργεί με την αγάπη στη καρδιά του από εκεί και πέρα είσαι ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ που θα πει αν ήταν φυσιολογικός ο Χατζιδάκης ή ο Καβάφης ή ο όποιος Χατζιδάκης κτλπ ............
Οσο για αυτό που είπες περί πρότυπων εγώ στο παιδί μου για πρότυπο θα ήθελα να έχει καλούς και σωστούς ανθρώπους από εκεί και πέρα ....... και ο Χίτλερ "φυσιολογικός" είναι αλλά δεν τον ήθελα για πρώτυπο του παιδιού μου.
Και ο παντρεμένος που μπαίνει στα chat και ψάχνει αγοράκια επειδή δεν δέχτηκε ποτέ αυτό που είναι ......φυσιολογικός είναι για εσένα που δεν το γνωρίζεις.
Μην κρίνεις λοιπόν το τι κάνει ο άλλος στο κρεβάτι του εκτός κιαν πάει με δικό σου άνθρωπο :wink:
και τέλος .......λυπάμαι τον φίλο σου που σε έχει φίλο και δεν του έχεις πει ΠΟΤΕ ένα "ΑΞΙΖΕΙΣ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΣ" επειδή είναι ομοφυλόφιλος.

Ξεφύγαμε από το θέμα και θα μας την μπει ο john αλλά δεν πειράζει ....έπρεπε να σου πω να μην μιλάς έτσι εύκολα για τόσο μεγάλες μορφές της τέχνης της μουσικής κτλπ

Άβαταρ μέλους
gaucho
Honorary Member

gay

Δημοσίευση από gaucho » 08 Απρ 2003 12:36

Κανείς δεν σου είπε να λες ΜΠΡΑΒΟ για κάτι που δεν σε αηδιάζει .....
Ok
Στην τελική ......ο ΜΠΟΥΣ είναι φυσιολογικός ε ? .....
Ο ΧΙΤΛΕΡ ? Φυσιολογικός ε ? ...........
φυσιολογικός είναι εκείνος ο άνθρωπος που σέβεται τους συνανθρώπους του και λειτουργεί με την αγάπη στη καρδιά του από εκεί και πέρα είσαι ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ που θα πει αν ήταν φυσιολογικός ο Χατζιδάκης ή ο Καβάφης ή ο όποιος Χατζιδάκης κτλπ ............
Den eipa oti bush kai xitler einai fisiologikoi.xexe Pantws o xitler itane o mono spou mporouse na ta bgalei pera me tous evreous+masonous an kai tous eixe aparadekto tropo antimetopisis.Gia mena enas gay den einai fisiologikos.Pantws simfwno me ayto pou eipes."nas evete tosu sinanthropous klpklpklp" .
Οσο για αυτό που είπες περί πρότυπων εγώ στο παιδί μου για πρότυπο θα ήθελα να έχει καλούς και σωστούς ανθρώπους από εκεί και πέρα ....... και ο Χίτλερ "φυσιολογικός" είναι αλλά δεν τον ήθελα για πρώτυπο του παιδιού μου.
Den theleis to xitler protipo gia tous gnwstous logous.Opws kai egw dne tha ithela protipo sot padi enan gay
και τέλος .......λυπάμαι τον φίλο σου που σε έχει φίλο και δεν του έχεις πει ΠΟΤΕ ένα "ΑΞΙΖΕΙΣ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΣ" επειδή είναι ομοφυλόφιλος.
Me auton exw poli kali filiki sxesi alla den eimai "magas" kai n"ratsistis" san kapious allous pou enoouses gia na tou riksw ti psixologia.Tou exw ksekatharisei kapia pragmata kai apo kai kai meta telos.Th parea ma skai to xaba mas kanoume.
Ξεφύγαμε από το θέμα και θα μας την μπει ο john αλλά δεν πειράζει ....έπρεπε να σου πω να μην μιλάς έτσι εύκολα για τόσο μεγάλες μορφές της τέχνης της μουσικής κτλπ
nai ksefigame kai "travaei" akoma gia koubenta.Kamia fora prepei na prosexoume ta logia mas.Diladi na ksekatharisw.Ton xatzidaki ton thewro prosopikotita alla DEN ton dexomai.Lathos to eipa prin.apo auton kai ton Kabafi THA PARW MONO TA THETIKA KAI OXI TA ARNITIKA
Φυσιολογικότατος άνθρωπος είναι ο ομοφυλόφιλος απλά κάτι δεν πάει καλά είτε σε γενετικό κώδικα είτε σε ψυχολογικό παράγοντα είτε σε κάτι μάγκες που του διέλυσαν την ψυχολογία όταν ήταν μικρός και χίλιοι άλλοι λόγοι που δεν πάει το μικρό μυαλό σου αλλά δεν μπορείς να λες για έναν άνθρωπο ότι δεν είναι φυσιολογικός επειδή είναι ομοφιλόφυλος
An to diko sou mikro mialo thewrei fisilogikous aytous pou kanoun tsimpouki adra kai ton pernoun apo pisw ok,apopsi sou.H dikia mou einai oti einai ipotimitiko gia enan adra na einai gay.

Gia ton ratsismo arkei na min prokalei kai na min einai geloios.Ayti h simperifora prokali kai dimiourgei ratsismo

Άβαταρ μέλους
steki-man
Επικοινωνία:

gay

Δημοσίευση από steki-man » 08 Απρ 2003 13:28

elias έγραψε:
An to diko sou mikro mialo thewrei fisilogikous aytous pou kanoun tsimpouki adra kai ton pernoun apo pisw ok,apopsi sou.H dikia mou einai oti einai ipotimitiko gia enan adra na einai gay.

Gia ton ratsismo arkei na min prokalei kai na min einai geloios.Ayti h simperifora prokali kai dimiourgei ratsismo
Είσαι κλασσικός τύπος ανθρώπου που κρίνει χωρίς ίχνος συμπόνοιας και κατανόησης .......
Πρέπει να καταλάβεις ότι η πορνεία είναι πορνεία για όλους άντρες γυναίκες
Πρέπει να καταλάβεις ότι gay δεν σημαίνει κάνω ξεπέτες με όποιον βρω στα bars και είμαι το χαζοχαρούμενο που το μόνο που το νοιάζει είναι να το παίρνει ....όπως με ασέβεια και χλευασμό είπες
Πρέπει να καταλάβεις ότι gay είναι και ο ενεργητικός και όχι μόνο αυτός που κοροιδευτικά είπες ότι τον παίρνει .......
Πρέπει να καταλάβεις ότι τον σεβασμό τον γεννάνε οι πράξεις μας και οι συνθήκες κάτω από τις οποίες γίνονται
Εγώ έχω κολλητάρι σαν αδερφό μου τον έχω .......... ομοφυλόφιλο που θέλει να έχει αξιοπρεπή ζωή και έχει μόνιμη σχέση με αγόρι 10 χρόνια σχεδόν και δεν πηγαίνει ούτε σε gay bars ούτε είναι κραγμένη όπως νομίζεις εσύ ότι είναι οι Gay όλοι .....
Για πες μου λοιπόν ? θα βάλεις στο ίδιο καζάνι τους ομοφυλόφιλους που είναι σεμνοί με τον ετερόφυλο που έχει πάει με όλες τις πάντρεμένες πχ και έχει διαλύσει όλα τα σπίτια ? ..............
ΤΟ ΗΘΟΣ έχει να κάνει με το πως χειριζόμαστε τις ιδαιτερότητες μας
Αυτές που έχουμε όλοι σαν άνθρωποι.
Οι εκφράσεις σου δείχνουν από μόνες τους πόσο ομοφοβικός είσαι
Για ....ψάξε το λίγο .......
Επίσης ο όρος "γελείος" που ανέφερες ..... είναι άλλη μια απόδειξη για το ανώριμο που σε διακατέχει πάνω σε αυτό το θέμα.
Και τέλος να σου πω πως αν είσαι έτσι απέναντι στην διαφορετικότητα που δεν σε πειράζει σε προσωπικό επίπεδο τότε είσαι συνυπεύθυνος για όλες τις αυτοκτονίες του Καρυωτάκη ή του κάθε ομοφυλόφιλου πχ που δεν μπόρεσε να αντέξει μετά από τις κοροιδευτικές φωνές -παιδιών σαν εσένα-μέσα σε σχολικές αυλές και αλάνες ...............
Μη με προκαλείς λοιπόν περισσότερο
Ευχαριστώ

Άβαταρ μέλους
gaucho
Honorary Member

gay

Δημοσίευση από gaucho » 08 Απρ 2003 14:25

Για πες μου λοιπόν ? θα βάλεις στο ίδιο καζάνι τους ομοφυλόφιλους που είναι σεμνοί με τον ετερόφυλο που έχει πάει με όλες τις πάντρεμένες πχ και έχει διαλύσει όλα τα σπίτια ? ..............
oxi exeis dikio.Den einai oloi idioi.einai lathos na tous krinoume olous to idio.Oso gia tis pantremenes kai to kerato iparxoun pola kai einai alli istoria
Πρέπει να καταλάβεις ότι gay δεν σημαίνει κάνω ξεπέτες με όποιον βρω στα bars και είμαι το χαζοχαρούμενο που το μόνο που το νοιάζει είναι να το παίρνει ....όπως με ασέβεια και χλευασμό είπες
simfwnw kai to katalabenw apolita.apla den to ksekatharisa kai edwsa tetia entipwsi.Merikoi gay den dinoun dikaiomata kai einai kirioi.
Επίσης ο όρος "γελείος" που ανέφερες ..... είναι άλλη μια απόδειξη για το ανώριμο που σε διακατέχει πάνω σε αυτό το θέμα.
gia to geleio enousa oti merikoi omofilofiloi prokaloun kai einai ntimenoi aparadekta gelioi.Ayto pisteyw oti prokalei to ratsismo.Den einai oloi oi gay idioi omws.To parapanw thema ksekinise sto oti den dexome san prwsopikotita kapion pou einai gay an kai ISWS exei proswopikotita.Apo enan tetio tha kitousa na parw mono ta kala kai an douleyei to miualo tous den iparxei problima.iparxoun atoma pou den einai gay kai exoun xeirotera.
To pio basiko gia enan einai na douleei to mialo tou kai na ekmetaleyete ta pleonektimata tou.
που δεν μπόρεσε να αντέξει μετά από τις κοροιδευτικές φωνές -παιδιών σαν εσένα-μέσα σε σχολικές αυλές και αλάνες ...............
mesa stis alanes psinonta ta paidia kai exw thn entipwsi oti ta paidia apo kales oikogeneis argoun na orimasoun se sxesi me ayta pou einai sthn alana.
.
Είσαι κλασσικός τύπος ανθρώπου που κρίνει χωρίς ίχνος συμπόνοιας και κατανόησης .......
Den ta blepw mono aspro h mauro.
Και τέλος να σου πω πως αν είσαι έτσι απέναντι στην διαφορετικότητα που δεν σε πειράζει σε προσωπικό επίπεδο τότε είσαι συνυπεύθυνος για όλες τις αυτοκτονίες του Καρυωτάκη ή του κάθε ομοφυλόφιλου πχ
An enas exei ena meionektima kai to afinei na to "parei" apo panw tou diladi ton koroideuoun oi alloi kai aytos to dexete kai dixnei oti ton pirazei mexri na autoktonisei den eixe psixologia.An kai kakos koroideyan oi alloi (pou den exoun simponia kai katanoisi) pou ton koroideyan kai aytos autoktonise epidi htane euesthitos sto xaraktira.Oi antrhopoi pou katafernoun na epinbiwsoun apo tetia peristatika exoun dinato xaraktira.
Autoi bebea pou asxolounte me ta meionektimata ton allon nomizw oti kai aytoi exoun megalitero problhma.Giati agnoontas ta dika tous problhmata,parigorounte-xeronte me ta meionektimata-problhmata twn allwn kai ksexnane ta dika tous.

gia ti xontrada pou eipa(tsimpoukia apo pisw) ithela na tonisw to logo pou den dexome enan gay san prwswpikotia SE AYTO TO SIMEIO ws pros ta gusta tou.An paizei kali mpala h mousiki h oti allo na einai tha to thaumasw kai tha to xeirokrotisw

De thelw na se prokalw kai signwmi an sto ekana.Opws kai den thelw na me prokaleis + esi

Άβαταρ μέλους
steki-man
Επικοινωνία:

gay

Δημοσίευση από steki-man » 08 Απρ 2003 15:10

Ξέρεις τι γίνεται ? πολύ απλά ................. ούτε το ένα χιλιοστό αυτού του θέματος δεν έχει αγγίξει με σωστό τρόπο κανείς.
Ολο από κάτι τηλεοπτικές εκπομπές .......... ενημερώνετε ο κόσμος ή ο κάθε γονές τι σημαίνει να είναι το παιδί του ομοφυλόφιλος
Και έτσι ένας φαύλος κύκλος υπάρχει μόνο .............
Ας πούμε μιλάς απόλυτα ..........
έχεις σκύψει ποτέ το κεφάλι επειδή σε κορόιδεψαν για κάτι που δεν επέλεξες να είσαι ?
γιατί μη μου πεις ότι ένα παιδάκι 8 και 10 χρονών έχει επιλέξει τίποτα πάνω στην ερωτική του ζωή ...............
Εχεις νιώσει ποτέ την απόλυτη μοναξιά από φίλους της ηλικίας σου ?
να μην μπορείς να μοιραστείς τίποτα μαζί τους ?
Εχεις νιώσει ποτέ την ορφάνια ? την αδυναμία σου να υπερασπιστείς τους μεγάλους ανθρώπους ενώ εσύ είσαι μόλις 8 χρονών ορφανός ?
Οπως βλέπεις δεν είναι όλα έτσι εύκολα όπως τα βλέπεις
Αυτός ο φιλαράκος μου ο αγαπημένος μου φιλαράκος μου έλεγε ότι έκλαιγε μικρός με τις ώρες και παρακαλιόταν να γίνει ΚΑΛΑ !!!!!!!! και να ξυπνήσει ένα πρωί και να θέλει κοπέλες ......... αλλά δεν άλλαξε .....
Τι να του πω ? για πες μου ? ? ? ? ? ? ? ότι δεν είναι καλό παιδί ? ότι δεν είναι άξιος και δυνατός που άντεξε τόση πίεση και πίκρα ?
Τι ?
Και πόσες άλλες ιστορίες .............και πόσος πόνος ...................
και να ξέρεις πως πίσω από όλα αυτά τα ....φωσφορούχα και κραυγαλέα ίσως ....... κρύβετε μια άμυνα και μια θλίψη
Αντρας είναι χαρακτηρισμός ωραίος !!!! Οπως και παλληκάρι !!!!!
Μακάρι η ζωή όλων των ανθρώπων να κερδίζει τέτοιους χαρακτηρισμούς ανεξαρτήτα από τις ιδιαιτερότητες του καθενός
that's all

Άβαταρ μέλους
gaucho
Honorary Member

gay

Δημοσίευση από gaucho » 08 Απρ 2003 16:08

έχεις σκύψει ποτέ το κεφάλι επειδή σε κορόιδεψαν για κάτι που δεν επέλεξες να είσαι ?
Me koroidepsan gia kati pou den epeleksa na eimai kai eimai akoma alla den eskipsa kefali oute skivw.Exw mathei na zw me ayto pou den epeleksa na pathw.Edw enow auto pou eipa

"An enas exei ena meionektima kai to afinei na to "parei" apo panw tou diladi ton koroideuoun oi alloi kai aytos to dexete kai dixnei oti ton pirazei mexri na autoktonisei den eixe psixologia.An kai kakos koroideyan oi alloi (pou den exoun simponia kai katanoisi) pou ton koroideyan kai aytos autoktonise epidi htane euesthitos sto xaraktira.Oi antrhopoi pou katafernoun na epinbiwsoun apo tetia peristatika exoun dinato xaraktira.
Autoi bebea pou asxolounte me ta meionektimata ton allon nomizw oti kai aytoi exoun megalitero problhma.Giati agnoontas ta dika tous problhmata,parigorounte-xeronte me ta meionektimata-problhmata twn allwn kai ksexnane ta dika tous.
".
+Ola ta alla pou eipes swsta.

Άβαταρ μέλους
steki-man
Επικοινωνία:

gay

Δημοσίευση από steki-man » 08 Απρ 2003 16:26

elias έγραψε:
Me koroidepsan gia kati pou den epeleksa na eimai kai eimai akoma alla den eskipsa kefali oute skivw.Exw mathei na zw me ayto pou den epeleksa na pathw.Edw enow auto pou eipa
Zitas loipon i mallon presveueis na einai kapoios me psila to kefali sti zoh akoma kian den einai fusiologikos ( dikos sou oros autos )
Zitas na mathei kapoios na zei me auto pou den epelekse na einai
kai i erotisi i diki mou einai .............
pos zitas tautoxronos apo enan anthropo na exei psila to kefali otan tautoxrona tou les oti den ton theoreis fusiologiko ? otan ton upovivazeis me lekseis "ts*****" ton pair....." ktlp ?
Pos me liga logia rixneis fapes se ena kefali pou zitas na einai psila ?
Prosopika pisteuo pos ena sosto kefali me mialo prepei na einai skufto apenanti sta provlimata tou kai ta arnitika tou kai psila apenanti se exthrous pou to theloun doulo se lanthasmenes idees
Megalo thema ............se lathos topic ...........
Den ksero poso diafonoume .......................
apla me enoxlise o tropos sou pou itan akros upotimitikos kai to mono pou edeikses arxika itan akoma enas magas pou epeidi eixe tun tuxi na einai karastraiht den exei ixnos sumponoias gia kapoious "atuxous"

YG:H DIAFONIA MAS KSEkina epeidi den exoume ksekatharisei ti simainei "FYSIOLOGIKOS"
Px kai ta atoma me eidikes anages ........ Fysiologika einai kai exoun kai aksioprepeia
den ksero pos na to ekfraso ............................ den eimai kai lantinis :wink:

Άβαταρ μέλους
gaucho
Honorary Member

gay

Δημοσίευση από gaucho » 08 Απρ 2003 20:00

kai i erotisi i diki mou einai .............
pos zitas tautoxronos apo enan anthropo na exei psila to kefali otan tautoxrona tou les oti den ton theoreis fusiologiko ? otan ton upovivazeis me lekseis "ts*****" ton pair....." ktlp ?
Pos me liga logia rixneis fapes se ena kefali pou zitas na einai psila ?
H kathe periptwsi nomizw oti einai diaforetiki.Allo h anapiria kai allo h omofilia allo h trela.h anapiria diaferei poli apo omofilia kai trela.Pou ta dio teleytea den fisiologika.
Prosopika pisteuo pos ena sosto kefali me mialo prepei na einai skufto apenanti sta provlimata tou kai ta arnitika tou kai psila apenanti se exthrous pou to theloun doulo se lanthasmenes idees
stous extrhous nai etsi prepei na einai kai na min asxolite mazi tous.Ta meionektimata tou apla den prepei na ta afisei na ton ftheiroun-mizeriazoun kai ton katastrefoun

den katigoro tous gay alla to oti einai gay to briskw meionektima.
Kai o trelos genithike h egine apo to peribalon tou trelos xwris na to thelei alla den einai fisiologikos.Xwris omws na ton katigorisoume h mi tou diksoume simponia.Gia mena enas gay den einai fisiologikos.Ama doulei to mialo tou + den einai proklitikos den iparxei problima.
Emeis malon tha diskoleutoume na broume ena orismo sto "fisiologikos" ektos an gemisoume 5 selides edw opote as to afisoume Telos...............

Άβαταρ μέλους
cdhyper
Literature Moderator
Επικοινωνία:

gay

Δημοσίευση από cdhyper » 08 Απρ 2003 21:31

telika de mou eipate. katevasate kanena video i to mp3 pou sas proteina parapano na mou peite ti gnomi sas? :lol:

Άβαταρ μέλους
steki-man
Επικοινωνία:

gay

Δημοσίευση από steki-man » 09 Απρ 2003 09:26

Ok ..... an matho oti uparxei kanas kainourgios kaiadas pou rixnoun tous gay tha se enimeroso na rikseis mesa ton filo sou ...... bravo sou pantos pou ton lupasai kai ton kaneis parea kias einai tetoios ....
bravo pou an kai anomalo to paidi kai provlimatiko to kaneis parea
eisai polu eugenikos kai gematos katanohsh
an gnoriso kana gay tha tou po auto pou eipe kai i louka "oi omofilofiloi einai katoteroi kai apo ta zoa" e ? kali idea den einai ?
( eironia vevaia einai ola auta )
Tespa ................................. TELOS ( eutuxos pou gennithikes eterofulos eisai to teleio on )
Byez

yg: to mp3 tou liantini oxi den to katevasa akoma ego toulaxiston alla tha to katevaso isos etsi apo aporia an kai den me empneei genika me ola auta pou evlepa stin tv

Άβαταρ μέλους
cdhyper
Literature Moderator
Επικοινωνία:

gay

Δημοσίευση από cdhyper » 09 Απρ 2003 11:20

kala an mpei kanenas asxetos kai nomizei oti milate gia to Liantini... :P

Άβαταρ μέλους
steki-man
Επικοινωνία:

gay

Δημοσίευση από steki-man » 09 Απρ 2003 12:33

cdhyper έγραψε:kala an mpei kanenas asxetos kai nomizei oti milate gia to Liantini... :P
xaxaxaxaxaxaxaxaxa :lol: :lol: :lol: :lol
de variesai ............... les na min itan fusiologikos ? :roll:

Άβαταρ μέλους
gaucho
Honorary Member

gay

Δημοσίευση από gaucho » 09 Απρ 2003 12:39

Απάντηση

Επιστροφή στο “Επικαιρότητα & Διάφορες Συζητήσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες