Με αναβαθμίσανε στα 24Mbit... αλλά χωρίς internet !!!

Ανταλλαγή εμπειριών και νέα για τις τιμές των συνδέσεων ADSL, VDSL στο internet.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
tasos_art
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από tasos_art » 14 Ιαν 2008 17:28

kai auto einai ena poli kalo ergalio
http://adslgr.com/features/adsl_calculator.php
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
mikro_peponi

Δημοσίευση από mikro_peponi » 21 Ιαν 2008 23:01

netrriper έγραψε: Και πρίν πείτε τίποτα για εναλλακτικούς σας λέω οτι απλά δεν υπάρχουν.
(Φιλαράκι στο ηράκλειο της κρήτης εχεί κλήσει 8μηνο περιμένοντας 24Μb απο 4thnet...)
Εγώ θα διαφωνήσω σε αυτό, μια χαρά είμαι με vivodi, υπερ ευχαριστημένο και δεν μου τρώει και τα μυαλά της κεφαλής μου. Θα συμφωνήσω βέβαια όσον αφορά την καθυστέρηση.
Παρόμοιο πρβλ έχει ένας φίλος μου με την On. Η οποίο υποτίθεται έχει ενεργοποιηθεί κι αυτός έχει μείνει από την Πέμπτη χωρίς νετ και ούτε καν τηλέφωνο. Any ideas? :think: :think:

Άβαταρ μέλους
netrriper
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από netrriper » 22 Ιαν 2008 14:21

mikro_peponi έγραψε:
netrriper έγραψε: Και πρίν πείτε τίποτα για εναλλακτικούς σας λέω οτι απλά δεν υπάρχουν.
(Φιλαράκι στο ηράκλειο της κρήτης εχεί κλήσει 8μηνο περιμένοντας 24Μb απο 4thnet...)
Εγώ θα διαφωνήσω σε αυτό, μια χαρά είμαι με vivodi, υπερ ευχαριστημένο και δεν μου τρώει και τα μυαλά της κεφαλής μου. Θα συμφωνήσω βέβαια όσον αφορά την καθυστέρηση.
Παρόμοιο πρβλ έχει ένας φίλος μου με την On. Η οποίο υποτίθεται έχει ενεργοποιηθεί κι αυτός έχει μείνει από την Πέμπτη χωρίς νετ και ούτε καν τηλέφωνο. Any ideas?
:think: :think:
Με βάση τα παραπάνω, υποθέτω οτι συμφωνούμε.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Συνδέσεις ADSL, VDSL”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες