Ήρθε πλέον η Ώρα να πάμε όλοι STAR κόντρα στο τρελοκομείο

Ας χαλαρώσουμε και λίγο... Aς κουτσομπολέψουμε μια σταλιά, ας πούμε και κανένα ανέκδοτο!

Συντονιστές: theiapythia, Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
fiskilis
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από fiskilis » 05 Απρ 2008 22:07

EneMe έγραψε:Όταν λες όλοι;
Δεν έχω δει άλλο δελτίο ειδήσεων να παίζει videoclips...
δεν λεω μονο για videoclip αλλα και για διαφορα ρεπορταζ και αλλα στιγμιοτυπα

Άβαταρ μέλους
EneMe
Super Moderator
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από EneMe » 06 Απρ 2008 00:06

fiskilis έγραψε:
EneMe έγραψε:Όταν λες όλοι;
Δεν έχω δει άλλο δελτίο ειδήσεων να παίζει videoclips...
δεν λεω μονο για videoclip αλλα και για διαφορα ρεπορταζ και αλλα στιγμιοτυπα
Τα άλλα κανάλια προσέχουν παραπάνω!

Κι όταν είναι 10 κανάλια μαζί και καταγράφουν ένα γεγονός, το καθένα με την δική του κάμερα, το καθένα έχει "αποκλειστικές εικόνες", αφού κάθε καρέ είναι διαφορετικό από το αντίστοιχο της κάμερας που βρίσκεται 1 μέτρο πιο πέρα. 'Αλλο "αποκλειστικές εικόνες" κι άλλο "αποκλειστικό θέμα"!
Τα περισσότερα κανάλια ξέρουν να ισορροπούν σε αυτά τα παιχνίδια λέξεων κι εντυπώσεων.
Από προσωπική παρατήρηση πιστεύω ότι το star την "πατάει" συχνότερα από τα άλλα

Άβαταρ μέλους
devilfw

Δημοσίευση από devilfw » 06 Απρ 2008 01:50

αυτο που δε ξερετε ομως ειναι οτι οταν ενας (δημοσιοκαφρος) μαθαινει μια ειδηση την σφυραει και στους αλλους για να μη μεινουν ξεκρεμαστοι. και αυτο το κανει για να μη βρεθει καποια στιγμη ξεκρεμαστος και αυτος στην αντιθετη περιπτωση.μονο οταν ο αρχισυντακτης τους εχει την πληροφορια και τους στελνει σε θεμα τοτε μονο δε το λενε και στους αλλους.

smiley

Δημοσίευση από smiley » 06 Απρ 2008 12:11

παρατήρησα ένα κανάλι που συχνά για οποιοδήποτε γεγονός αν το διασταυρώσεις με οποιοδήποτε άλλο κανάλι θα καταλάβεις ότι δεν ενημερώνει άλλα παραπληροφορεί και αυτό το κάνει συστηματικά από όσο νομίζω αλλά τι νομίζω είμαι σίγουρος άλλα δεν θα το μαρτηρήσω μη βρεθούμε σε μπελάδες και έχουμε σημαντικότερα σε αυτή την τοσοδούλα ζωή... όχι πως φοβάμαι άλλα είμαι κακό παιδί και το χειρότερο... δεν θέλω να αποκτήσω οπαδούς :wink:

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 11 Απρ 2008 00:00

devilfw έγραψε:αυτο που δε ξερετε ομως ειναι οτι οταν ενας (δημοσιοκαφρος) μαθαινει μια ειδηση την σφυραει και στους αλλους για να μη μεινουν ξεκρεμαστοι.
ναι.. καλά...
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
devilfw

Δημοσίευση από devilfw » 14 Απρ 2008 18:07

τι υπονοεις;;;;;;;;;;;;;

Vasot

Δημοσίευση από Vasot » 14 Μάιος 2008 18:35

To Star channel δεν ειναι τιποτα αλλο απο μια προσωποποιηση της κοινωνικης διαφθορας

Με αλλα λογια ενα καναλι που βασιζεται σε οριακα ανηθικο υλικο και χωρις ποιοτητα για να βγαλει τηλεθεαση...

Σαρανταχρονες ξανθιες με μινι και μαυρισμενες με σολαριουμ και και με εξωβυζα να ασχολιουνται με κουτσομπολια και με κατινιες....κατι σαν το μπαζο την Λαμπυρη δηλαδη

Αμα αυτο θεωρειτε εσεις ποιοτητικη ενημερωση ειστε πραγματικα νυχτωμενοι εκει στο ΣΤΑΡ

Δεν προσφερετε ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ παρα μοναχα ΑΠΟΒΛΑΚΩΣΗ ΚΑΙ ΕΛΑΦΡΟ-ΠΟΡΝΟ και κυριως για τις μικροτερες ηλικιες που επηρεαζονται πιο ευκολα απο οτι βλεπουν

Εξαλλου το ΣΕΞ πουλαει και πιστευετε εκει στο Σταρ οτι με το να πουλατε οριακα <<ανηθικη>> θεματολογια θα βγαλατε ευκολο χρημα...
Υπαρχουμε ομως και εμεις που δεν μασαμε απο αυτα και δεν σκεφτομαστε μονο με το Γεννητικο μας οργανο οπως κανουν καποιοι αλλοι....

Εχουμε με ποιο σοβαρα προβληματα να ασχοληθουμε (οπως το ασφαλιστικο)
απο το να καθομαστε να αποβλακωνομαστε με το τι κανει το καθε πορνιδιο και το καθε τσοκαρο και με τον καθε Gay που εχει μεγαλη ιδεα για τον εαυτο του και το παιζει ντιβα...
Kαι εσεις φυσικα εκει στο STAR να καθεστε και το κανετε ειδηση και να το διαφημιζεται ως προτυπο προς μιμηση στις μικροτερες ηλικιες...

To Star ειναι απο τα χειροτερα καναλια για μενα
ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΑΛΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΣΑΠΙΛΑΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΑΝΗΘΙΚΟΤΗΤΑ, ΚΑΤΙΝΙΑ ΚΑΙ ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΠΑΛΙΩΝ ΤΑΙΝΙΩΝ

1) Το καλυτερο καναλι για ενημερωση για μενα ειναι το NET
2) το καλυτερο μεσω για ενημερωση και διασκεδαση ειναι το ιντερνετ
3) Και το καλυτερο καναλι για ταινιες ειναι το Filmnet
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Vasot την 14 Μάιος 2008 18:43, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
GeoStuff
Honorary Member

Δημοσίευση από GeoStuff » 14 Μάιος 2008 18:42

Vasot

Πρόσεχε πως εκφράζεσαι και που επιτίθεσαι...

Στο είπα και πριν, ήρεμα... Δεν αρχίσαμε καλά...
Κούκλα Μου Φρεγάτα Σκίζεις Τον Ωκεανό... Μοιάζεις Στον Τιτανικό!!!

Vasot

Δημοσίευση από Vasot » 14 Μάιος 2008 18:49

GeoStuff έγραψε:Vasot

Πρόσεχε πως εκφράζεσαι
Κατανοητο
που επιτίθεσαι
Δεν το καταλαβα αυτο ??
Δημοκρατια εχουμε αμα δεν το γνωριζεις...

Με απειλεις ???
Το οτι δεν σου αρεσει η γνωμη μου δεν σημαινει οτι θα πρεπει να κρατησω το στομα μου κλειστο εφοσον εχουμε δημοκρατια...

Εκτος και αμα εκανα λαθος και μπηκα σε φορουμ φασιστων και δεν συμφερει καποιους το τι λεω
Στο είπα και πριν...
Ποτε πριν ???
Μολις τωρα εγινα μελος δεν εχουμε ξαναμιλησει

Άβαταρ μέλους
Stathis
Photography Moderator
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Stathis » 14 Μάιος 2008 18:55

Στο άλλο τοπικ που επιτέθηκες στον Fiskilis....does this ring a bell now?

Vasot

Δημοσίευση από Vasot » 14 Μάιος 2008 19:24

Stathis έγραψε:Στο άλλο τοπικ που επιτέθηκες στον Fiskilis....does this ring a bell now?
Οχι
Με μπερδεψατε με καποιον αλλον

Μολις πριν λιγα λεπτα εγινα μελος σε αυτο το φορουμ
Ειμαι καινουργιος εδω

Άβαταρ μέλους
GeoStuff
Honorary Member

Δημοσίευση από GeoStuff » 14 Μάιος 2008 19:26

Vasot έγραψε:
GeoStuff έγραψε:Vasot

Πρόσεχε πως εκφράζεσαι
Κατανοητο
που επιτίθεσαι
Δεν το καταλαβα αυτο ??
Δημοκρατια εχουμε αμα δεν το γνωριζεις...

Με απειλεις ???
Το οτι δεν σου αρεσει η γνωμη μου δεν σημαινει οτι θα πρεπει να κρατησω το στομα μου κλειστο εφοσον εχουμε δημοκρατια...

Εκτος και αμα εκανα λαθος και μπηκα σε φορουμ φασιστων και δεν συμφερει καποιους το τι λεω
Στο είπα και πριν...
Ποτε πριν ???
Μολις τωρα εγινα μελος δεν εχουμε ξαναμιλησει
Στο σχόλιο ότι στο ξαναείπα απάντησε ο Στάθης... έχεις κάνει 2 πόστ, 3 με αυτό, κοίτα και το άλλο...

Και αν δεν θυμάσαι κοίτα εδώ

Δημοκρατία έχουμε όντως... Όχι όμως ασυδοσία... Διάβασε τους όρους χρήσης και, επιμένω, μίλα λίγο καλύτερα γιατί όπως συνηθίζω να λέω, οι καινούργιοι χρήστες είναι αναλώσιμοι...

Το αν σε απειλώ ή όχι δεν έχει ιδιαίτερη σημασία... Μπορείς να θεωρήσεις ότι το κάνω αν αυτό σε κάνει να αισθάνεσαι καλύτερα ή απλά να με αγνοήσεις όπως θα κάνω και εγώ για σένα από εδώ και πέρα...

Θεωρώ ότι έχεις προειδοποιηθεί για το ύφος σου...

Καλά να περάσεις...
Κούκλα Μου Φρεγάτα Σκίζεις Τον Ωκεανό... Μοιάζεις Στον Τιτανικό!!!

Άβαταρ μέλους
fiskilis
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από fiskilis » 15 Μάιος 2008 12:27

Vasot έγραψε:Σαρανταχρονες ξανθιες με μινι και μαυρισμενες με σολαριουμ και και με εξωβυζα να ασχολιουνται με κουτσομπολια και με κατινιες....κατι σαν το μπαζο την Λαμπυρη δηλαδη
Βλεπω εισαι φανατικη τηλεθεατρια μας για να τα ξερεις τοσο καλα !!!!
Vasot έγραψε:Αμα αυτο θεωρειτε εσεις ποιοτητικη ενημερωση ειστε πραγματικα νυχτωμενοι εκει στο ΣΤΑΡ

Δεν προσφερετε ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ παρα μοναχα ΑΠΟΒΛΑΚΩΣΗ ΚΑΙ ΕΛΑΦΡΟ-ΠΟΡΝΟ και κυριως για τις μικροτερες ηλικιες που επηρεαζονται πιο ευκολα απο οτι βλεπουν
ποτε το Star ειπε οτι προσφαιρει ενημερωση μονο ?
15 λεπτα ειναι αρκετα να ενημερωσουμε οσους θελουν απλα μια περιληψη των καθημερινων !
δεν εχεις βαρεθει τα ιδια και τα ιδια με τα ατελειωτα παραθυρα και καγγελα στην ενημερωση ?
εναλλακτικο δελτιο κανουμε και σε οποιον αρεσει !
για τους αλλους δεν θα μπορεσουμε !!!
και η πλειοψηφια εχει δειξει οτι αυτο θελει για να χαλαρωση λιγακι το βραδι και να μην παει με βαρια καρδια γαι υπνο αλλα με χαρουμενες εικονες στο μυαλο του !!
βοηθαμε και στην λιμπιντο του ελληνα που καποιοι σαν εσενα την θελουν στην καταψυξη !!

Vasot έγραψε:Εξαλλου το ΣΕΞ πουλαει και πιστευετε εκει στο Σταρ οτι με το να πουλατε οριακα <<ανηθικη>> θεματολογια θα βγαλατε ευκολο χρημα...
Υπαρχουμε ομως και εμεις που δεν μασαμε απο αυτα και δεν σκεφτομαστε μονο με το Γεννητικο μας οργανο οπως κανουν καποιοι αλλοι....
Τελικα ξερεις πολλα για εμας !!!
Vasot έγραψε:Εχουμε με ποιο σοβαρα προβληματα να ασχοληθουμε (οπως το ασφαλιστικο) απο το να καθομαστε να αποβλακωνομαστε με το τι κανει το καθε πορνιδιο και το καθε τσοκαρο και με τον καθε Gay που εχει μεγαλη ιδεα για τον εαυτο του και το παιζει ντιβα...
Kαι εσεις φυσικα εκει στο STAR να καθεστε και το κανετε ειδηση και να το διαφημιζεται ως προτυπο προς μιμηση στις μικροτερες ηλικιες...
και ποιος σε εμποδισε ποτε να ασχοληθεις με αυτα που θες ?
εκτος αν το προιον που πουλαμε ειναι τοσο ελκυστικο που ουτε εσυ μπορεις να ξεκολησεις απο πανω μας !!

Vasot έγραψε:To Star ειναι απο τα χειροτερα καναλια για μενα
ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΑΛΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΣΑΠΙΛΑΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΑΝΗΘΙΚΟΤΗΤΑ, ΚΑΤΙΝΙΑ ΚΑΙ ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΠΑΛΙΩΝ ΤΑΙΝΙΩΝ
καλα ασε κανα αλλον που ξερει να μιλησει για αυτο !!
Vasot έγραψε:1) Το καλυτερο καναλι για ενημερωση για μενα ειναι το NET
2) το καλυτερο μεσω για ενημερωση και διασκεδαση ειναι το ιντερνετ
3) Και το καλυτερο καναλι για ταινιες ειναι το Filmnet
1. ναι εφοσον εισαι με τους κυβερωντες και δεν αντεχεις να ακουσεις κατι αλλο
2. εδω να δεις ανηθικοτητα και τσοντα ( αλλα εκει δεν σε βλεπει κανεις να υποθεσω )
3. εχει κατι τσοντες αλλο πραμα ( αλλα και εκει εισαι μονη οταν τις δειχνει )

Άβαταρ μέλους
deninho
Super Moderator
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από deninho » 15 Μάιος 2008 12:49

fiskilis έγραψε:1. ναι εφοσον εισαι με τους κυβερωντες και δεν αντεχεις να ακουσεις κατι αλλο
Είσαι off side εδώ.. Οι ειδήσεις, και οι πρωινές εκπομπές της ΝΕΤ είναι μακράν οι ποιοτικότερες στην Ελληνική τηλεόραση. Από κοντά ακολουθούν και οι ειδήσεις του ΣΚΑΪ. Είναι κατά το δυνατόν αντικειμενικές, χωρίς να παίρνουν θέση, και σε αφήνουν να σχηματίσεις μόνος σου γνώμη για το εκάστοτε θέμα.

Άβαταρ μέλους
fiskilis
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από fiskilis » 15 Μάιος 2008 12:59

αλλο το ενα και αλλο το αλλο
και εγω τα πρωινα οταν ειμαι στο βουνο βλεπω Τσαπανιδου και Σκαι ολα τα ντοκιμαντερ και ελληνοφρενεια
επειδη το θεμα ακουμπαει στα πολιτικα ας μην το ανοιξουμε αλλο
απλα μια λεξη θα πω της αντικειμενικης ενημερωσης του κρατικου μηχανησμου η απομακρυνση Κουλογλου επειδη δεν αρεσαν στον προεδρο οι εκπομπες του !!

Απάντηση

Επιστροφή στο “Χαλαρά κι Ανάλαφρα”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης