διαχειρηση αποθηκης

Εκφράστε την επιχειρηματική σας πλευρά. Μοιραστείτε την εμπειρία σας ή/και τα σχόλιά σας σχετικά με την οργάνωση μιας on-line επιχείρησης. Παρακαλώ όχι διαφημίσεις εδώ!

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
rod2003

διαχειρηση αποθηκης

Δημοσίευση από rod2003 » 20 Ιαν 2008 15:33

θα ηθελα την γνωμη σασ σχετικα με την διαχειρηση αποθηκης.
εχω τρεις αποθηκευτικους χωρους και δυο σημεια πωλησης , ψαχνω καποιο προγραμμα ωστε να μπορω να ελεχω τις αποθηκες , τι μπαινει και τι βγαινει , να γινετε online ενημερωση και ελεχοσ απο οποιδηποτε σημειο. επισησ επειδη κανω και συσκευασια προιοντων το προγραμμα θελω να υποστηριζει και δημειουργια bar codes . τα προιοντα που διακινω ειναι τροφιμα και ξηροι καρποι.
επισησ θα ηθελα το προγραμμα να ειναι οσο ποιο πολυ γινεται ευχρηστο γιατι οι υπαλληλοι δεν εχουν αρκετες γνωσεις στους Η/Υ και να υποστηριζει και φορητες συσκευες οπως pocket pcs.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Άβαταρ μέλους
Sheena
Honorary Member

διαχειρηση αποθηκης

Δημοσίευση από Sheena » 21 Ιαν 2008 12:42

Ξέρω ένα πρόγραμμα που κάνει όλα αυτά που λες. Είναι εύχρηστο, αλλά αν χρειαστεί δεν νομίζω να μείνουν μόνο με το barcode μηχάνημα ανα χείρας. Εξάλλου και αυτό (βλ. barcode) προγραμματισμένο να κάνει κάτι είναι, εφόσον ο χειριστής ξέρει να το δουλέψει σωστά. Κοίτα στο www.entersoft.gr και μίλα μαζί τους. Είμαι σίγουρη πως θα σε βοηθήσουν να επιλέξεις αυτό που αρμόζει στην περίπτωσή σου.
Εικόνα

id12856 Οι άγγελοι πάνε κοντά με τους αγγέλους...

Απάντηση

Επιστροφή στο “Η Επιχείρηση”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες