Πρόβλημα με εγκατάσταση XP over XP no format

Προβλήματα που αντιμετωπίζουμε χρησιμοποιώντας τα Windows και τα προγράμματά τους. Νέα & ειδήσεις.

Συντονιστές: Super-Moderators, Software & Hardware Moderators

Απάντηση
the1st123
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από the1st123 » 27 Ιαν 2008 15:58

Για σας . Αντιμετοπίζω ένα σοβαρό πρόβλημα μετά από εγκατάσταση Windows Xp Pro επάνω από εγκατάσταση του ιδιου λειτουργικού χωρίς όμως format (NON CLEAN INSTALL) - (REFRESH INSTALL) . O υπολογιστής άνοιξε κανονικά - ο χώρος στον σκληρό δίσκο δεν έχει μεταβληθεί και παραμένει occupied στο 88% , όπως και πριν , μόνο που όλα τα συμαντικά αρχεία που βρίσκονταν στa Εγγραφα μου , έχουν γίνει άφαντα . Και δεν βρίσκονται όυτε κάπου μέσα στο C: , καμιά ιδέα πού μπορεί να πήγαν ? , αν είχαν χαθεί δεν θα είχε αδειασει και ο χόρος στον σκληρό . Έκανα και προβολή κρυφών αρχείων και αρχείων συστήματος αλλά πάλι άφαντα. Αν μπορεί κάποιος ας βοηθήσει . Ευχαριστώ εκ των προτέρων .

Άβαταρ μέλους
GeoStuff
Honorary Member

Δημοσίευση από GeoStuff » 27 Ιαν 2008 21:44

Λογικά στα έχει μεταφέρει σε άλλο χώρο...

Τα Έγγραφά μου που βλέπεις τώρα είναι της νέας εγκατάστασης... Για κοίτα μήπως υπάρχει και κάποιο άλλο Εγγραφά μου...
Κούκλα Μου Φρεγάτα Σκίζεις Τον Ωκεανό... Μοιάζεις Στον Τιτανικό!!!

Άβαταρ μέλους
Son^Goku
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Son^Goku » 29 Ιαν 2008 20:13

Κοίταξε στο "J:\Documents and Settings" όπου J το διαμέρισμα του σκληρού όπου είναι εγκατεστημένα τα παράθυρα. Έκει λογικά θα πρέπει να είναι όλα τα έγγραφα του παλιού και νέου χρήστη αν είναι με διαφορετικό όνομα.
Μόνιμος κάτοικος Θεσσαλονίκης 8)
Rules Are Meant To Be Broken
Η υπογραφή μου

Απάντηση

Επιστροφή στο “Windows Software Guide”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες