Απλα αγανακτιση...

Ας χαλαρώσουμε και λίγο... Aς κουτσομπολέψουμε μια σταλιά, ας πούμε και κανένα ανέκδοτο!

Συντονιστές: theiapythia, Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
p_pan

Απλα αγανακτιση...

Δημοσίευση από p_pan » 14 Ιαν 2008 22:45

Na zitiso apo tora sugnomi gia opoion ekneurisoun ta parakato!!!!

se ena search mou sto net brika kai eida kapoia pragmata pou me peirajan para polu...
apo kamena dasi.... se ili8ies diloseis politikon prosopon (asxetos komatos)... mexri bia kai askopes dolofonies...

to proto video einai enos politikou prosopou pou kateme meta apo autes tis diloseis 8a eprepe na eixe kremasti sto sintagma... (oxi oti alli den 8a eprepe alla tespa..)

www.youtube.com/watch?v=8xUyXfuiq48&feature=related

sto deutero video protagonistes einai h kali mas astinomiki...!!! Pou ores ores aporo... poia mana tous exei kanei autous tous an8ropous... (oxi oti oloi einai skartoi.. gia na milame antikimenika.. uparxoun astinomiki pou einai kuriolektika paradigmata gia apomimisi..)

www.youtube.com/watch?v=UAwYJBuWNmY&feature=userwww.youtube.com/watch?v=LGqbYFRob8U&feature=user

sto trito video... 8a parakolou8isete ena apostasma apo ena 8ema pou olous mas mas ekneurise to kalokairi pou perase... ta logia pisteuo pos einai perita..:

www.skai.gr/master_avod.php?id=65684&ci ... 1569&lsc=1

meta apo auta pou eida sta parapano... liga pragmata exoun minei mesa m.... kai auta einai...:
MISOS
ORGI
AGANAKTISI
KAI LIPISI OXI GIA AUTOUS.. ALLA GIA EMAS....
Αγράματος...

Άβαταρ μέλους
DGeorge
Honorary Member

Απλα αγανακτιση...

Δημοσίευση από DGeorge » 16 Ιαν 2008 09:38

Οι Έλληνες πολιτικοί είναι γνήσια-καθαρόαιμα παιδιά της δικής μας Ελληνικής Κοινωνίας. Κανείς από αυτούς δεν κατέβηκε από τον Άρη, ή -όπως έλεγαν παλιά- βρέθηκε ανάμεσα στα λάχανα. Όλοι, κοινοβουλευτικοί και μη, είναι γεννήματα θρέμματα της Ελληνικής Κοινωνίας.
Μήπως, λοιπόν το πρόβλημα έγκειται στο "Ποιός τους παράγει;" και "Ποιός τους ψηφίζει;"
Μετά από χρόνια τέτοιων σκέψεων, άκουσα κάπου και το θεϊκό: "Αν δεν ξεκινήσεις κι αν δεν επιβάλεις μέσα σου την δική σου προσωπική σου επανάσταση, όσες εξωτερικές κι αν προσπαθήσεις, με όσο αγιότερες και καλύτερες προθέσεις κι αν ξεκινήσεις, όλες ΜΑ ΌΛΕΣ θα είναι καταδικασμένες!"
Αν ΕΓΩ δεν είμαι σωστός, γιατί να είναι το παιδί μου; Κι αν δεν είναι η οικογένειά μου σωστή, πες μου έναν καλό λόγο, γιατί να είναι του γείτονα;
PC-Ponemenos
Εικόνα

Απάντηση

Επιστροφή στο “Χαλαρά κι Ανάλαφρα”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες